Zahájení stavby parkovacího domu. Od úterý 26. prosince omezení parkovacích míst

Upozorňujeme, že od úterý 26. prosince 2023 bude v důsledku výstavby parkovacího domu kompletně uzavřeno parkoviště a související pozemky vyznačené níže na grafické příloze.

• Parkovací dům se bude stavět na místě současného parkoviště, které se nachází po pravé straně přední části areálu Nemocnice Třebíč.
  • Doporučujeme, aby návštěvníci nemocnice v maximální možné míře využili parkovaní v okolí nemocnice. Parkování je možné na záchytném parkovišti, které se nachází v blízkosti nemocnice pod společností 2JCP (bývalá První brněnská strojírna).
  • Tato uzavírka bude trvat po celou dobu výstavby parkovacího domu až do první poloviny roku 2025.

Děkujeme za pochopení.