Vzkazy od pacientů

Dobrý den paní ředitelko,

k napsání tohoto e-mailu mě přimělo, že jsem ve dnech 9. - 16. 4. 2024, byla hospitalizována z důvodu předoperačního vyšetření ve Vaší nemocnici na kožním oddělení, které vede MUDr. Věra Pavlasová. Pod jejím vedením a jejího mladého lékařského kolektivu se mi dostalo neskutečné profesionální péče, která vedla k mému brzkému uzdravení. Pěkný lidský přístup sestřiček, sanitářek a celého personálu.

Dovoluji si Vás požádat o předání velkého poděkování tomuto oddělení.

Přeji nejen Vám, ale i celé nemocnici v Třebíči hodně spokojených pacientů.

Mnoho úspěchů ve Vaší nelehké práci, která je velmi náročná, zodpovědná, ale hlavně důležitá pro veřejnost tz. pacienty našeho města a jeho širokého okolí.

S úctou

R.K. (17. 4. 2024 - kožní oddělení)


Chtěla bych tímto pochválit a poděkovat kolektivu očního oddělení pod vedením prim. MUDr. Šalomounové. Ve dnech 6. a 13. 3. jsem na jmenovaném oddělení podstoupila operace katarakty. Lékaři a sestry zde mají velmi profesionální a hlavně lidský přístup. Vše bylo perfektně zorganizováno. Před i po operaci jsem byla od lékařů i sester podrobně informována. Zároveň děkuji prim. MUDr. Šalomounové za úspěšně provedené operace a lidský přístup během operace. Je velmi šikovná! Také mockrát děkuji sestrám na operačním sále za citlivý přístup a sanitářům za bezpečný převoz na operační sál.

! Takových kolektivů jako je oční oddělení – více !

M.B. (3. 4. 2024 - oční oddělení)

 

Na urgentní příjem Nemocnice Třebíč jsem byla přijata se silnou bolestí břicha. Po RTG jsem byla přeložena na chirurgii 2. Během hospitalizace jsem byla velice spokojená s chováním celé skupiny personálu. Teď mám po bolesti a cítím se jako znovuzrozená. Je mi 92,5 let.

Všem moc děkuji za ošetření.

S.P. (13. 3. 2024 - chirurgie 2)


Moc děkuji za úžasnou péči, je obdivuhodné, jak je veškerý personál příjemně naladěn a zároveň odvádí perfektní profesionální práci. Jako pacientka jsem se zde cítila velmi komfortně, poskytované služby jsou zde na vysoké úrovni. Děkuji!!!

KF (27. 3. 2024 - šestinedělí)


Vážená paní ředitelko,
dovolte mi, abych touto cestou poděkovala Vašim kolegům a celému personálu oddělení JIP Interna (budova U).
Jmenovitě bychom rádi poděkovali především MUDr. V.Š. a MUDr. M.P. za vynikajicí péči o pacienta, pana Z. N., který byl na oddělení JIP interna převezen z Brna dne 8. 2. 2024 po amputaci nohy se zápalem plic.
Přístup a péče obou doktorů byla nejen profesionální, ale především velmi lidská. Jsme si vědomi, že tato práce je nesmírně náročná. Lékaři se setkávají každý den s mnoha pacienty a řeší spoustu náročných úkonů. I přes to všechno byl jejich přístup k pacientovi i nám, rodinným příslušníkům, velmi vřelý a laskavý. V takto těžkých chvílích, kdy má rodina starost o své blízké, je takové jednání k nezaplacení.
Stejně velký dík patří neodmyslitelně VŠEM sestřičkám na oddělení JIP interna.
Bez jejich 24hod péče by to prostě nešlo. Všechny sestřičky byly milé, obětavé a péče o pacienta byla jedním slovem vynikající.
Vaší nemocnici přejeme mnoho úspěchů a všem zaměstnancům pevné zdraví.
S úctou a velkým díky
RN (11. 3. 2024 - interní a neurologická JIP)

Před nedávnou dobou jsem navštívil váš areál nemocnice ku příležitosti otevření nového Baby boxu, kde jsem byl pozvaný jako partner projektu. Netušil jsem, že za nedlouhou dobu se u vás ocitnu jako pacient.

Minulý týden v pátek jsem byl hospitalizován se zdravotními problémy a hodnotou CRP přes 400. Strávil jsem 6 dnů na infekčním oddělení a musím vám vyjádřit pochvalu, jak se o mě tam  hezky všichni starali pod dohledem paní Primářky MUDr. Pyrochtové. Hned jsem absolvoval veškeré vyšetření a péče sester na oddělení byla opravdu velmi nadstandartní. Nyní jsem již v domácím léčení a daří se mi velmi dobře.

Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji vám, ať se vaší nemocnici daří.

S pozdravem

MR (1. 3. 2024 - infekční oddělení)


Děkujeme celému kolektivu sester a doktorů dětského oddělení za skvělou péči o Matouška.

Obzvlášť tatínek děkuje za vaši energii a empatii! Jste úžasní!

Děkujeme sanitářkám a uklízečkám ze skvělý servis, abychom se v nemocnici cítili co nejlépe.

Jídlo bylo skvělé (nedělám si legraci!).

Doporučení – na pokoji by se hodila menší lampička nebo světlo do zásuvky pro noční svícení.

VK (20. 2. 2024 - dětské oddělení)


LDN, LDN-ko kolik lidiček tady máš, všechna lůžka plná jsou, všechno ke zdraví pomáhá. Každý, kdo odtud odchází, úsměv na tváři má, že zase může žíti klidně dál. Tak jak den po dni, měsíc po měsíci, rok po roku jdou, každému nám něco jiného přinesou. Někdy jsou chvíle veselé, někdy smutné, někdy i žal. Často se člověk ptá, proč osud byl tak krutý, že to veselé vzal a kruté ponechal. Připomínání velká moudra slyšet jsou, ty nám do duše i do srdce klid přinesou.

ZK (2. 2. 2024 – LDN I)


Sofinka se jmenuju a ze života v třebíčské nemocnici se raduju. Na svět jsem přišla začátkem nového roku a po prvních čtyřech dnech po Vašem boku, je čas jít o dům dál, zkrátka přejít na další „sloku“.

Nebýt Vás a Vaší starostlivé péče, moje maminka a by stále měla křeče, a ty fakt bolí!

Hlavně když se porod vleče!

Obě dvě Vám za vše moc a moc děkujeme, ale už se radši z nemocnice pakujeme :-)

Bylo Moc hezké být tu s Vámi, ale doufám, že ta „nejtěžší část“ je už za námi.

Velkou poklonu za Váš přístup a ochotu Vám skládáme a z velké dálky naposledy máváme.

MOC DĚKUJEME!

Jako správná učitelka Vás nesmím zapomenout oznámkovat! 1* podtržená

KM (15. 1. 2024 - novorozenecké oddělení)

 

Chtěla bych ze srdce poděkovat všem sestřičkám. Máte zde skvělé lidi, kteří dělají svoji práci rádi, a jde to z nich cítit. Všichni byli po celou dobu našeho pobytu velice milí, ochotní, empatičtí. Umí poradit i povzbudit a člověk si nepřipadá, že někoho otravuje. Moc se nám tu líbilo, ani by se člověku skoro nechtělo domů. Moc děkujeme a jen tak dál. :-)

IB 2. 1. 2024 (novorozenecké oddělení)


Jak už sama vím, porod není procházka růžovou zahradou. Ale díky radám porodních sester, asistentek, lékařů – prostě všech, kteří u mého porodu byli, mohu říct, že jsem to zvládla tak dobře jen díky nim. Byli úžasní. Dali mi odborné rady, byli přátelští, lidští. Opravdu děkuji.

Dále bych chtěla zmínit novorozenecké – šestinedělí oddělení. Opět jsem se setkala se zaměstnanci, kteří k nám byli přátelští, pomohli nám v nesnázi a podali spoustu odborných rad.

P.M. (20. 10. 2023 - porodnice, novorozenecké oddělení)


Vážení,

touto cestou bych chtěl veřejně poděkovat zaměstnancům Nemocnice Třebíč  za výbornou péči, která mi byla poskytnuta při urgentním příjmu dne 9. 7. 2023 a následné hospitalizaci na JIP a posléze na lůžkovém oddělení urologie.

Konkrétně děkuji za svědomitý, citlivý a laskavý přístup panu doktorovi Svobodovi a  jeho celému týmu při urgentním příjmu. Jejich péče byla na té nejvyšší možné úrovni a díky jejich profesionalitě jsem se i při této, pro mě vypjaté situaci, cítil bezpečně.

Dále bych chtěl poděkovat za nekonečnou trpělivost, profesionalitu, odbornou znalost i lidský přístup všech sestřiček, lékařů a dalších zaměstnanců lůžkového oddělení urologie pod vedením pana primáře Šabackého a stejně tak i celému personálu oddělení lůžkové části JIP chirurgie. Jejich pozitivní a milý přístup mi velmi  pomohl při mém pobytu na  uvedených odděleních.

Zároveň musím velmi  poděkovat mým operatérům MUDr. Trojanovi a MUDr. Kumstátovi s jejich týmem, kteří mě operovali v pozdních nočních hodinách a také panu doktorovi Pařízkovi z ortopedie,  který mi vysvětlil následnou rehabilitaci po mém zranění.

Velmi si cením profesionální péče, která mi byla ve Vaší nemocnici poskytnuta.

S pozdravem

R.S. (18. 9. 2023 - urgentní příjem, chirurgická JIP, urologické oddělení, ortopedické oddělení)


Vážená paní náměstkyně, 

ráda bych touto cestou veřejně poděkovala panu doktoru Přemyslu Mrázovi a jeho týmu na operačním sále, kteří 21.6. odstranili mým dvěma synům (6 a 8 let) nosní mandle. Cením si zejména precizního, profesionálního a milého přístupu pana doktora, který shodou okolností před několika lety řešil u synů i záněty uší.

Dále bych chtěla velmi poděkovat sestrám na "dospáváku" (Melicharová, Zalapová a Hedlová), které se o syny perfektně staraly po anestezii. Také děkuji za úžasnou péči paní primářce Holubové na dětském oddělení, vrchní sestře na dětském oddělení paní Čihákové, sestřičce na příjmu paní Doležalové, sestřičkám z JIPu, které syny v noci kontrolovaly a jejichž jména jsem bohužel zaspala, a dále praktikantce Tereze O. a všem lékařům, kteří chodili syny kontrolovat a vyšetřovat. 

K.J. (27. 6. 2023 - ORL, dětské oddělení)

                                                                                                   

M.P. (květen 2023 - LDN)


J.H. (květen 2023 - společný lůžkový fond - gynekologie)


V.B. (květen 2023 - ortopedické oddělení)


(květen 2023 - ortopedické oddělení)


(květen 2023 - kožní oddělení)


(květen 2023 -  kožní oddělení)


(květen 2023 - oddělení šestinedělí)


(květen 2023 - oddělení šestinedělí)


M.Č. (květen 2023 - oddělení šestinedělí)


J. V. (květen 2023 - infekční oddělení)


(květen 2023 - rehabilitační oddělení)


M.P. (květen 2023 - rehabilitační oddělení)

 E.P. (9. 6. 2023 - kožní oddělení)

 

 

 J.J. (19. 6. 2023 - kožní oddělení)


Dobrý den.

Ráda bych alespoň touto cestou poděkovala.
30. 5. jsem byla vozem RLP přivezena do vaší nemocnice na oddělení urgentního příjmu. Po pádu z kola jsem měla úraz ramene, lokte a kyčle. Musím říct, že s tak laskavým přístupem personálu jsem se setkala málokde. Díky za jejich úžasný přístup, profesionalitu a empatii. Taktéž lékařům z ortopedie velké díky.

S pozdravem

J.Š. (7. 6. 2023 - urgentní příjem, ortopedie)


Vážená paní ředitelko,

tímto bychom rádi poděkovali celému týmu lékařů, zdravotních sester a porodních asistentek gynekologicko porodnického oddělení, kteří nám pomohli přivést na svět dne 08.01.2023 našeho prvorozeného syna Josefa. Můžeme jenom chválit precizní práci všech zúčastněných na porodním sále, porod jsem si užila jak já, jako rodička, tak i manžel, jako přihlížející. Velmi si ceníme rad a pomoci od dětských sester a porodních asistentek na oddělení šestinedělí při poporodní péči a péči o novorozeně. Na tyto dny strávené v třebíčské nemocnici budu vždy ráda vzpomínat.

I.K. (10. 5. 2023 - gynekologicko - porodnické oddělení)


Chtěla bych celému personálu porodních sálů, šestinedělí a novorozeneckému oddělení moc poděkovat za jejich profesionální přístup.

Za lidskost, trpělivost, ochotu a úsměvy od ranních až do nočních hodin.

Byla jsem tu moc spokojená. Děkuji.

K.F. (1. 3. 2023 - šestinedělí a novorozenecké oddělení)


Vážená paní ředitelko Tomášová, 

i když jsem snad dostatečně poděkovala na každém oddělení nemocnice kudy manžel J.K. prošel v rámci hospitalizace od 19.10. - 22.12.2022 /prodělal covid ,zápal plic a mozkovou příhodu/,chtěla bych, aby se i vedení nemocnice dozvědělo, že si cením toho, jaké skvělé odborníky má s vysoce profesním a lidským přístupem k pacientovi a rodině. Všichni lékaři, sestry  i ostatní personál na JIP interny pod vedením paní primářky Dr. Mrázové, LDN u pana primáře Dr. Ahmadieho a rehabilitačního oddělení paní primářky MUDr Váňové byli obětaví, ochotní, příjemní a jejich úsilí a péče posunula mého manžela z "ležáka"  k chůzi se čtyřkolovým chodítkem a částečně i s berlemi, aby se mohl na vánoční svátky dostat do domácího prostředí, za což jim patří velké poděkování.

 

Jsou před ním další rehabilitační cvičení i logopedická  a tak si díky zaslouží i Mgr. Kolmanová, která se mnou výborně spolupracovala a dodávala i materiály na intenzivnější procvičování jeho řeči a s tím souvisejícího špatného polykání. Poslední poděkování patří paní primářce Dr. Vošmerové z neurologie, která též velmi pomohla vyšetřeními a konzultacemi.

 

Paní ředitelko, přeji Vám i všem lékařům, sestrám a ostatnímu personálu nemocnice hodně zdraví, štěstí, energie  a dalších profesních i osobních úspěchů  v novém roce 2023.

 

S pozdravem 

J. K. (3. 1. 2023 - interní oddělení, LDN, rehabilitační oddělení, logopedie, neurologické oddělení)


Ve dnech 9. – 14. 10. 2022 jsem byla hospitalizována na CHIR-2 septická chir. (akutní apendicitida s lokal. peritonitidou). Chtěla bych poděkovat nejen operatérům (MUDr. Patij a MUDr. Svoboda), ale i všem lékařům, sestrám, bratrům, ošetřovatelkám a studentkám VOŠ zdravotní za péči, kterou mi věnovali. (Speciální poděkování pro st. sestru p. Horkou a st. lékaře MUDr. Priečka).

Též moc děkuji i lékařům z chirurgické amb. (MUDr. Bednikov, MUDr. Špaček, MUDr. Ebert) i všem hodným sestrám, které mě ošetřovali při mých kontrolách.

Dále bych ráda poděkovala ZZS, která mě vezla na urg. příjem při potížích (16. 10., 19. 10. 2022).

Na urgentní příjem též poděkování pro sloužící lékaře (MUDr. Činátl, MUDr. Veselá) a všechny sestřičky a bratry.

Ještě jednou všem moc děkuji.

Z. C. (7. 11. 2022 – chirurgické oddělení, chirurgická ambulance, urgentní příjem)

 

Vážená paní ředitelko,

ráda bych toto cestou poděkovala zdravotníkům z interní příjmové ambulance za velice profesionální a především lidský přístup k pacientům.

V pátek 18.11. v podvečer, jsem z důvodu vysokého tlaku volala 155 a byla odvezena do třebíčské nemocnice. Jenom pro Vaši info, je mi 77 roků, stále ještě pracuji jako překladatelka a tlumočnice španělského jazyka. Jelikož jsem rodačka z Třebíče tak mým přáním vždy bylo vrátit do rodného města, což se mi po šedesáti létech pobytu v různých zemích (nejdéle jsem žila v Argentině, Buenos Aires, ale i v Holandsku a Belgii) a přiznám se, že jsem měla trochu obavy týkající se dnešní situace ohledně absence lékařů a s tím spojených i následných komplikací. O to víc mne těší, že se mé obavy prozatím nenaplnily.

Ještě jednou tedy děkuji a přeji všem lékařům a zdrav. sestrám z třebíčské  nemocnice hodně zdraví a hřejivý pocit, že jejich práce je pacienty vnímána jako poslání, což jsem při svém krátkém pobytu naplno pociťovala.

Přeji i Vám, aby pod vaším vedením nemocnice i nadále prosperovala a tak mohla sloužit k obnovení zdraví pacientům všech věkových skupin.

S úctou

M. L. (20. 11. 2022 - interní příjmová ambulance)

 


Ve čtvrtek 15. 9. 2022 jsem byl přivezen ZZS do Nemocnice Třebíč na oddělení urgentního příjmu s velkými bolestmi zad. Tímto bych rád vyjádřil svou pochvalu za velice milé, střícné a velmi profesionální chování veškerého ošetřujícího personálu. Zejména mne překvapila rychlost ošetření, se kterým jsem byl velmi spokojen. Oceňuji také pomoc při zajištění následného trasportu domů. Děkuji.                                                                                                                                                                                     J.V. (15. 9. 2022 - urgentní příjem)

 


Važená paní ředitelko,

minulý týden jsem byl hospitalizován na lůžkovém oddělení s velmi velikou bolestí zad. Touto cestou bych chtěl poděkovat všem, kteří se o mne starali (lékaři, sestřičky, zřízenci, pomocný personál). Dovolte mi poděkovat zvláště všem sestřičkám vykonávajícím každodenní nelehkou práci, kterou zvládají vždy s laskavým úsměvem, vždy velmi hezky upravené, laskavým slovem dávají povzbuzení potřebné pro další léčbu. Přestože je mi téměř 75 let (starý nahluchlý dědek), sestřičky mne ujistily, že práci vykonávají jako poslání.

Za toto jim a ostatnímu personálu vyjadřuji poděkováni.   

O.P.  (22. 8. 2022 - neurologické oddělení)       

Dobrý den, paní ředitelko,

minulý týden jsem u vás v nemocnici absolvoval chirurgický zákrok spojený  s několikadenní  hospitalizací.

Dovolte, abych tímto poděkoval všem, s kým jsem přišel do styku, a to myslím od sestřiček na recepci PCHO, personálu a doktora na příjímací ambulanci/ordinaci,  doktorky na anesteziologické ambulanci/ordinaci, operujícímu týmu v čele s MUDr. Jeřábkem, a následné obsluze dospávacího pokoje a pak péči o mě na oddělení chirurgie II, kde jsem pobyl pár nocí po operaci. Kdekoliv a kdykoliv v průběhu mé hospitalizace jsem byl vždy o všem informován, vždy mi byla nabízena pomoc, byl jsem vzorně ošetřován a opečováván, byl mi personálem pravidelně kontrolován stav – zkrátka služby a výkon všech byl na profesionální a hlavně lidsky velice příjemné úrovni.

Za to vše bych chtěl poděkovat výše jmenovaným lidem a v neposlední řadě i Vám jakožto ŠÉFCE třebíčské nemocnice.

PS. samozřejmě musím pochválit i moderní a klientsky  příjemné prostory, kterými jsem při hospitalizaci prošel, tedy pavilonu C, pavilonu G, operační sály a oddělení chirurgie lůžková část. :-)

Děkuji.

T.N. (16. 8. 2022 - chirurgické oddělení II)

                                                                                                                                                                                                     

Dobrý den.

Prvního června jsem byl na operaci pupeční kýly na oddělení chirurgie.

Chtěl bych moc poděkovat celému týmu, který mě operoval, jmenovitě panu doktoru Micenkovi za vynikající a profesionální práci, ostatním, které jmenovitě bohužel neznám, děkuji také. Samozřejmě mé díky patří i sestrám, zdravotním bratům a ostatnímu staničnímu personálu, který se o mě staral naprosto perfektně a zároveň s lidským přístupem.

Děkuji a jsem rád, že má třebíčská nemocnice takovou vysokou, profi úroveň.

Prosím, vyřiďte mé poděkování.

R.CH. (15. 6. 2022 - chirurgické oddělení)


Moc děkuji záchranářskému týmu, který mě 4. 6. 2022 převezl do nemocnice.

Děkuji urgentnímu příjmu za úžasný přístup a uklidnění. Je tady skvělý personál, co pomáhá lidem i nad rámec. Lidi se srdcem na správném místě. Díky nim pro mě nebyla tato událost traumatizující.

Velké díky vám všem.

J.F. (6.6. 2022 - urgentní příjem)


Vážená paní ředitelko,

Jmenuji se R. I. a je mi 92 let. Koncem ledna jsem doma upadla, zlomila si pravé zápěstí, nos a levou pažní kost jsem měla roztříštěnou. Bylo rozhodnuto o operaci, u které asistoval MUDr. Jozef Ragan. Touto cestou bych mu chtěla poděkovat a požádat Vás o veřejnou pochvalu.

Né vždy se člověk setká s vlídným přístupem lékařů, proto jsem byla mile překvapena, že v i tak pokročilém věku se mi tento lékař věnoval. Dík patří rovněž lékaři, jehož jméno neznám, který jako jediný provádí znehybnění vpichem na krku. Choval se laskavě a podrobně mi vysvětlil, co mě při operaci čeká.

Operace se zdárně podařila a díky těmto lékařům a celému týmu jsem opět schopna s podporou rodiny fungovat.

S pozdravem

R.I. (25. 5. 2022 chirurgické oddělení II.)

 

 

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych touto cestou vyjádřit díky MUDr. Jiřímu Jeřábkovi, PhD., který v dubnu letošního roku provedl operaci mému manželovi. Pan doktor je špičkový odborník s velice příjemným vystupováním, po celou dobu hospitalizace velice lidsky přistupoval k péči o mého manžela a i k celé rodině. Velice na nás jeho erudované a citlivé vystupování zapůsobilo.

Dále vyjadřuji velké poděkování celému kolektivu Chirurgie II za skvělou péči. Přeji vám mnoho zdraví a takových pracovníků ve vaší nemocnici.

S pozdravem

M.N. (28. 4. 2022 - chirurgické oddělení)


Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat lékařům a sestřičkám z odd. chirurgie II za ochotu, vlídnost, vstřícnost a empatii a to nejenom k mé osobě, ale i k ostatním ležícím a nepohyblivým pacientům na pokoji. Vždy mi zodpověděli každou moji otázku a snažili se mě podpořit, když mě ovládl stres.

Ještě jednou děkuji, byla jsem velice spokojená s péčí a vážím si takového přístupu k pacientům.

 I.J. Třebíč (4. 2. 2022 - chirurgické oddělení)

 

Chtěla bych poděkovat lékařům (MUDr. Mařákové, MUDr. Žižlavskému a MUDr. Bártlovi), všem sestřičkám gynekologického oddělení za vzornou péči, úsměv, ochotu, vstřícnost, při mém pobytu na tomto oddělení. V nelehkých podmínkách, kvůli Covidu, které toto oddělení musí zvládat, jsem se v nemocnici cítila naprosto perfektně a ačkoli jsem musela postoupit operaci, zvládla jsem ji díky všem, dobře.

Také děkuji za výbornou stravu, ze které jsem díky mé dietě měla strach.

V.P. Třebíč (18. 1. 2022 - gynekologické oddělení)


Vážený pane primáři,

chci Vás i paní ředitelku nemocnice touto cestou informovat, jak moc, ale především právem, můžete být hrdi na svoje podřízené.

V březnu t.r. mne váš kolektiv lékařů a sester vyléčil ze středně těžké plicní bilaterární pneumonie, způsobené Covid-19.

Přijměte tímto moje první poděkování.

V červenci t.r. jsem na Plicní ambulanci prošel následnou kontrolou, a dostalo se mi od vašeho personálu pochvalného uznání, že plíce vykazují naprostou regresi post-Covidových změn, věřím že i díky aktivnímu sportu a odmítání kouření.

Dnes, tj. 16. listopadu 2021 mi zcela profesionálně dokázala svoji erudovanost sestra plicní ambulance paní I.M. tím, že rozptýlila moje obavy nabité po přečtení včerejší MF Dnes, kde Přednosta Plicní kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové Vladimír Koblížek varuje před nárůstem CHOPN.

Přijměte proto i moje druhé a o to větší poděkování za psychickou podporu, kterou svým pacientům umíte s úsměvem naordinovat.

Přeji vašemu celému zdravotnickému kolektivu neutuchající sílu v nově nastupujícím Covidovém období.

S pozdravem

Z.K. Velká Bíteš (22. 11. 2021 - plicní oddělení, plicní ambulance)


Rodila jsem již podruhé, poprvé v Brně a podruhé v Třebíči. Všichni bez výjimky tu jsou moc milí, nápomocní, empatičtí a přátelští. Nenarazila jsem na jediného nepříjemného člověka. Cítila jsem se tu opravdu skvěle, nic nám nechybělo, péče skvělá. Informací bylo vždy dostatek, oceňuji individuální přístup ke každé mamince. Se vším zdravotní sestřičky rády a ochotně pomohly a vše vysvětlily. Oceňuji i to, že i druhorodičkám/vícerodičkám vše vysvětlí znovu, když chtějí (maminky). K dětem se chovají krásně, z jejich péče (vč. doktorů) jsem nadšená. Po právu porodnice nosí ocenění Baby friendly. Pokud bych do budoucna znovu rodila, moje volba je jistá – jedině třebíčská porodnice.

Chválím také možnost prohlídkového odpoledne, kdy nám další velice milá sestřička ukázala, jak to tu chodí vč. všech prostor. Pro mě osobně je jistota vědět, do čeho jdu, velice důležitá. A v neposlední řadě zmíním i útulnost a přehlednost oddělení, kde jsem se cítila jako doma , nikoli jako v nemocničním bludišti.

Mám snad jen jedinou připomínku – maminky by mohly dostávat seznam cviků k šestinedělí.

V.CH. (11. 8. 2021 -  gynekologicko-porodnické oddělení)

 

Dobrý den, paní ředitelko,

chci Vám a Vašim podřízeným poděkovat za péči, kterou mně věnovali. Do nemocnice jsem byl převezen „rychlou“ s podezřením na špatnou činnost srdce.

Zejména činnost ošetřující lékařky Z.H. považuji za profesionální, s empatickým přístupem a všemožnou snahou vypátrat důvod mých starostí (kromě srdce i pravý zadní kloub-neumím přesně popsat...). Rozsah a počet vyšetření, včetně frekvence (např. tlak krve), byl vynikající, rovněž operativní nasazení léků – pomohly mi – bylo příkladné.

Jako úplný laik jsem nerozlišoval sestřičky, ale dle chování jsem tušil jejich odpovědnost. Také sestřičky byly vždy profesionální, neodtažité a domnívám se, že na úspěšnosti léčení u Vás mají obrovský podíl svým chováním i přístupem. Obdobně hodnotím i práci „pomocných sestřiček“.

Šok ve mně vyvolala strava. Jídlo nebylo typicky nemocniční, ale spíše domácí, velice dobré, v dostatečném množství.

Díky a ať máte i nadále hojnost podobně spokojených pacientů.

K.D. (12. 7. 2021 - interní oddělení)

 

Žena těhotná, rodící, kojící je přecitlivělá a lehce zranitelná. Potřebuje laskavý, trpělivý, klidný a empatický přístup. Bylo mi potěšením, že jsem se zde s právě takovým setkala. Děkuji lékařům, porodním asistentkám, sestřičkám i dalšímu personálu. Porod zde lze mít podle svých představ (na kolik to u porodů jde ;-)). Každopádně se lze na všem domluvit, k ničemu nenutí. Na oddělení šestinedělí se snaží se vším pomoct, naučit základní péči o novorozence, včetně kojení podle nejnovějších trendů, koupání, nošení, tišení a cvičení. Personál se chodí opakovaně ptát, co je potřeba, jsou ochotní pomoct a poradit. Prádlo pro maminky i miminka je vždy čisté, mění se bez remcání. Pokoje jsou udržovány v čistotě a pořádku. Jsou zabezpečena všechna potřebná vyšetření pro novorozence – sceening kyčlí, ledvin, zraku, sluchu, metabolických vad. Považuji za své velké štěstí, že jsem mohla rodit zde a ještě jednou děkuji.

J.G. (7. 5. 2021 - gynekologicko-porodnické oddělení)


Horácké noviny - červen 2021

 

Píši Vám s velkou úctou k Vaší odvedené práci.

Tatínek F.M. byl u vás začátkem dubna hospitalizován s covidem na infekčním oddělení. Když jsem ho musela nechat odvést rychlou záchrannou službou s dechovými problémy a horečkami a následně jsem poslouchala opatrné prognózy lékařů - říkala jsem si, že pokud to táta přežije, tak se na kolo (na kterém jezdí i v zimě ve sněhu) už asi nikdy neposadí...

Je z nemocnice necelé tři týdny a včera přijel --- jako obvykle na kole --- na terásku k nám, jakoby se nechumelilo :-)  - byla to taková úleva !!!

A okamžitě jsem si uvědomila, komu za to vděčíme. Byli jste to vy, úžasný přístup sestřiček, ochota lékařek odpovídat na otázky příbuzných, mohla jsem věci, co potřeboval přivést třeba v 18. hodin večer, neskutečný lidský přístup... a jak mi to v té době pomohlo, to vám ani neumím vypovědět....

Chci Vám aspoň touto cestou velice poděkovat, říci, že si Vaší práce normální lidé velice váží, dodržují pravidla a děláme vše pro to, aby se covid nezlehčoval.

Snad se nyní už ulevuje i vám.

Myslíme na Vás, děkujeme Vám a přejeme hodně sil, pohodu ve vlastních rodinách a ať jste tam všichni v pořádku.

K.J. Velká Bíteš (24. 5. 2021 - infekční oddělení)


Vážená paní ředitelko,
chtěla bych touto cestou velmi poděkovat lékařům, sestřičkám a sanitářkám za veškerou péči, kterou mi věnovali, při mém závažném onemocnění nemocí Covid-19, především primařce odd. ARO MUDr. Editě Langrové a MUDr. Adélu Shudeiwovi za záchranu mého života!!!!!! Jsem jim neskutečně vděčná, že mi dali svojí péčí druhou šanci k životu.
Dale všem na odd. DIOP, pod vedením primáře MUDr. Nabila Ahmadieho, kteří mají nejenom moje poděkování, ale i velký obdiv za trpělivou a ochotnou péči o svoje pacienty, mezi které jsem patřila několik měsíců i já.
A v neposlední řadě chci poděkovat fyzioterapeutkám rehabilitačního oddělení a také primařce MUDr. Aleně Vaňové za úžasnou péči při navrácení mého zcela ochrnutého těla do částečné hybnosti a paní primařce za umožnění další velmi kvalitní rehabilitace. Jsou prostě úžasné, zodpovědné a pečlivé ve své práci!!!!
V současné době pokračuji úspěšně v obnově hybnosti v Rehabilitačním ústavu v Kladrubech, kde se mi již daří chůze za pomoci francouzských holí. Základ jsem však dostala v nemocnici ve svém rodném městě a na to jsem velmi pyšná.
Vyjádřete, prosím, všem jmenovaným moje poděkování a hlubokou úctu k nim, že tu byli, když jsem je nejvíce potřebovala, a že zabojovali o můj život, i když to již vypadalo beznadějně. Pochopitelně jim po svém návratu z rehabilitačního ústavu přijdu poděkovat i osobně, ale chtěla jsem, abyste i Vy věděla, jak skvělé zaměstnance v nemocnici máte!!!
Veškeré dění kolem mne i celý průběh mého onemocnění vím pouze z vyprávění mého syna, který to celé se mnou prožíval, neboť já jsem byla v bezvědomí i kómatu dlouhou dobu. Řekl mi, že se se mnou byl dokonce 2 x loučit.
Jsem šťastná, že jsem díky Vašim zaměstnancům dostala druhou šanci žít a tuto šanci rozhodně využiji ve svém dalším životě.
Pokud byste Vy konkrétně ode mne něco potřebovala ve spojení s průběhem i výsledky rekonvalescence mého onemocnění, jsem Vám plně k dispozici.
Již mě v tomto směru kontaktovala Anesteziologicko-resuscitační klinika Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, kde jsem také ležela díky primařce MUDr. Editě Langrové napojená na přístroji EKMO, která mě tam z našeho ARO odeslala. Potřebovali vyplnit nějaké dotazníky pro výzkum nemoci Covid-19.

Ještě jednou Vám velmi děkuji a přeji pěkný den.

D.K. (18. 5. 2021 - ARO, DIOP, rehabilitační oddělení)


Dobrý den paní ředitelko,
jmenuji se T. K. a jsem český profesionální strongman. Minulý rok poslední srpnový víkend jsem si na mezinárodních závodech v Tatrách utrhl Achillovu šlachu na pravé noze. Toho stejného dne v noci jsem se dostavil k Vám do nemocnice na ošetření. V ordinaci mě přijal pan doktor Aleš Pařízek, který mě vyšetřil, ruptura Achillovy šlachy se potvrdila a následně se domluvili na operaci. Operace proběhla naprosto precizně a noha se perfektně zhojila. Po určité době místo zarudlo a potvrdila se infekce. Nyní je to již přes měsíc kdy je noha opět v pořádku a hlavně bez infekce.
Touto cestou bych Vám chtěl říci a zároveň poděkovat, že v třebíčské nemocnici zaměstnáváte opravdu velké profesionály a zároveň skvělé lidi.
Pan Pařízek je naprosto perfektní doktor, kterého si nesmírně vážím, celou dobu se o mě skvěle nadstandardně staral, jelikož jsem s nohou k vám chodil opravdu velmi často. A zároveň s úsměvem, to je pro mě opravdu důležité, ten jeho přístup.
Dále děkuji panu doktorovi Priečkovi, který je též odborník na svém místě. Vždy ke mně přistupoval také profesionálně, za což jsem mu vděčný.
Zapomenout nesmím ani na sestry např.: paní Patricie Frey, paní Krejčí a vrchní sestra Nováčková.

Díky těmto lidem, andělům se člověk rád vrátí, jde na kontrolu a v neposlední řadě, když se mě někdo na závodech zeptá "co noha?", odpovím, že nemocnice v Třebíči je SKVĚLÁ! Díky nim!????
Krásný den paní ředitelko
T. K. (květen 2021 - ortopedické oddělení)


Dobrý den,

chtěla bych tímto způsobem poděkovat za pomoc a následnou péči ve Vaší nemocnici. Dne 24. 7. kolem 21:00 jsem měla dopravní nehodu u obce Brancouze. Byla jsem odvezena vaší sanitkou na urgentní příjem, kde mi byla poskytnuta skvělá péče. Musím říct, že mě velmi překvapila ochota lékařů, sestřiček a celého personálu k mé osobě. Následně jsem byla převezena na oddělení chirurgie III., kde opět panovala skvělá atmosféra . Personál byl velmi příjemný a ochotný. 

Moc děkuji za profesionální a empatickou péči a za vše co pro mě nemocnice Třebíč udělala. 

S pozdravem

A.R. (13. 8. 2020 - urgentní příjem, chirurgické oddělení III.)


Asi tak: 26. 6. jsem byl na gastroskopickém vyšetření a dále pak 29. 7. na kolonoskopii. Netušil jsem, co mě čeká a ani jsem nic nesondoval. Snažil jsem se na to nemyslet. Co se týče kolonoskopie: S odstupem času bych řekl, že samotné vyšetření proběhlo lépe, než jsem očekával a to díky vlídnému přístupu sestřičky Nerádové. O všem, co bude následovat, mě informovala a navíc odvedla moji pozornost povídáním si se mnou, které musela paní doktorka Pleskačová přerušovat, aby měla „pěkný obraz“. Také je pro pacienty dobré, že mají vyšetřovací kolonošortky. Částečně to zachovává důstojnost. Zpětně se domnívám, že samotné vyšetření bylo přijatelnější, než pití projímadla a to ostatní. Co se týče gastroskopického vyšetření: I v tomto případě paní doktorka Pleskačová společně se sestřičkou Vašíčkovou odvedly profi práci. O všem jsem byl informován. Bylo důležité, abych byl co nejvíce v klidu. Jednak kvůli pohybu sondy i odběru vzorků. V tomto případě jsem neřekl ani slovo. Na závěr bych se chtěl všeobecně přimluvit za všechny pacienty, aby pro ně měli lékaři o trošku více času. Přeji všem lidem ve zdravotnictví pracujícím s pacienty (od lékařů po pomocný personál), aby řešili co nejméně problémů při svém poslání. Jsou i chvíle, kdy není lehké být pacientem.

Díky paní doktorce Pleskačové a sestřičkám Nerádové a Vašíčkové.

J.Ž. (7. 8. 2020 - interna - gastroenterologická ambulance)


Ráda bych poděkovala porodní asistentce Kateřině Dokulilové, která pomohla přijít na svět mé dceři Elišce. Porodní asistentka byla skvělá, hodná, milá, ochotná, vstřícná, povzbudivá, empatická. Velký dík patří také MUDr. Kopřivové, sestřičkám a ostatním pracovníkům z oddělení šestinedělí. Jsou to správní lidé na správném místě. Také díky nim na porod a pobyt v porodnici ráda vzpomínám.

K.Z. (11. 8. 2020 - gynekologicko porodnické oddělení, šestinedělí)


Vážená paní ředitelko,

dnes jsem se vrátil domů z týdenní hospitalizace na očním oddělení Nemocnice Třebíč. V průběhu pobytu ve vaší nemocnici jsem se setkával s profesionálním přístupem lékařů a ostatního lékařského personálu. V nemocnici se velmi dbá na pořádek, čistotu a dodržování pravidel prevence šíření nemocí, zvláště v tomto období nebezpečí nákazy Covid 19. K úrovni a kvalitě stravování nemám připomínek.

Zvláště bych chtěl vyzvednout kolektiv očního oddělení, který se mně zdá kompaktní s velmi dobrými vztahy mezi sebou. Cením si ochoty ke sdílení informaci o zdravotním stavu pacienta a plánovaných vyšetřeních.

Děkuji Vám i celému kolektivu vedení nemocnice za to, že vytváříte svým spolupracovníkům prostředí pro kvalitní výkon zdravotní péče v přívětivém a v přátelském prostředí.

F.P. (24. 7. 2020 - oční oddělení)


Vážená paní ředitelko,

obracím se na Vás touto cestou, abych Vám vyjádřil své velké díky a obdiv za péči, které se mi dostalo ve Vaší nemocnici Třebíč.

Celý můj pobyt, chirurgický zákrok, ale hlavně i následná péče, bylo pro mne úžasně mile potěšující, dalo by se napsat z kategorie snů.

Velice nerad bych někoho urazil tím, že jej zde opomenu uvést, ale jmenovitě to především byli:

Prim. MUDr. Cagaš Jan

sestra Eisnerová Stanislava

sestra Kovářová Jana

bratr Novotný Jan

záchranář Pislcajk  Kamil

 

Jejich práce a starost o nás pacienty by mohla mít rutinní charakter, ale tím, že jsem se zde setkal tu s úsměvem, tu s vlídným a milým slovem, se jejich práce pro mne stala tou okouzlující, a proto jsem se odhodlal k tomuto děkovnému dopisu.

Vyjádřete, prosím, proto za mne všem těmto úžasným lidem poděkování a přání další spousty takto spokojených pacientů Vaší nemocnice.

M.Č. (15. 7. 2020 - chirurgické oddělení)


Dobrý den, ta glosa mi napadla hned po návratu z nemocnice, spíš ještě tam. Je všeobecná, ale patří především vašemu oddělení, Jednotce intenzivní péče. Chci vám všem poděkovat za péči, kterou jste mi věnovali. Byla naprosto nadstandardní. Alespoň pro mě. Všechny vás pozdravuji a ještě jednou děkuji. Prosím vyřiďte všem svým kolegům a kolegyním můj velký dík. T..

Glosa

O nemocnici a pacientech

Pokud jste někdy pobývali v jakékoli nemocnici a měli jste možnost pozorovat cvrkot na jakémkoli oddělení, musíte uznat, že se tam lékařský personál od božího rána nenudí. Během dne musí u pacientů provést několik úkonů a má to ještě ztížené tím, že u každého nějaký jiný. A to nemluvím například o pravidelné hygieně, kterou musí dotyčné osoby provést u některých pacientů, kteří tuto činnost nezvládnou.

Jeden můj známý, ten ruch, pohrdavě přirovnal k vesmírnému hemžení, aniž by si uvědomil, že Vesmír má svůj pevní řád a tím všem pracovníkům nemocnic vysekl neskutečnou pochvalu. Neobstála ani námitka, že někdy se na odděleních děje něco mimořádného, protože Vesmír je na tom naprosto stejně.

Říká, že lidé přicházejí do nemocnice jako zcela zdraví a odnášejí si několik nemocí. Ona je to částečně pravda, protože vyšetření, která probíhají na rafinovaných přístrojích, objeví sebe menší neduh. Někteří pacienti si také ztěžují, že lékaři přehánějí, že chtějí pacienta vystrašit.

Ruku na srdce, není lepší v našich končinách, kde zdraví často nehraje až takovou roli, raději trochu přehánět, než nemoc bagatelizovat? Všimli jste si také, že během několikadenního pobytu v nemocnici vzniká povětšinou mezi pacienty a personálem určitý přátelský vztah?

Oba subjekty k sobě nacházejí zcela jinou cestu než na počátku pobytu, navzájem se i svěřují se svými problémy, vzniká mezi vztah, dalo by se říct, důvěrný.  

A když se oba loučí, často zamáčknou slzu a přejí si, aby dědovi šlo včelaření a zdravotní sestru nezlobil manžel. To všechno znamená takový milý souboj mezi pacienty a nemocnicí. Nezbývá, než si přát, aby tyto vztahy byly vždy co nejlepší a aby si obě strany uvědomily, že vlastně jedna bez druhé nemůže být. –zt-

A.Z. (9. 7. 2020 - interní oddělení)

Po dobu mé hospitalizace na oddělení Interna A v třebíčské nemocnici jsem se setkala vždy jen s velkou ochotou a především profesionálním přístupem, nejen ke mně, ale i k dalším pacientům v mém okolí. Všechny lékařky, se kterými jsem během mé hospitaliazce přišla do styku, byly skvělé. Projevovaly velký zájem a nabyla jsem dojmu, že jsem zde v dobrých rukou. Zrovna tak chci vyzvednout práci a  službu sestřiček a ostatního personálu na tomto oddělení. Jejich povzbudivá slova a milé úsměvy, zaslouží velkou pochvalu. Co toho stihnou při nelehké službě, kdy neustále "kmitají" při všemožných činnostech. Patří jim velké uznání! Nemají to vůbec jednoduché. Už na příjmové ambulanci bylo celé řízení velmi vlídné a vstřícné, přitom odborné. Nemohu zapomenout ani na osádku "rychlé záchranky", která mne do třebíčské nemocnice dovezla. Byli to opravdu muži na svém místě. Perfektní. Pobyt v nemocnici nepatří zrovna mezi nejpříjemnější životní zážitky. Když se ale pacient setká s dobrým zacházením, příjemným personálem a pečlivou a starostlivou péčí, tak jako já na interně A, určitě to každému pomůže v překonávání zdravotních problémů. Na oddělení je všude pořádek, čistota, dobrá strava a především všude přítomná ochota. Velmi si všech vážím, skládám celému osazenstvu hlubokou poklonu a především všem velice děkuji!!                                                                                       

M.Š. (28. 1. 2020 - interní oddělení)

vážená paní ředitelko. Dovolte mi, abych vám nejen touto formou mohl poděkovat za velice profesionální přístup personálu II. odd. chirurgie při řešení mého akutního zdravotního problému. Vysoce si cením ochoty, obětavosti a osobního přístupu zúčastněných lékařů a zejména pak všem zde sloužících zdravotních sester, kterým tímto také děkuji za jejich krásné úsměvy a vlídná slova. I přesto, že jsem si plně vědom profesní a zejména pak psychické náročnosti při plnění povinností zdravotnického personálu, nemám vůbec nic, co bych mohl během svého pobytu na uvedeném oddělení vytknout. Vám, i všemu lékařskému personálu II. oddělení chirurgie tedy ještě jednou za vše velké díky a do budoucna vám přeji mnoho a mnoho spokojených pacientů. 
M.Č. (12. 9. 2019 - chirurgické oddělení)

Při svém pobytu na oddělení chirurgie II. jsem nezaznamenala žádné nedostatky. Personál byl příjemný a ochotný. Jejich přístup byl vysoce profesionální. Lékaři vždy na mé dotazy dostatečně zodpověděli a vše podrobně vysvětlili. Prostředí je zde příjemné a čisté. Děkuji všem, kteří se o mě po celou dobu pobytu starali.
J.K. (8. 10. 2019 - chirurgické oddělení)

Po čtyřech týdnech pobytu na tomto oddělení a JIP mám jen samé příjemné pocity z chování veškerého lékařského personálu od pana primáře, všech lékařů a obětavosti sestřiček celého personálu. 
M.F. (8. 10. 2019 - chirurgické oddělení)

Na chirurgii II. jsem byla hospitalizována od 26. 8. 2019. Musím pochválit sestřičky, lékaře i personál, který se o mně celou dobu staral. Každý den s úsměvem a slovem dodávají každému chuť do dalšího života. Důvod hospitalizace - operace slepého střeva. 
I.K. (6. 9. 2019 - chirurgické oddělení)

Po několika dnech pobytu na lůžkovém oddělení chirurgie 2 musím vyjádřit svůj obdiv a dík všem zaměstnancům tohoto oddělení. Jejich přístup je plně profesionální, vstřícný a laskavý. Jsou to lidi na svém místě! Vážím si jejich práce a moc jim za to děkuji. 
R.D. (1. 8. 2019 - chirurgické oddělení)

V třebíčské nemocnici jsem absolvoval několik operací - a to na oddělení chirurgie a urologie - vždy s výborným výsledkem. Bude-li to třeba - samozřejmě doufám, že nikoliv - rád se mezi milé třebíčské lékaře, sestřičky a ostatní navrátím, protože mi mezi nimi bylo vždy dobře - jako mezi dobrými přáteli. 
Z.P. (29. 7. 2019 - chirurgické oddělení)

Dne 21. 10. 2019 jsem podstoupila operaci šedého zákalu. Chtěla bych touto cestou poděkovat za profesionální a laskové chování celého personálu. Od vstupu na oční oddělení až do propuštění bylo o mne příkladně postaráno a obavy, které jsem z operace měla, neybyly na místě. Děkuji všem v čele s přimářkou MUDr. Šalamounovou-Jourovou.
A.M. (21. 10. 2019 - oční oddělení)

Jako doprovázející osoba při akutním příjmu vnuka mohu jen říci, že se nám dostalo vlídného přijetí, odborného a rychlého vyšetření. Chtěla bych poděkovat lékaři a i sestřičkám a převážně sestřičce Zdeňce Musilové za její velice pěkný přístup a milá slova, která jsou mnohdy pro pacienta víc než 1 tableta léku. Tímto . vyjadřuji pochvalu urgentnímu oddělení.
M.Š. (9. 10. 2019 - urgentní příjem)

Moc se mi tady líbilo. Sestřičky byly hodné, uslužné, příjemné a ochotné. Musím je moc a moc pochválit. Všem sestřičkám moc děkuji a přeji jim hodně zdraví. 
N.M. (30. 10. 2019 - LDN)

Všem sestřičkám děkuji od srdce za vzornou péči. 
M.H. (30. 10. 2019 - LDN)

Na oddělení neurologie jsem byla hospitalizována 5 dnů. Po celou dobu jsem se setkávala se vstřícným personálem. Nejvíc mě však překvapila trpělivost a přístup jedné lékařky při jednání se starou paní, která byla se mnou na pokoji. Později jsem zjistila, že to byla paní primářka MUDr. Jiřina Vošmerová. Myslím, že patří všem poděkování za péči.
J.P. (8. 8. 2019 - neurologické oddělení)

Děkuji za péči všem lékařům a všem sestřičkám a ošetřovatelům na neurologickém oddělení. S péčí jsem byl velice spokojen, moc všem děkuji.
B.B. (8. 8. 2019 - neurologické oddělení)

Já jsem byla moc spokojena s péči a děkuji jak lékařům a zdravotním sestrám, že se o mě poctivě starali. 
A.D. (12. 7. 2019 - infekční oddělení)

Chtěl bych poděkovat lékařům, sestrám a ostatnímu personálu za pečlivou péči, ochotu a velký zájem o pacienta. Byl jsem velmi spokojen a upřímně děkuji všemu osazenstvu infekčního oddělení za jeho laskavý přístup k pacientovi. Ještě jednou děkuji. 
J.M. (4. 7. 2019 - infekční oddělení)

Oceňuji práci všech pracovníků na oddělení zvláště zdravotních sester. Byly milé a vstřícné v jejich nelehké práci. Děkuji. 
L.Č. (1. 7. 2019 - infekční oddělení)

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu za odbornou léčbu, péči, laskavost a porozumění se mnou po dobu mé hospitalizace. Jsem velice spokojena a vážím si takového přístupu k pacientům. Děkuji.
A.H. (7. 10. 2019 - infekční oddělení)

Velice děkuji celému kolektivu doktorů, sestřičkám i uklízečkám na neurologickém oddělení za vynikající péči a také dobré jídlo. 
Z.L. (5. 8. 2019 - neurologické oddělení)

Děkuji všem pracovnicím dermatovenerologického oddělení za příkladnou pomoc při mém léčebném pobytu, za milý přístup, srdečnou, usměvavou náladu. Chválím vstřícnost a odbornou provázanost mezi ambulancí, lymfodrenážemi, vyšetřovnou a lůžkovým oddělením. Díky Vaší péči a námaze mne vracíte zdravou do osobního i pracovního života. Dostalo se mi odborné rady, jak mám každý den ráno i večer postupovat s obinadly i punčochami v domácím prostředí, abych si stav po vyléčení nastálo udržela. S chválou paní primářky Pavlasové a výsledků její úspěšné léčby za jejím oddelěním jsem se setkala i v Brně a Praze na klinice. Svoji spokojenost a doporučení budu ráda tlumočit dál. 
J. Z. (15. 8. 2019 - kožní oddělení)

Ačkoliv jsem neplánovala pobyt v nemocnici, musím říct, že obětavost a laskavost sester na kožním oddělení mi pomohla překonat počáteční stres a strach, co se mnou bude. Při jejich náročné a zodpovědné práci zvládají vše s předhledem, klidem i s humorem. Děkuji sestřičkám i paním doktorkám za vstřícný přístup k pacientům. Přeji vám sílu a nadhled při jejich vykonávání této důležité práce. 
R.K. (14. 8. 2019 - kožní oddělení)

Děkuji celému ošetřujícímu týmu oddělení šestinedělí za vzornou péči o moji osobu ve dnech 25. - 28. 6. 2019. Oceňuji hlavně maximální snahu zdiagnostikovat zdroj mých potíží a následnou léčbu a péči. Děkuji sestřičkám za velmi laskavý, trpělivý, a lidský přístup při ošetřování. Zanedlouho se zde opět uvidíme a už teď se na to upřímně těším.

P.S. Jste super kolektiv, takhle by to mělo vypadat všude.
E.R. (28. 6. 2019 - porodní sály a šestinedělí)

„Sestřičky" od prvého kontaktu s pacientkou počas náročného obdobia pacientky (porod, cisár), až po prepustenie boli ochotné, příjemné s profesionálným prístupom a často napriek množstvu práce (neustále nové a nové príjmy/porody/presuny pacientok podla ich kondicií po porode/císarovi) boli oporou pre mňa/nás maminky. Pracovná náplň, tempo je velmi náročné. Obdivujem ich a otvorene hovorím: Já by som na túto uch prácu nemala. 
Pod slovo „sestřičky" zahrňujem nielen všeobecné sestry, ale aj porodné asistentky, sanitárky. Velká vďaka.
M.J. (21. 7. 2019 - porodní sály a šestinedělí)

Chtěla bych moc poděkovat celému personálu, který se o nás po dobu mého pobytu zde staral. Porodní asistentky byly milé a jsem vděčná za jejich povzbuzování a chválení, které mi dodali pocit, že vše zvládnu. Na oddělení šestinedělí jsem nepotkala jedinou sestru/lékaře, který by nebyl ochotný poradit, vysvětlit či pouze nabídnout pomoc s úsměvem na tváři. Všem proto moc děkuji, jsem ráda, že jsem mohla rodit právě zde a ráda se sem zase časem podívám. 
M.P. (13. 8. 2019 - porodní sály a šestinedělí)

Chtěla bych velmi poděkovat za vzornou profesionální péči od vždy ochotného a usměvavého personálu. Zvláštní dík patří úžasné vrchní sestře za velmi pozorné a empatické vedení porodu a velkou podporu.
M.K. (20. 9. 2019 - porodní sály a šestinedělí)

Děkujeme urgentnímu oddělení Nemocnice Třebíč za vstřícný přístup při hledání želvičky. 18ti letá slečna v doprovodu své kamarádky při obtížích bolesti břicha, která se bojí jehel a potřebovala přijít na jiné myšlenky si všimla klíčenky jedné sestry, která byla želvička. Veškerý personál oddělení hledal poctivě hračku želvičku, která se bohužel nenašla. Díky pozornému zaměstnanci, ale nebyly oči pro pláč, protože vytisknul omalovánky želvičky. Za tenhle společný čin a vstřícný přístup všech zaměstnanců moc děkujeme. Zároveň děkujeme za to, že nám tihle zaměstnanci ukázali, že tahle práce je baví a dělají jí srdcem. Děkujeme!
D.M. + D.R (5. 8. 2019 - urgentní příjem) 

Děkuji celému ošetřujícímu týmu oddělení šestinedělí za vzornou péči o moji osobu. Oceňuji hlavně maximální snahu diagnostikovat zdroj mých potíží a následnou léčbu a péči. Děkuji sestřičkám za velmi laskavý, trpělivý a lidský přístup při ošetřování. Zanedlouho se zde opět uvidíme a už teď se na to upřímně těším. P.S. Jste super kolektiv, takhle by to mělo vypadat všude. 
E.R. (7. 8. 2019 - porodní sály a šestinedělí)

Úžasný kolektiv, všechny sestřičky milé, ochotné, komunikativní, cítila jsem se tu výborně! To platí o paní/pánovi co roznáší jídlo a uklízí. Zatím jsem tu byla nanečisto - 34tt, ale jsem za to ráda, vím aspoň, do čehu jdu a že se nemusím bát nějaké protivné sestřičky - ty tu nejsou. Děkuji za příjemný týden - ale doma je doma. 
V.Š. (7. 8. 2019 - porodní sály a šestinedělí)

Sestřičky od prvého kontaktu s pacientkou počas náročného obdobia pacientky (porod, cisár) až po prepustiene boli ochotné, príjemné s profesionálným priístupom a často napriek množstvu práce (neustále nové a nové príjmy, porody, presuny pacientok podla ich kondicií po porode) boli oporou pre mňa/nás maminky. Pracovná náplň, tempo je velmi náročné. Obdivujem ich a otvoreně hovorím: Já bysom na túto ich prácu nemala. Pod slovo "sestřičky" zahrňujem nielen všeobecné sestry, ale aj porodné asistentky a sanitárky. Velká vďaka. 
M.J. (7. 8. 2019 - šestinedělí)

Velice děkuji dětské sestřičce (a jak jsme se později dozvěděli laktační poradkyni) Evě Svobodové! Je to paní na správném místě. Měla jsem problém s kojením syna, myslela jsem si, že nemám dostatek mateřského mléka. Během jedné noci 4 kojení - jsem bez problému schopná nakromit svého syna. Paní Svobodová ihned poznala, že mléka mám dost, jen syn je lenošný sahat (proč taky, když si křikem vyřve umělé mléko bez práce). Už první kojení pod dohledem paní Svobodové (tzv. polévání bradavky umělým mlékem neslo své, dodala ještě pár tipů, např. prs držet a páté kojení již zvládnul malý naprosto bez problému a bez jakékoliv pomoci. Děkuji. 
Ž.F. (22. 7. 2019 - novorozenecké)

Moc chválím vstřícnost a ochotu všeho personálu. Doktoři, sestřičky a sanitáři co uklízí jsou úžasní, usměvavý a příjemní. Dcera se běžně doktorů bojí, ale teď si bez problémů nechala zavést kanylu. I když  nám pobyt narušil dovolenou, bylo to příjemné oproti Brnu, je tato nemocnice mnohem vstřícnější a příjemnější. Děkuji všem co se o nás starali. Děkujeme Dominika s Nelinkou. 
D.Š. (22. 7. 2019 - dětské lůžkové oddělení)

Rádi bychom s manželem srdečně poděkovali celému novorozeneckému oddělení za péči, které se zde naší dceři dostalo. Všichni zaměstnanci se chovali nanejvýš profesionálně a přitom s lidským přístupem. Kdykoliv jsem se na ně obrátila s dotazem či prosbou o pomoc, ihned mi vyšli vstříc. Díky jejich přístupu byl pro nás pobyt v třebíčské nemocnici příjemným zážitkem. Pochvala bych ráda směřovala i k nezdravotnickému personálu - uklízečkám a sanitářkám. Jsem ráda, že jsem si pro porod naší dcery vybrala právě Nemocnici Třebíč. 
A.P. (7. 5. 2019 - novorozenecké oddělení)

Snídaně: různé (druhově), často zbyde na svačinku (chutově dobré). Oběd: Výborné! Dobře dochucené. I polévky. Večeře jako snídaně. Tak, jako tady nejím ani doma, i když denně vařím (možná proto).
T.B. (9. 5. 2019 - dětské oddělení, stravovací oddělení)

Kožnímu lůžkovému oddělení mohou dát jen a pouze ohromnou pochvalu. Sestřičky jsou milé, usměvavé, k pacientům se chovají s úctou a pokorou. Lékaři jsou nesmírně lidští a svému oboru rozumí. Nikde, ale opravdu nikde jsem se nestkala s tím, že by měli všichni z personálu takový zájem o pacienta a snažili se mu vyhovět v jakémkoliv přání. Paní primářka je úžasný človíček. Neustále usměvavá a milá. Ve svém oboru kapacita. S pobytem jsem byla nesmírně spokojená a pobyt v této nemocnici, byť je to zvláštní, mohu pouze a jen doporučit. Před personálem tohoto oddělení smekám. 
VK (7. 6. 2019 - kožní oddělení)

Péče dobrá, všcihni milí a vstřícní. Děkuji. 
LM (20. 5. 2019 - kožní oddělení)

Dobrý den, ráda bych poděkovala personálu kožního oddělení. Je až neuvěřitelné, jak jsou všichni počínaje paní primářkou, konče sanitářkami při jejich náročné práci milí, laskaví, usměvaví a vždy ochotni pomoci, poradit, posloužit. Opravdu za 15 dní svého pobytu nemohu jinak, než o jejich erudovanosti a lidskosti mluvit jen v superlativech. Děkuji za vše. 
DB (29. 5. 2019 - kožní oddělení)

Všechny sestřičky byly milé po celý můj pobyt moc hodné a ochotné. Pan primář je úžáasný jak doktor, tak člověk. Známe se už delší dobu. V žádném případě si nemohu na nic ztěžovat, naopak moc všem děkuji. Ještě bych dodala, všude, když jsme byli v nemocnici se synem, byla aspoň jedna sestra vyloženě protivná. Teď poprvé jste tu všechny vážně přesně takové, jaké mají zdravotní sestry být. Děkuji. 
DW (9. 5. 2019 - infekční oddělení)

15. 4. 2019 ve večerních hodinách jsem rodila. Porodní asistentka paní Naděžda Dvořáková zasluhuje obrovský dík, jak se o mě během porodu starala! Díky ní mám na porod jen pozitivní vzpomínky (i když  po tak krátké době po porodu mohla mít i ty negativní). Sestřičky na šestinedělí všechny moc milé a ochotné. Ani jednou jsem se nestkala s odmítnuntím a vždy byly usměvavé a ochotné s čímkoliv poradit. Moc děkuji celému personálu za velice příjemný pobyt. Budu se těšit na další "pobyt" s dalším miminkem! Ještě jednou velké díky. 
JC (3. 6. 2019 - gynekologicko porodnické oddělení - šestinedělí) 

Nejprve bych začala tím, jak jak jsem si vysnila svůj krásný, ničím nerušený, klidný porod svojí druhé dcery. Malá v bříšku se ale rozhodla docela jinak Ne jen, že se jí chtělo na svět už o pouhých 7 týdnů dřív, ale ještě si to drobinko zkomplikovala svojí polohou v bříšku - a to nožičkama napřed. Takže se můj sen začal vytrácet a já se musela začít smiřovat s tím, že porod bude o dost dřív i císařským řezem. Pro mě nepředstavitelná představa. Jsem nesmírně vděčná za sestry tady na šestinedělí, které za mnou docházely na pokoj a snažily se mě uklidnit a vše mi vysvětlit a vyslechnout jak se cítím a s čím mi mohou pomoci začít sama se sebou bojovat a vše zvládnout. Porod se naplánoval, ale i tak naše holčina paličatá se stejně rozhodla, že si to prostě udělá podle sebe a na sál se jelo ihned. Další strachy a stres, ale opět sestřičky ukázaly, že jsou tady na správném místě a dokázaly mě uklidnit. Mala se narodila, odvezla na JIP, já zůstala bez ní sama na pokoji, pro mě jako mámu všechno špatně. Díky Vám tady všem, sestrám, doktorům, doktorkám jsem to dokázala zvládnout a příjmout, tak jak se to stalo. Chvíli to bude po duševní stránce bolet, ale díky za vaší péči a laskavost. Byla jsem tu s vámi všemi moc spokojená. Jsem vám všem moc vděčná a mockrát děkuji.
MB (3. 6. 2019 - gynekologicko porodnické oddělení - šestinedělí) 

Dne 27. 5. 2019, jsem byla přijata v třebíčské nemocnici na neurologii. Hned při příjmu jsem byla mila překvapená se sestřičkami i paní doktorkou, jak mile, usměvavě mě přijímaly. To pokračovalo každý den, kteroukoliv hodinu. Nebylo potřeba sestřičky přivolávat - byly u nás velice často. Se vším jsem byla nesmírně spokojená. Týkající se celého personálu, sestřičky, doktoři, cvičitelky, uklízečky. Jídlo výborné, všude klid, čisto a příjemná atmosféra. Byly jsme na pokoji 2 - stejného názoru. Vím z vlastního života, že někdy nemá člově "dobrý den", což jsme zde na nikom nepoznaly. Jídla, pití dostatek a chutné! Pokud jsem byla někdy zvědavá, vždy jsem dostala odpověď - a byla spokojená. Nevím, jestli bych to zvládla, jak se celý kolektiv dovede stále usmívat a být příjemný. Vřelé díky. 
AN (31. 5. 2019 - neurologické oddělení) 

Velmi příjemné jednání od celého personálu - jako doma u maminky. Na tu spoustu "pacošů" co musí ošetřit jsou fakt 1! Děkuji.
MK (14. 5. 2019 - kožní oddělení)

Velmi vstřícný a ochotný personál. Chutově dobré jídlo. Komunikace - personál + pacient na přátelské úrovni. Vybavení pokojů - velmi uspokojivé. Čistota a pořádek na výborné úrovni. 
JK (10. 5. 2019 - kožní oddělení)

Po dobu hospitaliazce jsem byl maximálně spokojen s úrovní péče jak lékařské, tak ošetřovatelské. Pani primářka má vzorné oddělení. Děkuji.
AN (6. 5. 2019 - kožní oddělení)

Jsem velice spokojena s přístupem personálu. Všichni ke mně byli ochotní a milí. Už při mém příjmu dne 25. 3. 2019 večer ve 20:00 byla jak paní doktorka, tak sestřičky velice příjemné. To člověk ocení. Hlavně ve chvílích, kdy je mu špatně. Chválím i pomocný personál za obětavou pomoc. 
BV (1. 4. 2019 - infekční oddělení) 

Byl jsem na míru spokojen. Vše bylo skvělé hlavně personál. Děkuji veškerému personálu za ochotu a péči. 
JV (18. 4. 2019 - infekční oddělení)

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat celému personálu dětského oddělení za skvělou péči, které se dostalo mé dceři. Veškerý personál byl velmi příjemný, profesionální, milý a obětavý. Vždy nám byly podány veškeré informace. Jsem ráda, že malí pacienti jsou opečováni s láskou a porozuměním. Budu jen doporučovat. Děkujeme maminka s dcerou.
LŠ (21. 4. 2019 - dětské a novorozenecké oddělení)

Chtěla bych vyjádřit pochvalu personálu dětského oddělení + dětského JIP, včetně sanitářů a úklidové služby. K příjemnému prostředí navrch moc milý perosnál, od příjemné ambulance, přes denní péči, převoz mojí dcery na operační sál - všichni moc milí, usměvavý, profesionální chování je zde patrně na každém kroku. Míru práce, které mají všichni nad hlavu můžete maximálně vyčíst z tváří sestřiček, nikoliv z přístupu k pacientovi a jeho doprovodu. S dcerou jsem zde ležela krátce, ale dokážu si všimnout, že od lékaře po sanitáře zde pracují milí a vynikající lidé. Za vše děkuji.
MN (9. 4. 2019 - dětské a novorozenecké oddělení) 

Na neurologické oddělení nemám žádné výtky. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Jsem velice spokojena. Děkuji. 
KK (3. 5. 2019 - neurologické oddělení)

Děkuji všem lékařům a sesřičkám, za péči ochotu a krásný přístup. Moc děkuji.
ZŘ (3. 5. 2019 - neurologické oddělení)

Touto cestou chci poděkovat personálu celého očního oddělení, staraly se o mě perfektně. Děkuji paní primářce a lékařům za jejich skvělou práci, stejně tak děkuji všem sestřičkám. Tento přístup k pacientům nejde vidět všude! Všem vám přeji vše nejlepší a hodně úspěchů. 
ES (28. 4. 2019 - oční oddělení)

Dětské sestřičky: Velice chválím všechny sestřičky. Ochotné, milé, se vším pomohou a poradí. Malej mi pořád plakal, tak si ho braly i k sobě, abych se vyspala a to mi velice pomohlo, takže vážně velké díky za vše co jste tu pro mne a mého obříka udělaly. Velice krásný a příjemně strávený pobyt díky vašemu skvělému personálu. Určitě si je také tak považujete jako já! Za mne a mého 1000% spokojenost! Za 3 roky tu budu s radostí rodit zase. Díky za vše. 
(12. 3. 2019 - dětské a novorozenecké) 

Na lidech pracujících v soc. službách jsem si vždycky nejvíc vážila jejich profesionality, empatie a toho že se usmívají. Přesto, že jim samotným do smíchu není. Ale až zde v třebíčské nemocnici, jsem zjistila, že jsou instituce, kde mají tyto vlastnosti všichni pracovníci. A za to moc děkujeme. Je třeba si takových lidí vážit a vy všichni jste úžasní. 
TV (27. 3. 2019 - dětské a novorozenecké oddělení)

Díky kvalitné zdravotní a lidské péči, jsem zvládla vše bez zbytečných nervů a trápení. Jsem ráda, že jsem poznala opravdové profesionály. Velké díky. PS: Budu ráda vzpomínat. 
JP (22. 3. 2019 - dětské a novorozenecké oddělení)

Děkuji panu přimáři MUDr. Ahmadimu, a dále paní MUDr. Gorušové za její vysoce profesionální a lidský přístup k nám pacientům. Dále děkuji všem zdravotním sestrám za jejich těžkou a obětavou práci, jak fyzickou, tak psychickou. Děkuji též ostatnímu zdravotnickému personálu za jejich těžkou a obětavou práci. 
JP (14. 4. 2019 - LDN Moravské Budějovice) 

Dobrý dem, jsem z Jihlavy a jsem mile překvapena, ochotou personálu i lékařů. Děkuji všem, co se o mě starali.
LZ (13. 3. 2019 - urologické oddělení)

Ve svém už odevzdaném textu jsem zapomněla na jednu důležitou věc: pochválit výborné jídlo! Speciálně polévky a další části obědů. A navíc - takový dobrý "nemocniční čaj" by nám mohli dělat i ve školení jídelně. Vyřiďte, prosím, moje poděkování i do kuchyně. 
MN (12. 4. 2019 - kožní oddělení, stravovací oddělení)

Chci moc poděkovat za vstřícené a milé přijetí k léčbě lymfedému. Děkuji především paní primářce MUDr. Pavlasové za ochotu ve všech směrech. Děkuji sestřičkám na lymfodrenážích za milý úsměv a intenzivní pomoc i rady - moc mě toho naučily a díky jim se mi daří ruku udržet v celkem dobrém stavu i během celého roku. Děkuji všem dalším lékařkám, sestrám i pečovatelkám za veškerou péči, úsměvy a ochotu. Cítila jsem se tu opravdu výborně. Přeji Vám všem hlavně hodně zdraví. 
MN (12. 4. 2019 - kožní oddělení)

Těmito několika řádky bych chtěla velmi poděkovat oddělení gynekologie za úžasnou péči. Velké díky patří MUDr. Žižlavskému za velmi profesionální a empatický přístup ke mně. Dále bych chtěla poděkovat konkrétně sestřice Lence Burianové za naprosto úžasnou péči, za její přístup, emaptii, lidskost a oporu, kterou mi poskytla v těžké životní chvíli. Ještě jednou děkuji. 
MK (22. 3. 2019 - SLF gynekologie) 

Uděluji velkou pochvalu panu MUDr. Radvanovi a jeho sestřičkám za pěkné a milé vystupování a za vysvětlení všech dotazů, které se týkaly pooperačního režimu.
PM (22. 3. 2019 - kolonoskopie)

S poskytnutou péčí jsem byl velmi spokojen. Všichni pracovníci oddělení byli velmi pozorní a ochotní. Komunikace s lékaři byla velmi dobrá. 
TP (20. 3. 2019 - neurologie)

Luxusní péče, vlídnost, vstřícnost, ochota. Děkuji lékařům. Maximální snaha o ulehčení situace. Děkuji všem sestrám za laskavost, pohotovost, rychlost, milou a vlídnou komunikaci. Za pocit, že jsou tu pro nás a neobtěžujeme. Budoucím sestřičkám a bratrům držím palce u maturity. 
HK (22.3 . 2019 - neurologie)

Vyjadřuji velkou pochvalu zdravotnickému kolektivu, lékařů, sester a všech ostatních pracovníků, za velice milé jednání s pacienty. Díky vám. 
MV (22. 2. 2019 - neurologie)

Byla jsem velice spokojená s pěkným přístupem lékařů, sester, sanitářkou a pěkným prostředím. Přeji všem do další práce hodně úspěchů a i vám hodně zdraví.
VZ (16. 2. 2019 - neurologie)

Chci vyjádřit velkou spokojenost s přístupem všeho personálu, doktorů, sestřiček i pomocného personálu. Velmi si vážím jejich lidského přístupu k pacientům a vyhovění i nadstandartním přáním. Děkuji.
JS (6. 3. 2019 - neurologie)

Pochvala pro super personál, pěkný přístup. Hlavně velké poděkování paní doktorce Matějkové za operaci. Celému personálu velké díky.
KK (15. 3. 2019 - ortopedie)

S pobytem v nemocnici jsem byl velice spokojen s profesionalitou s velice pěkným přístupem všech doktorů, sester a celého personálu za což Vám všem velice děkuji.
LN (10. 3. 2019 - ortopedie)

Na prvním místě musím poděkovat sestřičkám. Velmi mnohokrát musím pochválit zdejší ošetřující personál. Zvláště zdravotní sestřičky. Jejich vlídnost a pochopení pacientů v jejich momentálních potížích je více než říkladná. Práce zdravotních sester je náročná, to ví každý z nás. Na tomto oddělení jsem se nesetkal nezájmem či s neuctivostí. Jejich péče o každému pacienta je až obdivuhodná. Chválu dávám i zdejším lékařům a lékařkám. I tito lidé jsou právem na svém místě. A za třetí patří chvála těm, kteří prosadili zmodernizování této nemocnice. 
ZŠ (11. 3. 2019 - chirurgie)

Musím uznat, že jsem se zde setkal s velmi příjemným a profesionálním přístupem všech zaměstnanců oddělení. Nemohu vůbec nic vytknout. Takže děkuji za ochotu a skvělou péči po dobu mé hospitalizace. Moc děkuji.
OT (18. 3. 2019 - chirurgie)

Moc vám všem děkuji za úžasný přístup a péči. Jste usměvaví, v dobré náladě a se srdcem na pravém místě.
PS: Vždy je krásné, když dělá člověk práci, kterou miluje.
LZ (18. 3. 2019 - chirurgie)


Dne 17. 2. 2019 jsme na dětské oddělení nastoupili se synem Martinem na operaci krčních a nosních mandlí. Chtěla bych pochválit veškerý personál na dětském oddělení, dětském JIP, sestřičkám a paní doktorce za 100% profesionální přístup. Každý den všichni usměvavý, pochvala pro pana sanitáře Vaška. Pochvala i pro pana doktora Šimona Čeri z ORL za jeho super přístup. Děkuji všem.
EČ (28. 2. 2019 - dětské)

Se službami v nemocničním zařízení jsem byl spokojen, sestřičky příjemné a milé i když jsem tu jen chvíli byl, ale dobrého jednání jsem si užil!
ZL (28. 2. 2019 - kožní)

Kolektiv na kožním oddělení se snaží a dělá co je v jeho silách. Děkuji za každý úsměv, i ten léčí. 
MŠ (18. 3. 2019 - kožní)

V době 12. 9. – 13. 9. 2018 jsem byla hospitalizována na urologickém oddělení. Děkuji všem lékařům a především zdravotním sestřičkám za jejich úžasný a obětavý přístup , za vytvoření příjemné atmosféry. Ještě jednou děkuji.
IS (28. 2. 2019 - SLF urologie)

Chci srdečně poděkovat všem zaměstnancům – lékařům, sestrám i provoznímu personálu odd. JIP a lůžkovém oddělení urologie za výbornou a obětavou práci pro své pacienty v příjemném prostředí.
PŠ (28. 2. 2019 - SLF urologie)

Děkuji MUDr. Gorušové, všem sestřičkám, rehabilitačním sestřičkám a sanitářkám a ošetřovatelkám za péči kterou jste mi věnovaly při léčení na II. patře LDN v Moravských Budějovicích. Mé velké poděkování patří staniční sestřičce p. Štolové za péči a obětavost kterou mi věnovala při léčbě bércových vředů. Jste příjemné, sympatické a ochotné. Poděkování patří i MUDr. Ahmadie, MUDr. Málkové, MUDr. Andrejčukovi, MUDr. Wawryczkové a MUDr. Růžičkové kteří chodili na vizitu. Stravování bylo na dobré úrovni a silvestrovská večeře neměla chybu. Přeji Vám hodně zdraví, spokojenosti a pevné nervy, které při svém náročném povolání potřebujete. Děkuji.
JF (8. 2. 2019 - LDN Moravské Budějovice)

Mohu jen pochválit. Čekal mě né moc příjemný zákrok a tím jak byly sestřičky milé bylo vše mnohem jednodušší. Nemohu říct nic, co by se mi tu nelíbilo. Děkuji všem za úžasnou péči.
LK (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Byla jsem u vás velice překvapena za krásné a příjemné prostředí. Děkuji také za perfektní personál. Všichni hrozně vstřícní a příjemní. Děkuji.
LV (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Spokojenost se vším. Milé a ochotné sestřičky, příjemní lékaři. Oceňuji informování o všech činnostech, které mě čekaly. Práce zdravotního personálu si moc vážím, sama doma pečuji o dceru v kómatu, takže vím, co to obnáší. Všem moc děkuji!
JM (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Velice příjemný personál i prostředí, obzvlášť kladně hodnotím informovanost pacienta před jakýmkoliv zákrokem. Děkuji za příjemný pobyt.
ZH (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Při příjmu mě příjemně překvapilo prostředí na vysoké úrovni. I přesto, že mě nic příjemného nečekalo (zákrok). Všechen personál toho oddělení hodnotím na nejvyšší úroveň. Sestřičky jsou velmi milé, empatické, ochotné a usměvavé. Myslím, že své povinnosti si plní ne ne 100, ale snad na 200%. Neustále byly k dispozici, připraveny zodpovědět všechny otázky, vše podrobně vysvětlily. Totéž platí pro lékaře na operačním sálu. Velmi si vážím jejich práce, která není vždy jednoduchá a nemůže jí dělat každý, ale zde jsou rozhodně ti praví na svém místě.
ZJ (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

MByla jsem překvapena krásným prostředím, už v recepci ochotné sestřičky a přehledné informace, které vysvětlí třeba i třikrát. Oddělení perfektně vybavené s rovněž ochotným personálem. Velice Děkuji.
V (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Již od ranního nástupu na zákrok probíhalo vše až neskutečně skvěle. Veškerý ošetřující personál jednal profesionálně, přitom velmi lidsky. Problémy řešili bez nervozity, v klidu, opět velmi profesionálně. I když v tento den bylo evidentně operací hodně a také za výkon děkuji celému ošetřujícímu personálu a hlavně MUDr. Preingerové. 
BB (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Chtěla bych poděkovat zdravotnímu personálu, který se o mě dnes staral. Byla jsem hospitalizována v Brně i v Praze a Třebíč se stává špičkovou nemocnicí. Všichni byli příjemní s profesionálním přístupem. Děkuji Mudr. Preiningerové, stejně tak lékařce, která mě přijímala Mudr. Burešová.
Doufám, že sestřičky mají podporu u svých vedoucích, protože odvádí skvělou práci. Děkuji.
EV (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Čekala jsem, že budu zavřena v místnosti, kam se na mně přijde jednou za čas podívat sestřička. Opak byl pravdou. Velká moderně vybavená místnost i se sestřičkami, které vás mají neustále pod dohledem. Musím ale především vyzdvihnout ochotu a vstřícnost personálu! Takže za mně chválím a děkuji za zpříjemnění chvíle u vás.
JK (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Stejný zákrok mohu srovnat s Brnem. Naprosto nesrovnatelné. Zde v Třebíči úžasný přístup od pana doktora na ambulanci, od sester zde, od celého personálu na sále. Děkuji za „zmírnění“ traumatu, které jsem měla z Brna.
LV (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Příjemné prostředí, velmi pozorný, vstřícný a milý personál. Přestože je člověk v nemocnici, cítí se tu dobře.
MB (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Při mém jednodenním pobytu v NTR musím ocenit ochotu personálu, klidné prostředí a velice krásné prostory pro výkon tohoto náročného povolání.

EH (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Chválím profesionální, ochotný a citlivý přístup personálu, zároveň i příjemné a moderně zařízené prostředí oddělení jednodenní péče.

SK (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Děkuji moc za veškerou luxusní péči ze strany lékařek i sestřiček. Všechny moc milý přístup, ochotné, usměvavé, profesionální. Nemám žádné výhrady a bylo by dobré se s tímto přístupem potkávat všude. Není to bohužel samozřejmostí.

RP (7. 12. 2018 - neurologie)


Během své hospitilazice jsme byla spokojená. Péče lékařů i sester byla na nejvyšší úrovni. Do dalších jejich zodpovědné práce jim přeji dalších dobrých výsledků.
LK (7. 12. 2019 - neurologie)

PO dobu hospitalizace na chirurgii, nemám nemám žádné negace, naopak veškeré péče byla nejlepší, co se týče sestřiček i lékařů. Milé a vhodné zacházení. Co se týče stravování, mě osobně vyhovující i dobře připravené. Byl jsem už několikrát hospitalizován a je to znát, že s emnohé velice zlepšilo. Díky vedení lékařů a sestřičkám. všem patří pochvala.
JO (23. 10. 2018 - chirurgie 3)

Paní doktorky, sestřičky a vůbec všichni na oddělení, jste všichni 1! Děkuji moc za vaši péči a přeji vám mnoho úspěchů ve vaší zasloužené práci. Díky.
MM ( 5. 10. 2018 - kožní)

Tímto chci poděkovat za péči, kterou jste mi věnovalipři moji již třetí hospitalizaci. Děkuji lékařům, všem pracovníkům peračních sálů, dospávacího pokoje a v neposlední řadě personálu na chirurgii 2. Příkladný přístup, pozornost k pacientům, čistota, velmi dobré ubytování. Díky všem sestrám a ošetřovatelkám za příkladný přístup a služby. Děkuji
FP (5. 10. 2018 - chirurgie 3)

Krásný, čistý, velký pokoj, čisté ložní prádlo, ochotný a příjemný personál, sestřičky s maximální spokojeností a ochotou, čistá a pěkná sanita, dobrý čaj.
RT (4. 10. 2018 - chirurgie 2)

Dne 28. 9. jsem byl přijat na ambulanic tř. nemocnice, kde jsme byl posléze hospitalizován na lůžkovém oddělení chirurgie č. 2 číslo pokoje 5. Tímto bych chtěl vyjádřit obrovské poděkování veškerému personálu. Obrovská poklona hlavně obětavám a nesmírně příjemným sestřičkám u oddělení, všem těm kdo se tady s námi trápil, ať již od úklidu po převlékání postelí až po podávání léků a injekcí. Jediné negativum vidím v jídle, určitě zde vaří výborně, ale já jsem měl naordinaovanou dietu, tak proto. Nechci se opakovat ještě jednou a naposled. Klobouk dolů všem kteří tuto práci v této nemocnici vykonávají. Děkuji všem.
LK (2. 10. 2018 - chirurgie 2)


Tímto bych rád poděkoval všem z oddělení, kteří se o mě po celý pobyt v této nemocnici starali. Děkuji doktorům, kteří určili diagnózu, prováděli zákrok a zajímali se o můj problém. Děkuji všem sestrám, které velice obdivuji, nejen díky znalostem které musí mít, vytrvalosti, když se o nás starají ve dne v noci, ale také vždy s ochotou a úsměvem. Mají vždy zájem starat se i o takové pacienty, kteří s ek nim nechovají hezky, ale dokonce neslušně, s čímž jsem se na pokoji také setkal. V neposlední řadě patří můj dík i zbytku personálu, jenž nám nosí oběd, uvaří, ale i uklidí.
OH (17. 9. 2018 - Chirurgie 2)

S úctou a pokorou se skláním před prací týmu LDN 2. Je mi ctí, že tuto cestou můžu poděkovat za vysoce profesionální péči, pohodu a bezpečí, která nám pacientům LDN 2 pod vedením primáře a vrchní sestry předává. Zvláštní podekování patří Šárce Křížové. Přeji všem hodně zdraví, pohodu a klid jak v pracovním prostředí, tak v rodině.
MA (15. 10. 2018 - LDN2)

Touto cestou děkuji sestřičkám za vlídné chování, lidský přístup a laskavost jak se chovají k pacientům na hematologii. Při náročné práci jim nechybí účast a laskavý úsměv, který nás pacienty uklidňuje a dodává sílu. Děkuji za vše.
AM (27. 9. 2018 - hematologie)

Tímto bych rád poděkoval všem z oddělení, kteří se o mě po celý pobyt v této nemocnici starali. Děkuji doktorům, kteří určili diagnózu, prováděli zákrok a zajímali se o můj problém. Děkuji všem sestrám, které velice obdivuji, nejen díky znalostem které musí mít, vytrvalosti, když se o nás starají ve dne v noci, ale také vždy s ochotou a úsměvem. Mají vždy zájem starat se i o takové pacienty, kteří s ek nim nechovají hezky, ale dokonce neslušně, s čímž jsem se na pokoji také setkal. V neposlední řadě patří můj dík i zbytku personálu, jenž nám nosí oběd, uvaří, ale i uklidí.
OH (17. 9. 2018 - Chirurgie 2)


Děkuji za poskytnutou péči, ochotu sester a především lékařů. Každodenní čistotu pokoje a cutnost jídel.
PK (13. 9. 2018 - interna)

Děkuji veškerému personálu za vynikající a odbornou péči. byla jsem i přes veškeré bolesti velice spokojená. Vyšli mi vstříc ve všem. Ještě jednou vám všem děkuji a přeji vám všem hodně zdraví, lásky a pohody, jak v zaměstnání, tak i v osobním životě.
JP (11. 9. 2018 - LDN)

V Třebíčské nemocnici jsme byla poprvé a velmi mile mě překvapil přístup veškerého personálu od lékařů, sestřičky, sanitárky až po uklízečky. Vybavení nemocnice rovněž perfektní. V porovnání s "jinou" nemocnicí (i jiný okres) dávám na stupnici 1-10 nejlepší 10! A ta jiná by měla max. 2. Pravdou je, že lidí i zde jsou různí a cítila jsem v ojedinělých případech odraz osobních problémů, či nervozity z množství práce u některých.... Ale rozhodně převažovalo to pozitivní a mnohdy i neobvykle až nadstandartně milý, laskavý a vysoce odborný přůstup. Děkuji a kladné reference dostane ode mne i mé okolí.
MC (27. 8. 2018 - chirurgie 3)

Veřejná pochvala MUDr. Aleně Havlíčkové, sestřičkám a lékařskému personálu za příkladný přístup k léčení. Děkuji celému lékařskému personálu ještě jednou a přeji ať se jim v jejich práci nadále daří.
AK (23. 8. 2018 - hematologie)

Všechny sestřičky v LDN - MB jsou laskavé, vlídné, usměvavé. Při své náročné práci naběhají za svou 12ti hodinovou službu spoustu kilometrů, nedá se nic než chválit a poděkovat. Moc děkuji.
JV (12. 8. 2018 - LDN Moravské Budějovice)

Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování celému personálu chirurgie za vzornou a vstřícnou péči při mé hospitalizaci. Poděkování patří i lékařům při jejich náročné práci přicházeli vždy s úsměvem a ochotou.
Děkuji 
IT (7. 8. 2018 - chirurgie 2)

Byla jsme moc spokojená za péči ošetřování mé nemoci. Děkuji moc paní primářce a celému kolektivu doktorek za vyléčení. Též moc děkuji všem sestřičkám za jejich obětavou práci a ošetřování mého pobytu zde. I kdyby pro vás všechny rozkvetla celá zem tak je to málo. S úctou.
OH (5. 8. 2018 - kožní)

Personál oddělení funguje jako profesionální, dobře koordinovaný tým. Péče, která mi zde byla poskytnuta, prokazatelně zlepšila stav mého onemocnění. Kolektivu lékařek a sester a zejména paní primářce dr. V. Pavlasové jsem za to zavázán.
ML (3. 8. 2018 - dermatovenerologie)

Děkuji všem lékařům, sestrám, sanitářkám, uklízečkám za nadstandartní péči, maximální ochotu a profesionalitu. Na oddělení jsem byla velmi spokojena, vybavení pokoje na výborné úrovni, nadstandartní péče.
JS (3. 8. 2018 - chirurgie 2)

Jsem velmi spokojená s lékaři, sestrami a ostatním personálem. Děkuji za pěkný pobyt. Také děkuji všem za ochotu a starostlivost.
BJ (3. 8. 2018 - chirurgie 2)

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu dermatovenerologickému oddělení přimářce MUDr. Věře Pavlasové, lékařkám, všem sestřičkám za vzornou péči, starostlivost a laskavý přístup při léčebném pobytu na vašem oddělení. Vážím si vašeho prfesionálního přístupu, ochoty a pomoci. Můj pobyt u vás byl zpříjemněn Vašim laskavým jednáním a úsměvem. Mé velké poděkování patří také sestřičkám v ambulanci a lymfodrenážích. Přeji vám mnoho spokojených pacientů.

JZ (2. 8. 2018 - dermatologie)

Ve zdejší nemocnici se o mě postarali, když mě bylo opravdu bídně. Ve bylo super, za vše moc děkuji.
LK (25. 7. 2018 - infekční)

Po týdením pobytu na lůžkovém kožním oddělní bych za velice profesionální, odborný a citlivý přístup chtěla poděkovat celému kolektivu pod vedením paní primářky za obětavý, laskavý přístup a péči při mé léčbě. Všem vám na tomto oddělení přeji hodně sil, energie a pevné nervy při této zodpovědné práci. V osobním životě hodně štěstí a zdraví. Mnohokrát děkuji za vše. Také chci zdůraznit kvality zdejší kuchyně, která je také důležitá a zvláště její obsluhu.
ND (20. 7. 2018 - kožní)

Na dětském oddělení ležím se synem (po operaci nosních a krčních mandlí). Chtěla bych pochválit v první řadě sestřičky na dětské JIP - obě směny. Byly příjemné, vše vysvětlily mě i mému synovi a díky nm se syn ničeho nebál. Dále chválím všechny lékaře z dětského oddělení, příjemní, milý a opět krásně vysvětlili. Nemůžu zapomenout na velice příjemné chování sester. Všechny usměvavé ( i při náročné práci) a milé k synovi. Velice chválím i studentky na praxi, bylo vidět, že je práce baví a mají k ní vztah. V neposlední řadě musím pochválit pana doktora, terý mého syna operoval a chodil kontrolovat. Je velice hezké, když se o svém pětiletém synovi dozvíte, že je moc šikovný. Pobyt zde je pro mě něco jako "dovolená" ( s trochou stresu navíc) Vážený kolektive nemocnice - jen tak dál. Děkuji!
IB (20. 7. 2018 - dětské)

Moc děkuji za péči , která mi byla věnována. Byla jsem spokojená. Přeji spoustu spokojených pacientů.
MB (19. 7. 2018 - chirurgie 2)

Děkuji za příkladnou péči celému personálu, kteří se o mě vzorně starali po celou dobu mé přítomnosti.
BH (18. 7. 2018 - infekční)

I když to vypadá divně, bylo mně s Vámi dobře. Umíte pochopit pacienty a dobře léčit. Budu na vás v dobrém vzpomínat, přeji vše dobré celému kolektivu.
MŠ (16.7.2018 - kožní)

Na oddělení chirurgie II. jsem ležela 2x a byla jsem velice spokojená s personálem a čistotou. Lékaři jsou velice ochotní, dokonce mi udělali i vyšetření i mimo svůj obor. Sestřičky a praktikantky jsou velice ochotné, příjemné a rády pomohou. Rády vyslechnou naše problémy a dokáží povzbudit. Sestřička, co vozí obědy, dokázala v našem pokoji paní co stále spala nakrmit, s tím jsem se ještě nesetkala. Děkuji za pobyt a léčbu.
MB (13. 7. 2018 - chirurgie 2)

Strávil jsme na zdejším oddělení několik dní a byl jsem s celým personálem velmi spokojen. Všichni jsou milí, obětaví a pracovití a na vysoké profesionální úrovni. Moc za to všechno děkuji.
JK (13. 7. 2018 - urologie)

Výborný profesionální přístup, ochota a profesionalita celého personálu. Vše vysvětleno, hezké, čisté prostředí a v neposlední řadě výborné jídlo.Děkuji všem doktorům, sestrám a ostatnímu personálu za pomoc, hezký přístup. Přeji všem hezký den a spousty spokojených pacientů. Děěkuji z celého srdce všem i za moji rodinu.
MN (12. 7. 2018 - neurologie)

Chválíme celý kolektiv. Děkujeme za ochotu, vstřícnost. Vaše oddělení budeme chválit.
MV (11. 7. 2018 - dětské)

Velice chválím lékaře, sestřičky a všechen zdravotnický personál. Všichni jsou zde milí, příjemní a velmi ochotní. Strava v nemocnici mi chutná, všude je čisto a pořádek. Musím jenom chválit a děkuji všem, kteří se o mě na infekčním oddělení starali.
VV (10. 7. 2018 - infekční)

S pobytem v LDN jsme byl spokojen z hlediska přístupu veškerého personálu a ošetřujících lékařů.
JK (9. 7. 2018 - LDN)

Moc děkuji celému týmu, jak na oddělení porodních sálů, tak poté na oddělení šestinedělí. Jsme původem z Prahy, kde jsem měla tu možnost navštívit i porodní sály v Pražské nem. po této zkušenosti se stal porod moji noční můrou. Ale když přišla radostná zpráva o těhotenství a následně přišly porodní bolesti a já přijela k vám do Třebíčské Nemocnice, obavy ze mě spadly a opravdu mohu říct, že jsem měla krásný a pohodový porod a moc ráda se sem opět vrátím. A budu Vás doporučovat úplně všude. Ještě jednou moc děkuji.
AB (9. 7. 2018 - porodní sály)

Obrovská pochvala celému týmu. Hlavně paní Alexandře Vlčanové (omlouvám se a ještě jednou děkuji) Velké díky i paní doktorce Koudelkové a sestřičce Augustínové. Takových šikovných lidí více na více místech. Děkujeme s pozdravem Roupcová Rozálie.
DH (6. 7. 2018 - porodní sály)

další obrovská pochvala celému týmu na šestinedělí. Chválíme s Rozárkou opravdu všechny. Je zde veliká vstřícnost a ochota. Jelikož je vás tu tolik, tak nejmenuji ať někoho neurazíme, že zde nezaznělo jeho jméno. Jendím slovem za 1 ve svém oboru. Děkujeme a zase někdy navidněnou. Maminka s Rozárkou.
DH (6. 7. 2018 - šestinedělí)

Jsem velice spokojen s přístupem, hlavně paní primářky (i s personálem) k pacientům. Se srovnáním s nemocnicí v Bohunicích v Brně je to - jak se říká 1A. Nej, nej, nej, nejlepší v naší republice. Za všechno díky.
IS (4. 7. 2018 - kožní)

Na kožním oddělení jsem byla velmi spokojená s ošetřením i přístupem veškerého personálu. 
JZ (2. 7. 2018 - kožní)

Oddělení kožní je nejlepší a nejklidnější. Je zde nejhodnější personál věnují se pacientům zcela. Paní primářka je velice obětavá a je uznávaná v celé republice. Kdyby bylo více oddělení jako je kožní tak by nemocncie byla na špičkové úrovni zatím to tak není.
JD (1. 7. 2018 - kožní)

S dcerou jsme zde byly 3 dny (2 noci). Sestřičky i lékaří se k nám chovali moc mile a ochotně. Neměly jsme problém se na ně s čímkoli obrátit a vždy nám pomohli a poradili. Přístup k dítěti byl vynikající. Děkujeme moc. 
KV (30. 6. 2018 - JIP dětská)

Děkuji zdejšímu personálu, lékařům a sestřičkám, za jejich každodenní ošetřování, za denní rehabilitační cvičení, které mi umožní lehčí vstup do pro mě nového života. 
ZB (27. 6. 2018 - léčebna MB)

Celkově bych chtěla vyjádřit velkou spokojenost. Veškerý personnál je velice příjemný a ochotný. Každá nová směna se na syna přišla podívat a zkontrolovat jeho zdravotní stav. Vždy nám byly podány s vysvětleny veškeré informace. Se synem jsme mohla být (kromě doby operace) po celou dobu a to bylo jak pro něj, tak pro mě důležité. Strava byla moc dobrá a přízpůsobená zdravotnímu stavu syna. Zařízení pokoje a nemocnice, které jsme mohla vidět, je velice moderní a příjemné.
Tento příjemný pobyt narušovaly jen teplotní podmínky na pokoji, kde se nedalo moc větrat a pokoj se nedá ochladit ani klimatizací. Jinak bylo vše v pořádku.
PV (21. 6. 2018 - dětské oddělení)

Stoprocentní spokojenost. Ochotní a obětaví lékaři, rovněž tak ošetřující personál. Strava chutná, vydatná a vyvážená. Prostředí oproti dřívějším letům příjemné a mnohem optimističtější, čisté. Přeji všem zdravotnickým pracovníkům lepší ohodnocení za náročnou práci pro lidi. Šetřit se má na nepodstatných věcech.  Díky.

KL (13. 6. 2018 – neurologie)

Na oddělení jsem byla hospitalizována již po několikáté a za celou dobu si nemohu na nic stěžovat. Sestřičky a všechen ostatní personál byl vždy velice milý, ochotný a usměvavý.
PJ (13. 6. 2018 – chirurgie 3)

S pobytem  v nemocnici a přístupem zdrav. personálu jsem  velmi spokojená. Lékařky i sestřičky jsou velmi ochotné nám pacientům co nejvíce pomáhat od bolesti. Tedy i jejich laskavá a vlídná, utěšující slova nám pomáhají při léčení našich zdravotních problémů! I se stravou jsem byla spokojena. Ještě jednou velký dík pro všechny co se o nás starají.  
JK (8. 6. 2018 – neurologie)

Na oddělení JIP jsem byl maximálně spokojený. Zdravotní personál je dle mého názoru na vysoké profesionální úrovni, hezký přístup k pacientovi se odrazil na mém rychlém uzdravení. Tímto všem velký dík.  
LK (8. 6. 2018 – JIP neurologie)

Byla jsem moc spokojená. Chováním sestřiček a lékařů je na moc dobré úrovni. Děkuji za péči.  
VS (6. 6. 2018 – neurologie)

Mockrát děkuji všem sestřičkám a lékařkám za příkladnou péči o mého syna. S pobytem na tomto oddělení jsme byla velmi spokojená, personál je vysoce profesionální, s milým a laskavým lidským přístupem. Správní lidé ne správném místě. Děkujeme!!!
KS (2. 6. 2018 - dětská JIP)


Na tomto oddělení ležím poněkolikáté a vždy jsem byl spokojen s personálem a jeho ochotným a vstřícným chováním. Tímto děkuji všem za perfektní ošetření.  
BV (28. 5. 2018 – neurologie)

Chtěla bych tímto poděkovat všem lékařům, zdravotním sestrám, medikům a ostatnímu personálu zdejšího chirurgického oddělení za opravdu vzornou péči a opravdu lidský přístup.
JK (31. 5. 2018 – chirurgie 3)

Jste tady moc hodní. Děkujeme, že co potřebujeme, to nám uděláte. Děkuji moc za péči.
AŠ (29. 5. 2018 – LDN2)

Mám pochvalu pro všechny oddělení Nemocnice Třebíč. Byl jsem spokojen s odbornou úrovní poskytovaných služeb i s chováním personálu.  Za svůj život jsem prošel mnoha zdravotnickými zařízeními, takže mám možnost porovnání a u vás jsem byl spokojen nejvíce. Děkuji vám.
JM (29. 5. 2018)

Děkuji vám za všechno dobré, co jste pro mě udělali, moc si toho vážím, protože vím, že doma to tak pohodlné mít nebudu. Přeji vám, ať se vám tu pořád daří.
MD (28. 5. 201á – LDN)

Bezvadný přístup k miminku a mamince. Vše rádi zodpoví. Příjemný a usměvavý personál a rychlé reakce na požadavky miminek a maminek.
MD (28. 5. 2018 – šestinedělí)

Děkuj skvělému týmu ošetřujících lékařů a sestřiček na dětském oddělení JIP za skvělou práci, kterou odvádí a díky úžasnému přístupu jak k dětem, tak i k rodičům dokáží člověka povzbudit a zároveň uklidnit i v té nejtěžší chvíli, co tu člověk zažívá. Jste úžasní a za vaši práci, lidskost, přístup a ochotu vám patří velké díky. Vaše úsměvy jsou pro nás lékem.  
LP (25. 5. 2018 -  JIP  dětská)

Chtěla bych poděkovat veškerému personálu oddělení šestinedělí. Všichni byli úžasní, maximálně vstřícní a milí. Moc děkuji za veškerou péči a úsměv :-) . Termín porodu mám za dva měsíce, tak doufám, že se znovu uvidíme až za tyto měsíce, ale i tak sem půjdu s klidným vědomím, že se zde o nás kvalitně postarají.  JSTE NEJ!  
KS (24. 5. 2018 – Gynekologicko-porodnické oddělení)

S veškerou obsluhou jsem zde byl velice spokojen, nerad opouštím toto zázemí. Sestřičky se vzorně staraly, děkuji za péči.
LV (24. 5. 2018 – LDN2)

Vyslovuju nesmírnou pochvalu nejen celému chirurgickému oddělení, ale i celé nemocnici v Třebíči. Bylo zde o mě vzorně postaráno od přijetí, při hospitalizaci, operaci až po následné propuštění. Je vidět, že zde pracují opravdoví profesionálové. Rád bych každému osobně poděkoval a potřásl rukou, což samozřejmě nejde a tak činím aspoň tímto záznamem. Doktoři i sestry jsou velice ochotní a vše vysvětlí i laikovi. Sestry se vzorně staraly 24 hodin denně (což je jejich náplň práce) a vždy s úsměvem na tváři (což už jejich náplň není :-) ). V neposlední řadě se zde musím vyjádřit o stravě, která byla velice chutná, a vždy jsem všechno snědl. Mám dojem, že jsem dokonce mírně přibral. Takže ještě jednou všem díky.  
JB (24. 5. 2018 – chirurgie)

Velice děkujeme celému oddělení LDN 2, za vzorné ošetřovaní maminky V. Byli jsme s vaší péčí velice spokojeni a velice si vážíme přístupu celého oddělení k pacientům. Nejenom sestrám, ale i doktorům ještě jednou opravdu velice děkujeme.
LV (21. 5. 2018 -  LDN 2)

Se synem Míšem jsme zde byli  velmi spokojení. Syn se vůbec nebál, všechno mu bylo perfektně vysvětleno. Neustálá péče sestřiček byla na jedničku s hvězdičkou. Ještě jednou moc děkujeme lékařkám, sestrám, sanitářům a uklízečkám.  
ZF (17. 5. 2018 – dětské oddělení)

DĚKUJI. Děkuji všem, celému personálu oddělení od doktorů, po úklid. Zvláště děkuji sestrám za příkladný přístup a jejich služby. Je tu klidné a příjemné prostředí. Vzhledem k tomu, že jsem po dobu hospitalizace „nepohyblivý“ – vím, za co a komu děkuji. Ještě jednou všem na chirurgii – DÍKY!
FŘ (17. 5. 2018 – chirurgie 3)

Profesionální přístup jak od lékařů, tak od zdravotnického personálu v mnoha ohledech by se to dalo nazvat „jako od maminky“. Byl jsem nad míru spokojen a touto formou bych chtěl infekčnímu oddělení poděkovat.
MN (6. 5. 2018 – infekční)

Děkujme za péči na dětské  JIP o syna. Lékaři vyšetřují s ohledem na věk syna. Navazují přátelskou atmosféru, kamarádský přístup k dítěti a přitom mají profesionální přístup.
Zvláštní poděkování sestřičkám za ochotu, vstřícnost, laskavu péči. Sestřičky jsou usměvavé, na dítě laskavé. Pokud bylo cokoliv potřeba, ochotně to zařídili.  DĚKUJEME.
JK (2. 5. 2018 – dětská JIP)

Ráda bych touto cestou poslala obrovské DÍKY a velikou pochvalu. Nejprve posílám obrovské poděkování ošetřující lékařce na ORL za ochotu a profesionální přístup. Moje dcera dne 3é. 4. absolvovala operaci krčních mandlí. Tuto nemocnici jsem si vybrala, protože loni touto dobou jsem tu byla na operaci nosních mandlí a byl zde velice ochotný a vstřícný personál nemocnice -  ORL, dětské a pěkné prostředí na dětském odd. Dále bych velice ráda poděkovala a velice pochválila personál oddělení, kde se o dceru před a po operaci starali. Dětské odd. a dětské odd. – JIP. Lékaři, zdravotní sestry (uklízečky, sanitáři, všichni) byli velice příjemní, ochotní, ohleduplní a citlivý.
Ráda nemocnic doporučím svým nejbližším a i já pokud bude do budoucna potřeba, budu ráda navštěvovat vaši nemocnici.  
LZ (2. 5. 2018 – dětské oddělení, JP, ORL)

Měl jsem úraz páteře, ale zároveň to velké štěstí, že jsem se léčil na neurologickém oddělení Nemocnice Třebíč a přál bych každému pacientovi zažít při léčení takový kolektiv jaký je právě zde, pod vedením paní primářky. Když jsem řekl kolektivu, mám na mysli jak lékaře, zdravotní sestry, ale i další pracovníky tohoto oddělení a v neposlední řadě i „sestřičky -  žákyně“. Zde léčí nejen léky, ale i dobrou náladou, ochotou, vzorným přístupem k pacientům. Zkrátka, kdybych je měl klasifikovat, tak velkou jedničkou s mnoha hvězdičkami.
Přeji vám všem hodně úspěchů v práci, ale i osobním životě, protože si to zasloužíte.  Škoda, že nelze mnohdy použít takovéto hodnocení …
AJ (10. 4. 2018 -  Neurologie)

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu porodnice, obzvláště panu primáři, který mě převzal při kontrakcích v porodnici do své péče a i vedl můj porod. Mé díky patří i dalším lékařům a porodním asistentkám přítomným u mého porodu, kde mi byli nápomocni svou péčí, radou, ale i milým úsměvem.  
Zároveň mé velké poděkování patří ženským i dětským sestřičkám a lékařům z oddělení šestinedělí, kteří se o mě a mé miminko po celou dobu starali.  Díky jejich pozorné péči, vstřícnosti a úsměvu ve kteroukoliv denní i noční hodinu byly chvíle, zde strávené, ještě příjemnější.
Toto byl již můj druhý porod v Nemocnici Třebíč a nedokážu si představit, že by se mi jinde dostalo tak profesionální a milé péče jako tady. Přeji všem maminkám, aby zde byly spokojené tak jako já.
LM (10. 4. 2018 – gynekologicko-porodnické oddělení)

Děkuji personálu za jeho profesionální přístup k pacientům. Personál dokázal vždy během hospitalizace pěkně a profesionálně zareagovat i na nepříjemné situace a hned je vyřešil sám, nebo s pomocí dalšího neodborného personálů (úklid apod.). Velice vstřícný a ochotný byl také neodborný a pomocný personál (sanitářky a úklid).
AZ (9. 4. 2018 -  Chirurgie II)

Ráda bych srdečně poděkovala za výbornou péči. Byla jsem hospitalizována na gynekologickém oddělení z důvodů provedení operace. Během celého procesu -  jak přípravy, tak předoperační a pooperační péče jsem se setkala jen s velmi vstřícným, odborným a empatickým personálem. Děkuji velmi lékařům, zdravotním sestrám, pečovatelkám. Oceňuji i vysoký standard úklidu.
Cítila jsem se tu velmi dobře.  Moc vám všem děkuji.
EV (5 4. 2018 - gynekologicko-porodnické oddělení )

Chtěla bych moc poděkovat celému týmu, který se stará o nastávající maminky v této porodnici.  Od porodních asistentek (paní V. je bohyně díky ní asi nebudu mít strach mít další děti, DĚKUJI), sestřiček, doktorů, paní, které vydávají jídlo, uklízí atd. … Jste skvělý kolektiv, který dělá mnohdy nelehké období ženám snesitelnější a krásné!
S manželem jsme se shodli, že máme velké štěstí, že se A rozhodl přijít o týden dříve a mohl se narodit během návštěvy rodičů tady v Třebíči.
Děkuji moc a přeji spousty spokojených maminek a miminek.  
M a A M(5. 4. 2018 – gynekologicko-porodnické oddělení)

Děkuji všem za péči. Cítil jsem se zcela bezpečně v rukou odborníků a bylo o mě účinně postaráno. Stav, ve kterém jsem byl na oddělení přijat, byl pro mě dost zoufalý. Nyní se cítím výborně a za to bych rád poděkoval lékařům, zdravotním sestrám a vlastně celému personálu, který se o mě staral.
PM (31. 3. 2018 – Chirurgie II)

Za velmi vstřícné a ochotné chování po mám nástupu na oddělení

Dobrý den.
 
Ráda bych alespoň touto cestou poděkovala.
30.5. jsem byla vozem RLP přivezena do vaší nemocnice na oddělení urgentního příjmu. Po pádu z kola jsem měla úraz ramene, lokte a kyčle. Musím říct, že s tak laskavým přístupem personálu jsem se setkala málokde. Díky za jejich úžasný přístup, profesionalitu a empatii. Taktéž lékařům z ortopedie velké díky.
 
S pozdravem
Ing. Bc. Jana Šťastová, DiS.