Vzkazy od pacientů

Po dobu mé hospitalizace na oddělení Interna A v třebíčské nemocnici jsem se setkala vždy jen s velkou ochotou a především profesionálním přístupem, nejen ke mně, ale i k dalším pacientům v mém okolí. Všechny lékařky, se kterými jsem během mé hospitaliazce přišla do styku, byly skvělé. Projevovaly velký zájem a nabyla jsem dojmu, že jsem zde v dobrých rukou. Zrovna tak chci vyzvednout práci a  službu sestřiček a ostatního personálu na tomto oddělení. Jejich povzbudivá slova a milé úsměvy, zaslouží velkou pochvalu. Co toho stihnou při nelehké službě, kdy neustále "kmitají" při všemožných činnostech. Patří jim velké uznání! Nemají to vůbec jednoduché. Už na příjmové ambulanci bylo celé řízení velmi vlídné a vstřícné, přitom odborné. Nemohu zapomenout ani na osádku "rychlé záchranky", která mne do třebíčské nemocnice dovezla. Byli to opravdu muži na svém místě. Perfektní. Pobyt v nemocnici nepatří zrovna mezi nejpříjemnější životní zážitky. Když se ale pacient setká s dobrým zacházením, příjemným personálem a pečlivou a starostlivou péčí, tak jako já na interně A, určitě to každému pomůže v překonávání zdravotních problémů. Na oddělení je všude pořádek, čistota, dobrá strava a především všude přítomná ochota. Velmi si všech vážím, skládám celému osazenstvu hlubokou poklonu a především všem velice děkuji!!                                                                                       

M.Š. (28. 1. 2020 - interní oddělení)

vážená paní ředitelko. Dovolte mi, abych vám nejen touto formou mohl poděkovat za velice profesionální přístup personálu II. odd. chirurgie při řešení mého akutního zdravotního problému. Vysoce si cením ochoty, obětavosti a osobního přístupu zúčastněných lékařů a zejména pak všem zde sloužících zdravotních sester, kterým tímto také děkuji za jejich krásné úsměvy a vlídná slova. I přesto, že jsem si plně vědom profesní a zejména pak psychické náročnosti při plnění povinností zdravotnického personálu, nemám vůbec nic, co bych mohl během svého pobytu na uvedeném oddělení vytknout. Vám, i všemu lékařskému personálu II. oddělení chirurgie tedy ještě jednou za vše velké díky a do budoucna vám přeji mnoho a mnoho spokojených pacientů. 
M.Č. (12. 9. 2019 - chirurgické oddělení)

Při svém pobytu na oddělení chirurgie II. jsem nezaznamenala žádné nedostatky. Personál byl příjemný a ochotný. Jejich přístup byl vysoce profesionální. Lékaři vždy na mé dotazy dostatečně zodpověděli a vše podrobně vysvětlili. Prostředí je zde příjemné a čisté. Děkuji všem, kteří se o mě po celou dobu pobytu starali.
J.K. (8. 10. 2019 - chirurgické oddělení)

Po čtyřech týdnech pobytu na tomto oddělení a JIP mám jen samé příjemné pocity z chování veškerého lékařského personálu od pana primáře, všech lékařů a obětavosti sestřiček celého personálu. 
M.F. (8. 10. 2019 - chirurgické oddělení)

Na chirurgii II. jsem byla hospitalizována od 26. 8. 2019. Musím pochválit sestřičky, lékaře i personál, který se o mně celou dobu staral. Každý den s úsměvem a slovem dodávají každému chuť do dalšího života. Důvod hospitalizace - operace slepého střeva. 
I.K. (6. 9. 2019 - chirurgické oddělení)

Po několika dnech pobytu na lůžkovém oddělení chirurgie 2 musím vyjádřit svůj obdiv a dík všem zaměstnancům tohoto oddělení. Jejich přístup je plně profesionální, vstřícný a laskavý. Jsou to lidi na svém místě! Vážím si jejich práce a moc jim za to děkuji. 
R.D. (1. 8. 2019 - chirurgické oddělení)

V třebíčské nemocnici jsem absolvoval několik operací - a to na oddělení chirurgie a urologie - vždy s výborným výsledkem. Bude-li to třeba - samozřejmě doufám, že nikoliv - rád se mezi milé třebíčské lékaře, sestřičky a ostatní navrátím, protože mi mezi nimi bylo vždy dobře - jako mezi dobrými přáteli. 
Z.P. (29. 7. 2019 - chirurgické oddělení)

Dne 21. 10. 2019 jsem podstoupila operaci šedého zákalu. Chtěla bych touto cestou poděkovat za profesionální a laskové chování celého personálu. Od vstupu na oční oddělení až do propuštění bylo o mne příkladně postaráno a obavy, které jsem z operace měla, neybyly na místě. Děkuji všem v čele s přimářkou MUDr. Šalamounovou-Jourovou.
A.M. (21. 10. 2019 - oční oddělení)

Jako doprovázející osoba při akutním příjmu vnuka mohu jen říci, že se nám dostalo vlídného přijetí, odborného a rychlého vyšetření. Chtěla bych poděkovat lékaři a i sestřičkám a převážně sestřičce Zdeňce Musilové za její velice pěkný přístup a milá slova, která jsou mnohdy pro pacienta víc než 1 tableta léku. Tímto . vyjadřuji pochvalu urgentnímu oddělení.
M.Š. (9. 10. 2019 - urgentní příjem)

Moc se mi tady líbilo. Sestřičky byly hodné, uslužné, příjemné a ochotné. Musím je moc a moc pochválit. Všem sestřičkám moc děkuji a přeji jim hodně zdraví. 
N.M. (30. 10. 2019 - LDN)

Všem sestřičkám děkuji od srdce za vzornou péči. 
M.H. (30. 10. 2019 - LDN)

Na oddělení neurologie jsem byla hospitalizována 5 dnů. Po celou dobu jsem se setkávala se vstřícným personálem. Nejvíc mě však překvapila trpělivost a přístup jedné lékařky při jednání se starou paní, která byla se mnou na pokoji. Později jsem zjistila, že to byla paní primářka MUDr. Jiřina Vošmerová. Myslím, že patří všem poděkování za péči.
J.P. (8. 8. 2019 - neurologické oddělení)

Děkuji za péči všem lékařům a všem sestřičkám a ošetřovatelům na neurologickém oddělení. S péčí jsem byl velice spokojen, moc všem děkuji.
B.B. (8. 8. 2019 - neurologické oddělení)

Já jsem byla moc spokojena s péči a děkuji jak lékařům a zdravotním sestrám, že se o mě poctivě starali. 
A.D. (12. 7. 2019 - infekční oddělení)

Chtěl bych poděkovat lékařům, sestrám a ostatnímu personálu za pečlivou péči, ochotu a velký zájem o pacienta. Byl jsem velmi spokojen a upřímně děkuji všemu osazenstvu infekčního oddělení za jeho laskavý přístup k pacientovi. Ještě jednou děkuji. 
J.M. (4. 7. 2019 - infekční oddělení)

Oceňuji práci všech pracovníků na oddělení zvláště zdravotních sester. Byly milé a vstřícné v jejich nelehké práci. Děkuji. 
L.Č. (1. 7. 2019 - infekční oddělení)

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu za odbornou léčbu, péči, laskavost a porozumění se mnou po dobu mé hospitalizace. Jsem velice spokojena a vážím si takového přístupu k pacientům. Děkuji.
A.H. (7. 10. 2019 - infekční oddělení)

Velice děkuji celému kolektivu doktorů, sestřičkám i uklízečkám na neurologickém oddělení za vynikající péči a také dobré jídlo. 
Z.L. (5. 8. 2019 - neurologické oddělení)

Děkuji všem pracovnicím dermatovenerologického oddělení za příkladnou pomoc při mém léčebném pobytu, za milý přístup, srdečnou, usměvavou náladu. Chválím vstřícnost a odbornou provázanost mezi ambulancí, lymfodrenážemi, vyšetřovnou a lůžkovým oddělením. Díky Vaší péči a námaze mne vracíte zdravou do osobního i pracovního života. Dostalo se mi odborné rady, jak mám každý den ráno i večer postupovat s obinadly i punčochami v domácím prostředí, abych si stav po vyléčení nastálo udržela. S chválou paní primářky Pavlasové a výsledků její úspěšné léčby za jejím oddelěním jsem se setkala i v Brně a Praze na klinice. Svoji spokojenost a doporučení budu ráda tlumočit dál. 
J. Z. (15. 8. 2019 - kožní oddělení)

Ačkoliv jsem neplánovala pobyt v nemocnici, musím říct, že obětavost a laskavost sester na kožním oddělení mi pomohla překonat počáteční stres a strach, co se mnou bude. Při jejich náročné a zodpovědné práci zvládají vše s předhledem, klidem i s humorem. Děkuji sestřičkám i paním doktorkám za vstřícný přístup k pacientům. Přeji vám sílu a nadhled při jejich vykonávání této důležité práce. 
R.K. (14. 8. 2019 - kožní oddělení)

Děkuji celému ošetřujícímu týmu oddělení šestinedělí za vzornou péči o moji osobu ve dnech 25. - 28. 6. 2019. Oceňuji hlavně maximální snahu zdiagnostikovat zdroj mých potíží a následnou léčbu a péči. Děkuji sestřičkám za velmi laskavý, trpělivý, a lidský přístup při ošetřování. Zanedlouho se zde opět uvidíme a už teď se na to upřímně těším.

P.S. Jste super kolektiv, takhle by to mělo vypadat všude.
E.R. (28. 6. 2019 - porodní sály a šestinedělí)

„Sestřičky" od prvého kontaktu s pacientkou počas náročného obdobia pacientky (porod, cisár), až po prepustenie boli ochotné, příjemné s profesionálným prístupom a často napriek množstvu práce (neustále nové a nové príjmy/porody/presuny pacientok podla ich kondicií po porode/císarovi) boli oporou pre mňa/nás maminky. Pracovná náplň, tempo je velmi náročné. Obdivujem ich a otvorene hovorím: Já by som na túto uch prácu nemala. 
Pod slovo „sestřičky" zahrňujem nielen všeobecné sestry, ale aj porodné asistentky, sanitárky. Velká vďaka.
M.J. (21. 7. 2019 - porodní sály a šestinedělí)

Chtěla bych moc poděkovat celému personálu, který se o nás po dobu mého pobytu zde staral. Porodní asistentky byly milé a jsem vděčná za jejich povzbuzování a chválení, které mi dodali pocit, že vše zvládnu. Na oddělení šestinedělí jsem nepotkala jedinou sestru/lékaře, který by nebyl ochotný poradit, vysvětlit či pouze nabídnout pomoc s úsměvem na tváři. Všem proto moc děkuji, jsem ráda, že jsem mohla rodit právě zde a ráda se sem zase časem podívám. 
M.P. (13. 8. 2019 - porodní sály a šestinedělí)

Chtěla bych velmi poděkovat za vzornou profesionální péči od vždy ochotného a usměvavého personálu. Zvláštní dík patří úžasné vrchní sestře za velmi pozorné a empatické vedení porodu a velkou podporu.
M.K. (20. 9. 2019 - porodní sály a šestinedělí)

Děkujeme urgentnímu oddělení Nemocnice Třebíč za vstřícný přístup při hledání želvičky. 18ti letá slečna v doprovodu své kamarádky při obtížích bolesti břicha, která se bojí jehel a potřebovala přijít na jiné myšlenky si všimla klíčenky jedné sestry, která byla želvička. Veškerý personál oddělení hledal poctivě hračku želvičku, která se bohužel nenašla. Díky pozornému zaměstnanci, ale nebyly oči pro pláč, protože vytisknul omalovánky želvičky. Za tenhle společný čin a vstřícný přístup všech zaměstnanců moc děkujeme. Zároveň děkujeme za to, že nám tihle zaměstnanci ukázali, že tahle práce je baví a dělají jí srdcem. Děkujeme!
D.M. + D.R (5. 8. 2019 - urgentní příjem) 

Děkuji celému ošetřujícímu týmu oddělení šestinedělí za vzornou péči o moji osobu. Oceňuji hlavně maximální snahu diagnostikovat zdroj mých potíží a následnou léčbu a péči. Děkuji sestřičkám za velmi laskavý, trpělivý a lidský přístup při ošetřování. Zanedlouho se zde opět uvidíme a už teď se na to upřímně těším. P.S. Jste super kolektiv, takhle by to mělo vypadat všude. 
E.R. (7. 8. 2019 - porodní sály a šestinedělí)

Úžasný kolektiv, všechny sestřičky milé, ochotné, komunikativní, cítila jsem se tu výborně! To platí o paní/pánovi co roznáší jídlo a uklízí. Zatím jsem tu byla nanečisto - 34tt, ale jsem za to ráda, vím aspoň, do čehu jdu a že se nemusím bát nějaké protivné sestřičky - ty tu nejsou. Děkuji za příjemný týden - ale doma je doma. 
V.Š. (7. 8. 2019 - porodní sály a šestinedělí)

Sestřičky od prvého kontaktu s pacientkou počas náročného obdobia pacientky (porod, cisár) až po prepustiene boli ochotné, príjemné s profesionálným priístupom a často napriek množstvu práce (neustále nové a nové príjmy, porody, presuny pacientok podla ich kondicií po porode) boli oporou pre mňa/nás maminky. Pracovná náplň, tempo je velmi náročné. Obdivujem ich a otvoreně hovorím: Já bysom na túto ich prácu nemala. Pod slovo "sestřičky" zahrňujem nielen všeobecné sestry, ale aj porodné asistentky a sanitárky. Velká vďaka. 
M.J. (7. 8. 2019 - šestinedělí)

Velice děkuji dětské sestřičce (a jak jsme se později dozvěděli laktační poradkyni) Evě Svobodové! Je to paní na správném místě. Měla jsem problém s kojením syna, myslela jsem si, že nemám dostatek mateřského mléka. Během jedné noci 4 kojení - jsem bez problému schopná nakromit svého syna. Paní Svobodová ihned poznala, že mléka mám dost, jen syn je lenošný sahat (proč taky, když si křikem vyřve umělé mléko bez práce). Už první kojení pod dohledem paní Svobodové (tzv. polévání bradavky umělým mlékem neslo své, dodala ještě pár tipů, např. prs držet a páté kojení již zvládnul malý naprosto bez problému a bez jakékoliv pomoci. Děkuji. 
Ž.F. (22. 7. 2019 - novorozenecké)

Moc chválím vstřícnost a ochotu všeho personálu. Doktoři, sestřičky a sanitáři co uklízí jsou úžasní, usměvavý a příjemní. Dcera se běžně doktorů bojí, ale teď si bez problémů nechala zavést kanylu. I když  nám pobyt narušil dovolenou, bylo to příjemné oproti Brnu, je tato nemocnice mnohem vstřícnější a příjemnější. Děkuji všem co se o nás starali. Děkujeme Dominika s Nelinkou. 
D.Š. (22. 7. 2019 - dětské lůžkové oddělení)

Rádi bychom s manželem srdečně poděkovali celému novorozeneckému oddělení za péči, které se zde naší dceři dostalo. Všichni zaměstnanci se chovali nanejvýš profesionálně a přitom s lidským přístupem. Kdykoliv jsem se na ně obrátila s dotazem či prosbou o pomoc, ihned mi vyšli vstříc. Díky jejich přístupu byl pro nás pobyt v třebíčské nemocnici příjemným zážitkem. Pochvala bych ráda směřovala i k nezdravotnickému personálu - uklízečkám a sanitářkám. Jsem ráda, že jsem si pro porod naší dcery vybrala právě Nemocnici Třebíč. 
A.P. (7. 5. 2019 - novorozenecké oddělení)

Snídaně: různé (druhově), často zbyde na svačinku (chutově dobré). Oběd: Výborné! Dobře dochucené. I polévky. Večeře jako snídaně. Tak, jako tady nejím ani doma, i když denně vařím (možná proto).
T.B. (9. 5. 2019 - dětské oddělení, stravovací oddělení)

Kožnímu lůžkovému oddělení mohou dát jen a pouze ohromnou pochvalu. Sestřičky jsou milé, usměvavé, k pacientům se chovají s úctou a pokorou. Lékaři jsou nesmírně lidští a svému oboru rozumí. Nikde, ale opravdu nikde jsem se nestkala s tím, že by měli všichni z personálu takový zájem o pacienta a snažili se mu vyhovět v jakémkoliv přání. Paní primářka je úžasný človíček. Neustále usměvavá a milá. Ve svém oboru kapacita. S pobytem jsem byla nesmírně spokojená a pobyt v této nemocnici, byť je to zvláštní, mohu pouze a jen doporučit. Před personálem tohoto oddělení smekám. 
VK (7. 6. 2019 - kožní oddělení)

Péče dobrá, všcihni milí a vstřícní. Děkuji. 
LM (20. 5. 2019 - kožní oddělení)

Dobrý den, ráda bych poděkovala personálu kožního oddělení. Je až neuvěřitelné, jak jsou všichni počínaje paní primářkou, konče sanitářkami při jejich náročné práci milí, laskaví, usměvaví a vždy ochotni pomoci, poradit, posloužit. Opravdu za 15 dní svého pobytu nemohu jinak, než o jejich erudovanosti a lidskosti mluvit jen v superlativech. Děkuji za vše. 
DB (29. 5. 2019 - kožní oddělení)

Všechny sestřičky byly milé po celý můj pobyt moc hodné a ochotné. Pan primář je úžáasný jak doktor, tak člověk. Známe se už delší dobu. V žádném případě si nemohu na nic ztěžovat, naopak moc všem děkuji. Ještě bych dodala, všude, když jsme byli v nemocnici se synem, byla aspoň jedna sestra vyloženě protivná. Teď poprvé jste tu všechny vážně přesně takové, jaké mají zdravotní sestry být. Děkuji. 
DW (9. 5. 2019 - infekční oddělení)

15. 4. 2019 ve večerních hodinách jsem rodila. Porodní asistentka paní Naděžda Dvořáková zasluhuje obrovský dík, jak se o mě během porodu starala! Díky ní mám na porod jen pozitivní vzpomínky (i když  po tak krátké době po porodu mohla mít i ty negativní). Sestřičky na šestinedělí všechny moc milé a ochotné. Ani jednou jsem se nestkala s odmítnuntím a vždy byly usměvavé a ochotné s čímkoliv poradit. Moc děkuji celému personálu za velice příjemný pobyt. Budu se těšit na další "pobyt" s dalším miminkem! Ještě jednou velké díky. 
JC (3. 6. 2019 - gynekologicko porodnické oddělení - šestinedělí) 

Nejprve bych začala tím, jak jak jsem si vysnila svůj krásný, ničím nerušený, klidný porod svojí druhé dcery. Malá v bříšku se ale rozhodla docela jinak Ne jen, že se jí chtělo na svět už o pouhých 7 týdnů dřív, ale ještě si to drobinko zkomplikovala svojí polohou v bříšku - a to nožičkama napřed. Takže se můj sen začal vytrácet a já se musela začít smiřovat s tím, že porod bude o dost dřív i císařským řezem. Pro mě nepředstavitelná představa. Jsem nesmírně vděčná za sestry tady na šestinedělí, které za mnou docházely na pokoj a snažily se mě uklidnit a vše mi vysvětlit a vyslechnout jak se cítím a s čím mi mohou pomoci začít sama se sebou bojovat a vše zvládnout. Porod se naplánoval, ale i tak naše holčina paličatá se stejně rozhodla, že si to prostě udělá podle sebe a na sál se jelo ihned. Další strachy a stres, ale opět sestřičky ukázaly, že jsou tady na správném místě a dokázaly mě uklidnit. Mala se narodila, odvezla na JIP, já zůstala bez ní sama na pokoji, pro mě jako mámu všechno špatně. Díky Vám tady všem, sestrám, doktorům, doktorkám jsem to dokázala zvládnout a příjmout, tak jak se to stalo. Chvíli to bude po duševní stránce bolet, ale díky za vaší péči a laskavost. Byla jsem tu s vámi všemi moc spokojená. Jsem vám všem moc vděčná a mockrát děkuji.
MB (3. 6. 2019 - gynekologicko porodnické oddělení - šestinedělí) 

Dne 27. 5. 2019, jsem byla přijata v třebíčské nemocnici na neurologii. Hned při příjmu jsem byla mila překvapená se sestřičkami i paní doktorkou, jak mile, usměvavě mě přijímaly. To pokračovalo každý den, kteroukoliv hodinu. Nebylo potřeba sestřičky přivolávat - byly u nás velice často. Se vším jsem byla nesmírně spokojená. Týkající se celého personálu, sestřičky, doktoři, cvičitelky, uklízečky. Jídlo výborné, všude klid, čisto a příjemná atmosféra. Byly jsme na pokoji 2 - stejného názoru. Vím z vlastního života, že někdy nemá člově "dobrý den", což jsme zde na nikom nepoznaly. Jídla, pití dostatek a chutné! Pokud jsem byla někdy zvědavá, vždy jsem dostala odpověď - a byla spokojená. Nevím, jestli bych to zvládla, jak se celý kolektiv dovede stále usmívat a být příjemný. Vřelé díky. 
AN (31. 5. 2019 - neurologické oddělení) 

Velmi příjemné jednání od celého personálu - jako doma u maminky. Na tu spoustu "pacošů" co musí ošetřit jsou fakt 1! Děkuji.
MK (14. 5. 2019 - kožní oddělení)

Velmi vstřícný a ochotný personál. Chutově dobré jídlo. Komunikace - personál + pacient na přátelské úrovni. Vybavení pokojů - velmi uspokojivé. Čistota a pořádek na výborné úrovni. 
JK (10. 5. 2019 - kožní oddělení)

Po dobu hospitaliazce jsem byl maximálně spokojen s úrovní péče jak lékařské, tak ošetřovatelské. Pani primářka má vzorné oddělení. Děkuji.
AN (6. 5. 2019 - kožní oddělení)

Jsem velice spokojena s přístupem personálu. Všichni ke mně byli ochotní a milí. Už při mém příjmu dne 25. 3. 2019 večer ve 20:00 byla jak paní doktorka, tak sestřičky velice příjemné. To člověk ocení. Hlavně ve chvílích, kdy je mu špatně. Chválím i pomocný personál za obětavou pomoc. 
BV (1. 4. 2019 - infekční oddělení) 

Byl jsem na míru spokojen. Vše bylo skvělé hlavně personál. Děkuji veškerému personálu za ochotu a péči. 
JV (18. 4. 2019 - infekční oddělení)

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat celému personálu dětského oddělení za skvělou péči, které se dostalo mé dceři. Veškerý personál byl velmi příjemný, profesionální, milý a obětavý. Vždy nám byly podány veškeré informace. Jsem ráda, že malí pacienti jsou opečováni s láskou a porozuměním. Budu jen doporučovat. Děkujeme maminka s dcerou.
LŠ (21. 4. 2019 - dětské a novorozenecké oddělení)

Chtěla bych vyjádřit pochvalu personálu dětského oddělení + dětského JIP, včetně sanitářů a úklidové služby. K příjemnému prostředí navrch moc milý perosnál, od příjemné ambulance, přes denní péči, převoz mojí dcery na operační sál - všichni moc milí, usměvavý, profesionální chování je zde patrně na každém kroku. Míru práce, které mají všichni nad hlavu můžete maximálně vyčíst z tváří sestřiček, nikoliv z přístupu k pacientovi a jeho doprovodu. S dcerou jsem zde ležela krátce, ale dokážu si všimnout, že od lékaře po sanitáře zde pracují milí a vynikající lidé. Za vše děkuji.
MN (9. 4. 2019 - dětské a novorozenecké oddělení) 

Na neurologické oddělení nemám žádné výtky. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Jsem velice spokojena. Děkuji. 
KK (3. 5. 2019 - neurologické oddělení)

Děkuji všem lékařům a sesřičkám, za péči ochotu a krásný přístup. Moc děkuji.
ZŘ (3. 5. 2019 - neurologické oddělení)

Touto cestou chci poděkovat personálu celého očního oddělení, staraly se o mě perfektně. Děkuji paní primářce a lékařům za jejich skvělou práci, stejně tak děkuji všem sestřičkám. Tento přístup k pacientům nejde vidět všude! Všem vám přeji vše nejlepší a hodně úspěchů. 
ES (28. 4. 2019 - oční oddělení)

Dětské sestřičky: Velice chválím všechny sestřičky. Ochotné, milé, se vším pomohou a poradí. Malej mi pořád plakal, tak si ho braly i k sobě, abych se vyspala a to mi velice pomohlo, takže vážně velké díky za vše co jste tu pro mne a mého obříka udělaly. Velice krásný a příjemně strávený pobyt díky vašemu skvělému personálu. Určitě si je také tak považujete jako já! Za mne a mého 1000% spokojenost! Za 3 roky tu budu s radostí rodit zase. Díky za vše. 
(12. 3. 2019 - dětské a novorozenecké) 

Na lidech pracujících v soc. službách jsem si vždycky nejvíc vážila jejich profesionality, empatie a toho že se usmívají. Přesto, že jim samotným do smíchu není. Ale až zde v třebíčské nemocnici, jsem zjistila, že jsou instituce, kde mají tyto vlastnosti všichni pracovníci. A za to moc děkujeme. Je třeba si takových lidí vážit a vy všichni jste úžasní. 
TV (27. 3. 2019 - dětské a novorozenecké oddělení)

Díky kvalitné zdravotní a lidské péči, jsem zvládla vše bez zbytečných nervů a trápení. Jsem ráda, že jsem poznala opravdové profesionály. Velké díky. PS: Budu ráda vzpomínat. 
JP (22. 3. 2019 - dětské a novorozenecké oddělení)

Děkuji panu přimáři MUDr. Ahmadimu, a dále paní MUDr. Gorušové za její vysoce profesionální a lidský přístup k nám pacientům. Dále děkuji všem zdravotním sestrám za jejich těžkou a obětavou práci, jak fyzickou, tak psychickou. Děkuji též ostatnímu zdravotnickému personálu za jejich těžkou a obětavou práci. 
JP (14. 4. 2019 - LDN Moravské Budějovice) 

Dobrý dem, jsem z Jihlavy a jsem mile překvapena, ochotou personálu i lékařů. Děkuji všem, co se o mě starali.
LZ (13. 3. 2019 - urologické oddělení)

Ve svém už odevzdaném textu jsem zapomněla na jednu důležitou věc: pochválit výborné jídlo! Speciálně polévky a další části obědů. A navíc - takový dobrý "nemocniční čaj" by nám mohli dělat i ve školení jídelně. Vyřiďte, prosím, moje poděkování i do kuchyně. 
MN (12. 4. 2019 - kožní oddělení, stravovací oddělení)

Chci moc poděkovat za vstřícené a milé přijetí k léčbě lymfedému. Děkuji především paní primářce MUDr. Pavlasové za ochotu ve všech směrech. Děkuji sestřičkám na lymfodrenážích za milý úsměv a intenzivní pomoc i rady - moc mě toho naučily a díky jim se mi daří ruku udržet v celkem dobrém stavu i během celého roku. Děkuji všem dalším lékařkám, sestrám i pečovatelkám za veškerou péči, úsměvy a ochotu. Cítila jsem se tu opravdu výborně. Přeji Vám všem hlavně hodně zdraví. 
MN (12. 4. 2019 - kožní oddělení)

Těmito několika řádky bych chtěla velmi poděkovat oddělení gynekologie za úžasnou péči. Velké díky patří MUDr. Žižlavskému za velmi profesionální a empatický přístup ke mně. Dále bych chtěla poděkovat konkrétně sestřice Lence Burianové za naprosto úžasnou péči, za její přístup, emaptii, lidskost a oporu, kterou mi poskytla v těžké životní chvíli. Ještě jednou děkuji. 
MK (22. 3. 2019 - SLF gynekologie) 

Uděluji velkou pochvalu panu MUDr. Radvanovi a jeho sestřičkám za pěkné a milé vystupování a za vysvětlení všech dotazů, které se týkaly pooperačního režimu.
PM (22. 3. 2019 - kolonoskopie)

S poskytnutou péčí jsem byl velmi spokojen. Všichni pracovníci oddělení byli velmi pozorní a ochotní. Komunikace s lékaři byla velmi dobrá. 
TP (20. 3. 2019 - neurologie)

Luxusní péče, vlídnost, vstřícnost, ochota. Děkuji lékařům. Maximální snaha o ulehčení situace. Děkuji všem sestrám za laskavost, pohotovost, rychlost, milou a vlídnou komunikaci. Za pocit, že jsou tu pro nás a neobtěžujeme. Budoucím sestřičkám a bratrům držím palce u maturity. 
HK (22.3 . 2019 - neurologie)

Vyjadřuji velkou pochvalu zdravotnickému kolektivu, lékařů, sester a všech ostatních pracovníků, za velice milé jednání s pacienty. Díky vám. 
MV (22. 2. 2019 - neurologie)

Byla jsem velice spokojená s pěkným přístupem lékařů, sester, sanitářkou a pěkným prostředím. Přeji všem do další práce hodně úspěchů a i vám hodně zdraví.
VZ (16. 2. 2019 - neurologie)

Chci vyjádřit velkou spokojenost s přístupem všeho personálu, doktorů, sestřiček i pomocného personálu. Velmi si vážím jejich lidského přístupu k pacientům a vyhovění i nadstandartním přáním. Děkuji.
JS (6. 3. 2019 - neurologie)

Pochvala pro super personál, pěkný přístup. Hlavně velké poděkování paní doktorce Matějkové za operaci. Celému personálu velké díky.
KK (15. 3. 2019 - ortopedie)

S pobytem v nemocnici jsem byl velice spokojen s profesionalitou s velice pěkným přístupem všech doktorů, sester a celého personálu za což Vám všem velice děkuji.
LN (10. 3. 2019 - ortopedie)

Na prvním místě musím poděkovat sestřičkám. Velmi mnohokrát musím pochválit zdejší ošetřující personál. Zvláště zdravotní sestřičky. Jejich vlídnost a pochopení pacientů v jejich momentálních potížích je více než říkladná. Práce zdravotních sester je náročná, to ví každý z nás. Na tomto oddělení jsem se nesetkal nezájmem či s neuctivostí. Jejich péče o každému pacienta je až obdivuhodná. Chválu dávám i zdejším lékařům a lékařkám. I tito lidé jsou právem na svém místě. A za třetí patří chvála těm, kteří prosadili zmodernizování této nemocnice. 
ZŠ (11. 3. 2019 - chirurgie)

Musím uznat, že jsem se zde setkal s velmi příjemným a profesionálním přístupem všech zaměstnanců oddělení. Nemohu vůbec nic vytknout. Takže děkuji za ochotu a skvělou péči po dobu mé hospitalizace. Moc děkuji.
OT (18. 3. 2019 - chirurgie)

Moc vám všem děkuji za úžasný přístup a péči. Jste usměvaví, v dobré náladě a se srdcem na pravém místě.
PS: Vždy je krásné, když dělá člověk práci, kterou miluje.
LZ (18. 3. 2019 - chirurgie)


Dne 17. 2. 2019 jsme na dětské oddělení nastoupili se synem Martinem na operaci krčních a nosních mandlí. Chtěla bych pochválit veškerý personál na dětském oddělení, dětském JIP, sestřičkám a paní doktorce za 100% profesionální přístup. Každý den všichni usměvavý, pochvala pro pana sanitáře Vaška. Pochvala i pro pana doktora Šimona Čeri z ORL za jeho super přístup. Děkuji všem.
EČ (28. 2. 2019 - dětské)

Se službami v nemocničním zařízení jsem byl spokojen, sestřičky příjemné a milé i když jsem tu jen chvíli byl, ale dobrého jednání jsem si užil!
ZL (28. 2. 2019 - kožní)

Kolektiv na kožním oddělení se snaží a dělá co je v jeho silách. Děkuji za každý úsměv, i ten léčí. 
MŠ (18. 3. 2019 - kožní)

V době 12. 9. – 13. 9. 2018 jsem byla hospitalizována na urologickém oddělení. Děkuji všem lékařům a především zdravotním sestřičkám za jejich úžasný a obětavý přístup , za vytvoření příjemné atmosféry. Ještě jednou děkuji.
IS (28. 2. 2019 - SLF urologie)

Chci srdečně poděkovat všem zaměstnancům – lékařům, sestrám i provoznímu personálu odd. JIP a lůžkovém oddělení urologie za výbornou a obětavou práci pro své pacienty v příjemném prostředí.
PŠ (28. 2. 2019 - SLF urologie)

Děkuji MUDr. Gorušové, všem sestřičkám, rehabilitačním sestřičkám a sanitářkám a ošetřovatelkám za péči kterou jste mi věnovaly při léčení na II. patře LDN v Moravských Budějovicích. Mé velké poděkování patří staniční sestřičce p. Štolové za péči a obětavost kterou mi věnovala při léčbě bércových vředů. Jste příjemné, sympatické a ochotné. Poděkování patří i MUDr. Ahmadie, MUDr. Málkové, MUDr. Andrejčukovi, MUDr. Wawryczkové a MUDr. Růžičkové kteří chodili na vizitu. Stravování bylo na dobré úrovni a silvestrovská večeře neměla chybu. Přeji Vám hodně zdraví, spokojenosti a pevné nervy, které při svém náročném povolání potřebujete. Děkuji.
JF (8. 2. 2019 - LDN Moravské Budějovice)

Mohu jen pochválit. Čekal mě né moc příjemný zákrok a tím jak byly sestřičky milé bylo vše mnohem jednodušší. Nemohu říct nic, co by se mi tu nelíbilo. Děkuji všem za úžasnou péči.
LK (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Byla jsem u vás velice překvapena za krásné a příjemné prostředí. Děkuji také za perfektní personál. Všichni hrozně vstřícní a příjemní. Děkuji.
LV (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Spokojenost se vším. Milé a ochotné sestřičky, příjemní lékaři. Oceňuji informování o všech činnostech, které mě čekaly. Práce zdravotního personálu si moc vážím, sama doma pečuji o dceru v kómatu, takže vím, co to obnáší. Všem moc děkuji!
JM (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Velice příjemný personál i prostředí, obzvlášť kladně hodnotím informovanost pacienta před jakýmkoliv zákrokem. Děkuji za příjemný pobyt.
ZH (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Při příjmu mě příjemně překvapilo prostředí na vysoké úrovni. I přesto, že mě nic příjemného nečekalo (zákrok). Všechen personál toho oddělení hodnotím na nejvyšší úroveň. Sestřičky jsou velmi milé, empatické, ochotné a usměvavé. Myslím, že své povinnosti si plní ne ne 100, ale snad na 200%. Neustále byly k dispozici, připraveny zodpovědět všechny otázky, vše podrobně vysvětlily. Totéž platí pro lékaře na operačním sálu. Velmi si vážím jejich práce, která není vždy jednoduchá a nemůže jí dělat každý, ale zde jsou rozhodně ti praví na svém místě.
ZJ (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

MByla jsem překvapena krásným prostředím, už v recepci ochotné sestřičky a přehledné informace, které vysvětlí třeba i třikrát. Oddělení perfektně vybavené s rovněž ochotným personálem. Velice Děkuji.
V (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Již od ranního nástupu na zákrok probíhalo vše až neskutečně skvěle. Veškerý ošetřující personál jednal profesionálně, přitom velmi lidsky. Problémy řešili bez nervozity, v klidu, opět velmi profesionálně. I když v tento den bylo evidentně operací hodně a také za výkon děkuji celému ošetřujícímu personálu a hlavně MUDr. Preingerové. 
BB (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Chtěla bych poděkovat zdravotnímu personálu, který se o mě dnes staral. Byla jsem hospitalizována v Brně i v Praze a Třebíč se stává špičkovou nemocnicí. Všichni byli příjemní s profesionálním přístupem. Děkuji Mudr. Preiningerové, stejně tak lékařce, která mě přijímala Mudr. Burešová.
Doufám, že sestřičky mají podporu u svých vedoucích, protože odvádí skvělou práci. Děkuji.
EV (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Čekala jsem, že budu zavřena v místnosti, kam se na mně přijde jednou za čas podívat sestřička. Opak byl pravdou. Velká moderně vybavená místnost i se sestřičkami, které vás mají neustále pod dohledem. Musím ale především vyzdvihnout ochotu a vstřícnost personálu! Takže za mně chválím a děkuji za zpříjemnění chvíle u vás.
JK (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Stejný zákrok mohu srovnat s Brnem. Naprosto nesrovnatelné. Zde v Třebíči úžasný přístup od pana doktora na ambulanci, od sester zde, od celého personálu na sále. Děkuji za „zmírnění“ traumatu, které jsem měla z Brna.
LV (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Příjemné prostředí, velmi pozorný, vstřícný a milý personál. Přestože je člověk v nemocnici, cítí se tu dobře.
MB (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Při mém jednodenním pobytu v NTR musím ocenit ochotu personálu, klidné prostředí a velice krásné prostory pro výkon tohoto náročného povolání.

EH (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Chválím profesionální, ochotný a citlivý přístup personálu, zároveň i příjemné a moderně zařízené prostředí oddělení jednodenní péče.

SK (8. 2. 2019 - jednodenní péče)

Děkuji moc za veškerou luxusní péči ze strany lékařek i sestřiček. Všechny moc milý přístup, ochotné, usměvavé, profesionální. Nemám žádné výhrady a bylo by dobré se s tímto přístupem potkávat všude. Není to bohužel samozřejmostí.

RP (7. 12. 2018 - neurologie)


Během své hospitilazice jsme byla spokojená. Péče lékařů i sester byla na nejvyšší úrovni. Do dalších jejich zodpovědné práce jim přeji dalších dobrých výsledků.
LK (7. 12. 2019 - neurologie)

PO dobu hospitalizace na chirurgii, nemám nemám žádné negace, naopak veškeré péče byla nejlepší, co se týče sestřiček i lékařů. Milé a vhodné zacházení. Co se týče stravování, mě osobně vyhovující i dobře připravené. Byl jsem už několikrát hospitalizován a je to znát, že s emnohé velice zlepšilo. Díky vedení lékařů a sestřičkám. všem patří pochvala.
JO (23. 10. 2018 - chirurgie 3)

Paní doktorky, sestřičky a vůbec všichni na oddělení, jste všichni 1! Děkuji moc za vaši péči a přeji vám mnoho úspěchů ve vaší zasloužené práci. Díky.
MM ( 5. 10. 2018 - kožní)

Tímto chci poděkovat za péči, kterou jste mi věnovalipři moji již třetí hospitalizaci. Děkuji lékařům, všem pracovníkům peračních sálů, dospávacího pokoje a v neposlední řadě personálu na chirurgii 2. Příkladný přístup, pozornost k pacientům, čistota, velmi dobré ubytování. Díky všem sestrám a ošetřovatelkám za příkladný přístup a služby. Děkuji
FP (5. 10. 2018 - chirurgie 3)

Krásný, čistý, velký pokoj, čisté ložní prádlo, ochotný a příjemný personál, sestřičky s maximální spokojeností a ochotou, čistá a pěkná sanita, dobrý čaj.
RT (4. 10. 2018 - chirurgie 2)

Dne 28. 9. jsem byl přijat na ambulanic tř. nemocnice, kde jsme byl posléze hospitalizován na lůžkovém oddělení chirurgie č. 2 číslo pokoje 5. Tímto bych chtěl vyjádřit obrovské poděkování veškerému personálu. Obrovská poklona hlavně obětavám a nesmírně příjemným sestřičkám u oddělení, všem těm kdo se tady s námi trápil, ať již od úklidu po převlékání postelí až po podávání léků a injekcí. Jediné negativum vidím v jídle, určitě zde vaří výborně, ale já jsem měl naordinaovanou dietu, tak proto. Nechci se opakovat ještě jednou a naposled. Klobouk dolů všem kteří tuto práci v této nemocnici vykonávají. Děkuji všem.
LK (2. 10. 2018 - chirurgie 2)


Tímto bych rád poděkoval všem z oddělení, kteří se o mě po celý pobyt v této nemocnici starali. Děkuji doktorům, kteří určili diagnózu, prováděli zákrok a zajímali se o můj problém. Děkuji všem sestrám, které velice obdivuji, nejen díky znalostem které musí mít, vytrvalosti, když se o nás starají ve dne v noci, ale také vždy s ochotou a úsměvem. Mají vždy zájem starat se i o takové pacienty, kteří s ek nim nechovají hezky, ale dokonce neslušně, s čímž jsem se na pokoji také setkal. V neposlední řadě patří můj dík i zbytku personálu, jenž nám nosí oběd, uvaří, ale i uklidí.
OH (17. 9. 2018 - Chirurgie 2)

S úctou a pokorou se skláním před prací týmu LDN 2. Je mi ctí, že tuto cestou můžu poděkovat za vysoce profesionální péči, pohodu a bezpečí, která nám pacientům LDN 2 pod vedením primáře a vrchní sestry předává. Zvláštní podekování patří Šárce Křížové. Přeji všem hodně zdraví, pohodu a klid jak v pracovním prostředí, tak v rodině.
MA (15. 10. 2018 - LDN2)

Touto cestou děkuji sestřičkám za vlídné chování, lidský přístup a laskavost jak se chovají k pacientům na hematologii. Při náročné práci jim nechybí účast a laskavý úsměv, který nás pacienty uklidňuje a dodává sílu. Děkuji za vše.
AM (27. 9. 2018 - hematologie)

Tímto bych rád poděkoval všem z oddělení, kteří se o mě po celý pobyt v této nemocnici starali. Děkuji doktorům, kteří určili diagnózu, prováděli zákrok a zajímali se o můj problém. Děkuji všem sestrám, které velice obdivuji, nejen díky znalostem které musí mít, vytrvalosti, když se o nás starají ve dne v noci, ale také vždy s ochotou a úsměvem. Mají vždy zájem starat se i o takové pacienty, kteří s ek nim nechovají hezky, ale dokonce neslušně, s čímž jsem se na pokoji také setkal. V neposlední řadě patří můj dík i zbytku personálu, jenž nám nosí oběd, uvaří, ale i uklidí.
OH (17. 9. 2018 - Chirurgie 2)


Děkuji za poskytnutou péči, ochotu sester a především lékařů. Každodenní čistotu pokoje a cutnost jídel.
PK (13. 9. 2018 - interna)

Děkuji veškerému personálu za vynikající a odbornou péči. byla jsem i přes veškeré bolesti velice spokojená. Vyšli mi vstříc ve všem. Ještě jednou vám všem děkuji a přeji vám všem hodně zdraví, lásky a pohody, jak v zaměstnání, tak i v osobním životě.
JP (11. 9. 2018 - LDN)

V Třebíčské nemocnici jsme byla poprvé a velmi mile mě překvapil přístup veškerého personálu od lékařů, sestřičky, sanitárky až po uklízečky. Vybavení nemocnice rovněž perfektní. V porovnání s "jinou" nemocnicí (i jiný okres) dávám na stupnici 1-10 nejlepší 10! A ta jiná by měla max. 2. Pravdou je, že lidí i zde jsou různí a cítila jsem v ojedinělých případech odraz osobních problémů, či nervozity z množství práce u některých.... Ale rozhodně převažovalo to pozitivní a mnohdy i neobvykle až nadstandartně milý, laskavý a vysoce odborný přůstup. Děkuji a kladné reference dostane ode mne i mé okolí.
MC (27. 8. 2018 - chirurgie 3)

Veřejná pochvala MUDr. Aleně Havlíčkové, sestřičkám a lékařskému personálu za příkladný přístup k léčení. Děkuji celému lékařskému personálu ještě jednou a přeji ať se jim v jejich práci nadále daří.
AK (23. 8. 2018 - hematologie)

Všechny sestřičky v LDN - MB jsou laskavé, vlídné, usměvavé. Při své náročné práci naběhají za svou 12ti hodinovou službu spoustu kilometrů, nedá se nic než chválit a poděkovat. Moc děkuji.
JV (12. 8. 2018 - LDN Moravské Budějovice)

Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování celému personálu chirurgie za vzornou a vstřícnou péči při mé hospitalizaci. Poděkování patří i lékařům při jejich náročné práci přicházeli vždy s úsměvem a ochotou.
Děkuji 
IT (7. 8. 2018 - chirurgie 2)

Byla jsme moc spokojená za péči ošetřování mé nemoci. Děkuji moc paní primářce a celému kolektivu doktorek za vyléčení. Též moc děkuji všem sestřičkám za jejich obětavou práci a ošetřování mého pobytu zde. I kdyby pro vás všechny rozkvetla celá zem tak je to málo. S úctou.
OH (5. 8. 2018 - kožní)

Personál oddělení funguje jako profesionální, dobře koordinovaný tým. Péče, která mi zde byla poskytnuta, prokazatelně zlepšila stav mého onemocnění. Kolektivu lékařek a sester a zejména paní primářce dr. V. Pavlasové jsem za to zavázán.
ML (3. 8. 2018 - dermatovenerologie)

Děkuji všem lékařům, sestrám, sanitářkám, uklízečkám za nadstandartní péči, maximální ochotu a profesionalitu. Na oddělení jsem byla velmi spokojena, vybavení pokoje na výborné úrovni, nadstandartní péče.
JS (3. 8. 2018 - chirurgie 2)

Jsem velmi spokojená s lékaři, sestrami a ostatním personálem. Děkuji za pěkný pobyt. Také děkuji všem za ochotu a starostlivost.
BJ (3. 8. 2018 - chirurgie 2)

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu dermatovenerologickému oddělení přimářce MUDr. Věře Pavlasové, lékařkám, všem sestřičkám za vzornou péči, starostlivost a laskavý přístup při léčebném pobytu na vašem oddělení. Vážím si vašeho prfesionálního přístupu, ochoty a pomoci. Můj pobyt u vás byl zpříjemněn Vašim laskavým jednáním a úsměvem. Mé velké poděkování patří také sestřičkám v ambulanci a lymfodrenážích. Přeji vám mnoho spokojených pacientů.
JZ (2. 8. 2018 - dermatologie)

Ve zdejší nemocnici se o mě postarali, když mě bylo opravdu bídně. Ve bylo super, za vše moc děkuji.
LK (25. 7. 2018 - infekční)

Po týdením pobytu na lůžkovém kožním oddělní bych za velice profesionální, odborný a citlivý přístup chtěla poděkovat celému kolektivu pod vedením paní primářky za obětavý, laskavý přístup a péči při mé léčbě. Všem vám na tomto oddělení přeji hodně sil, energie a pevné nervy při této zodpovědné práci. V osobním životě hodně štěstí a zdraví. Mnohokrát děkuji za vše. Také chci zdůraznit kvality zdejší kuchyně, která je také důležitá a zvláště její obsluhu.
ND (20. 7. 2018 - kožní)

Na dětském oddělení ležím se synem (po operaci nosních a krčních mandlí). Chtěla bych pochválit v první řadě sestřičky na dětské JIP - obě směny. Byly příjemné, vše vysvětlily mě i mému synovi a díky nm se syn ničeho nebál. Dále chválím všechny lékaře z dětského oddělení, příjemní, milý a opět krásně vysvětlili. Nemůžu zapomenout na velice příjemné chování sester. Všechny usměvavé ( i při náročné práci) a milé k synovi. Velice chválím i studentky na praxi, bylo vidět, že je práce baví a mají k ní vztah. V neposlední řadě musím pochválit pana doktora, terý mého syna operoval a chodil kontrolovat. Je velice hezké, když se o svém pětiletém synovi dozvíte, že je moc šikovný. Pobyt zde je pro mě něco jako "dovolená" ( s trochou stresu navíc) Vážený kolektive nemocnice - jen tak dál. Děkuji!
IB (20. 7. 2018 - dětské)

Moc děkuji za péči , která mi byla věnována. Byla jsem spokojená. Přeji spoustu spokojených pacientů.
MB (19. 7. 2018 - chirurgie 2)

Děkuji za příkladnou péči celému personálu, kteří se o mě vzorně starali po celou dobu mé přítomnosti.
BH (18. 7. 2018 - infekční)

I když to vypadá divně, bylo mně s Vámi dobře. Umíte pochopit pacienty a dobře léčit. Budu na vás v dobrém vzpomínat, přeji vše dobré celému kolektivu.
MŠ (16.7.2018 - kožní)

Na oddělení chirurgie II. jsem ležela 2x a byla jsem velice spokojená s personálem a čistotou. Lékaři jsou velice ochotní, dokonce mi udělali i vyšetření i mimo svůj obor. Sestřičky a praktikantky jsou velice ochotné, příjemné a rády pomohou. Rády vyslechnou naše problémy a dokáží povzbudit. Sestřička, co vozí obědy, dokázala v našem pokoji paní co stále spala nakrmit, s tím jsem se ještě nesetkala. Děkuji za pobyt a léčbu.
MB (13. 7. 2018 - chirurgie 2)

Strávil jsme na zdejším oddělení několik dní a byl jsem s celým personálem velmi spokojen. Všichni jsou milí, obětaví a pracovití a na vysoké profesionální úrovni. Moc za to všechno děkuji.
JK (13. 7. 2018 - urologie)

Výborný profesionální přístup, ochota a profesionalita celého personálu. Vše vysvětleno, hezké, čisté prostředí a v neposlední řadě výborné jídlo.Děkuji všem doktorům, sestrám a ostatnímu personálu za pomoc, hezký přístup. Přeji všem hezký den a spousty spokojených pacientů. Děěkuji z celého srdce všem i za moji rodinu.
MN (12. 7. 2018 - neurologie)

Chválíme celý kolektiv. Děkujeme za ochotu, vstřícnost. Vaše oddělení budeme chválit.
MV (11. 7. 2018 - dětské)

Velice chválím lékaře, sestřičky a všechen zdravotnický personál. Všichni jsou zde milí, příjemní a velmi ochotní. Strava v nemocnici mi chutná, všude je čisto a pořádek. Musím jenom chválit a děkuji všem, kteří se o mě na infekčním oddělení starali.
VV (10. 7. 2018 - infekční)

S pobytem v LDN jsme byl spokojen z hlediska přístupu veškerého personálu a ošetřujících lékařů.
JK (9. 7. 2018 - LDN)

Moc děkuji celému týmu, jak na oddělení porodních sálů, tak poté na oddělení šestinedělí. Jsme původem z Prahy, kde jsem měla tu možnost navštívit i porodní sály v Pražské nem. po této zkušenosti se stal porod moji noční můrou. Ale když přišla radostná zpráva o těhotenství a následně přišly porodní bolesti a já přijela k vám do Třebíčské Nemocnice, obavy ze mě spadly a opravdu mohu říct, že jsem měla krásný a pohodový porod a moc ráda se sem opět vrátím. A budu Vás doporučovat úplně všude. Ještě jednou moc děkuji.
AB (9. 7. 2018 - porodní sály)

Obrovská pochvala celému týmu. Hlavně paní Alexandře Vlčanové (omlouvám se a ještě jednou děkuji) Velké díky i paní doktorce Koudelkové a sestřičce Augustínové. Takových šikovných lidí více na více místech. Děkujeme s pozdravem Roupcová Rozálie.
DH (6. 7. 2018 - porodní sály)

další obrovská pochvala celému týmu na šestinedělí. Chválíme s Rozárkou opravdu všechny. Je zde veliká vstřícnost a ochota. Jelikož je vás tu tolik, tak nejmenuji ať někoho neurazíme, že zde nezaznělo jeho jméno. Jendím slovem za 1 ve svém oboru. Děkujeme a zase někdy navidněnou. Maminka s Rozárkou.
DH (6. 7. 2018 - šestinedělí)

Jsem velice spokojen s přístupem, hlavně paní primářky (i s personálem) k pacientům. Se srovnáním s nemocnicí v Bohunicích v Brně je to - jak se říká 1A. Nej, nej, nej, nejlepší v naší republice. Za všechno díky.
IS (4. 7. 2018 - kožní)

Na kožním oddělení jsem byla velmi spokojená s ošetřením i přístupem veškerého personálu. 
JZ (2. 7. 2018 - kožní)

Oddělení kožní je nejlepší a nejklidnější. Je zde nejhodnější personál věnují se pacientům zcela. Paní primářka je velice obětavá a je uznávaná v celé republice. Kdyby bylo více oddělení jako je kožní tak by nemocncie byla na špičkové úrovni zatím to tak není.
JD (1. 7. 2018 - kožní)

S dcerou jsme zde byly 3 dny (2 noci). Sestřičky i lékaří se k nám chovali moc mile a ochotně. Neměly jsme problém se na ně s čímkoli obrátit a vždy nám pomohli a poradili. Přístup k dítěti byl vynikající. Děkujeme moc. 
KV (30. 6. 2018 - JIP dětská)

Děkuji zdejšímu personálu, lékařům a sestřičkám, za jejich každodenní ošetřování, za denní rehabilitační cvičení, které mi umožní lehčí vstup do pro mě nového života. 
ZB (27. 6. 2018 - léčebna MB)

Celkově bych chtěla vyjádřit velkou spokojenost. Veškerý personnál je velice příjemný a ochotný. Každá nová směna se na syna přišla podívat a zkontrolovat jeho zdravotní stav. Vždy nám byly podány s vysvětleny veškeré informace. Se synem jsme mohla být (kromě doby operace) po celou dobu a to bylo jak pro něj, tak pro mě důležité. Strava byla moc dobrá a přízpůsobená zdravotnímu stavu syna. Zařízení pokoje a nemocnice, které jsme mohla vidět, je velice moderní a příjemné.
Tento příjemný pobyt narušovaly jen teplotní podmínky na pokoji, kde se nedalo moc větrat a pokoj se nedá ochladit ani klimatizací. Jinak bylo vše v pořádku.
PV (21. 6. 2018 - dětské oddělení)

Stoprocentní spokojenost. Ochotní a obětaví lékaři, rovněž tak ošetřující personál. Strava chutná, vydatná a vyvážená. Prostředí oproti dřívějším letům příjemné a mnohem optimističtější, čisté. Přeji všem zdravotnickým pracovníkům lepší ohodnocení za náročnou práci pro lidi. Šetřit se má na nepodstatných věcech.  Díky.

KL (13. 6. 2018 – neurologie)

Na oddělení jsem byla hospitalizována již po několikáté a za celou dobu si nemohu na nic stěžovat. Sestřičky a všechen ostatní personál byl vždy velice milý, ochotný a usměvavý.
PJ (13. 6. 2018 – chirurgie 3)

S pobytem  v nemocnici a přístupem zdrav. personálu jsem  velmi spokojená. Lékařky i sestřičky jsou velmi ochotné nám pacientům co nejvíce pomáhat od bolesti. Tedy i jejich laskavá a vlídná, utěšující slova nám pomáhají při léčení našich zdravotních problémů! I se stravou jsem byla spokojena. Ještě jednou velký dík pro všechny co se o nás starají.  
JK (8. 6. 2018 – neurologie)

Na oddělení JIP jsem byl maximálně spokojený. Zdravotní personál je dle mého názoru na vysoké profesionální úrovni, hezký přístup k pacientovi se odrazil na mém rychlém uzdravení. Tímto všem velký dík.  
LK (8. 6. 2018 – JIP neurologie)

Byla jsem moc spokojená. Chováním sestřiček a lékařů je na moc dobré úrovni. Děkuji za péči.  
VS (6. 6. 2018 – neurologie)

Mockrát děkuji všem sestřičkám a lékařkám za příkladnou péči o mého syna. S pobytem na tomto oddělení jsme byla velmi spokojená, personál je vysoce profesionální, s milým a laskavým lidským přístupem. Správní lidé ne správném místě. Děkujeme!!!
KS (2. 6. 2018 - dětská JIP)


Na tomto oddělení ležím poněkolikáté a vždy jsem byl spokojen s personálem a jeho ochotným a vstřícným chováním. Tímto děkuji všem za perfektní ošetření.  
BV (28. 5. 2018 – neurologie)

Chtěla bych tímto poděkovat všem lékařům, zdravotním sestrám, medikům a ostatnímu personálu zdejšího chirurgického oddělení za opravdu vzornou péči a opravdu lidský přístup.
JK (31. 5. 2018 – chirurgie 3)

Jste tady moc hodní. Děkujeme, že co potřebujeme, to nám uděláte. Děkuji moc za péči.
AŠ (29. 5. 2018 – LDN2)

Mám pochvalu pro všechny oddělení Nemocnice Třebíč. Byl jsem spokojen s odbornou úrovní poskytovaných služeb i s chováním personálu.  Za svůj život jsem prošel mnoha zdravotnickými zařízeními, takže mám možnost porovnání a u vás jsem byl spokojen nejvíce. Děkuji vám.
JM (29. 5. 2018)

Děkuji vám za všechno dobré, co jste pro mě udělali, moc si toho vážím, protože vím, že doma to tak pohodlné mít nebudu. Přeji vám, ať se vám tu pořád daří.
MD (28. 5. 201á – LDN)

Bezvadný přístup k miminku a mamince. Vše rádi zodpoví. Příjemný a usměvavý personál a rychlé reakce na požadavky miminek a maminek.
MD (28. 5. 2018 – šestinedělí)

Děkuj skvělému týmu ošetřujících lékařů a sestřiček na dětském oddělení JIP za skvělou práci, kterou odvádí a díky úžasnému přístupu jak k dětem, tak i k rodičům dokáží člověka povzbudit a zároveň uklidnit i v té nejtěžší chvíli, co tu člověk zažívá. Jste úžasní a za vaši práci, lidskost, přístup a ochotu vám patří velké díky. Vaše úsměvy jsou pro nás lékem.  
LP (25. 5. 2018 -  JIP  dětská)

Chtěla bych poděkovat veškerému personálu oddělení šestinedělí. Všichni byli úžasní, maximálně vstřícní a milí. Moc děkuji za veškerou péči a úsměv :-) . Termín porodu mám za dva měsíce, tak doufám, že se znovu uvidíme až za tyto měsíce, ale i tak sem půjdu s klidným vědomím, že se zde o nás kvalitně postarají.  JSTE NEJ!  
KS (24. 5. 2018 – Gynekologicko-porodnické oddělení)

S veškerou obsluhou jsem zde byl velice spokojen, nerad opouštím toto zázemí. Sestřičky se vzorně staraly, děkuji za péči.
LV (24. 5. 2018 – LDN2)

Vyslovuju nesmírnou pochvalu nejen celému chirurgickému oddělení, ale i celé nemocnici v Třebíči. Bylo zde o mě vzorně postaráno od přijetí, při hospitalizaci, operaci až po následné propuštění. Je vidět, že zde pracují opravdoví profesionálové. Rád bych každému osobně poděkoval a potřásl rukou, což samozřejmě nejde a tak činím aspoň tímto záznamem. Doktoři i sestry jsou velice ochotní a vše vysvětlí i laikovi. Sestry se vzorně staraly 24 hodin denně (což je jejich náplň práce) a vždy s úsměvem na tváři (což už jejich náplň není :-) ). V neposlední řadě se zde musím vyjádřit o stravě, která byla velice chutná, a vždy jsem všechno snědl. Mám dojem, že jsem dokonce mírně přibral. Takže ještě jednou všem díky.  
JB (24. 5. 2018 – chirurgie)

Velice děkujeme celému oddělení LDN 2, za vzorné ošetřovaní maminky V. Byli jsme s vaší péčí velice spokojeni a velice si vážíme přístupu celého oddělení k pacientům. Nejenom sestrám, ale i doktorům ještě jednou opravdu velice děkujeme.
LV (21. 5. 2018 -  LDN 2)

Se synem Míšem jsme zde byli  velmi spokojení. Syn se vůbec nebál, všechno mu bylo perfektně vysvětleno. Neustálá péče sestřiček byla na jedničku s hvězdičkou. Ještě jednou moc děkujeme lékařkám, sestrám, sanitářům a uklízečkám.  
ZF (17. 5. 2018 – dětské oddělení)

DĚKUJI. Děkuji všem, celému personálu oddělení od doktorů, po úklid. Zvláště děkuji sestrám za příkladný přístup a jejich služby. Je tu klidné a příjemné prostředí. Vzhledem k tomu, že jsem po dobu hospitalizace „nepohyblivý“ – vím, za co a komu děkuji. Ještě jednou všem na chirurgii – DÍKY!
FŘ (17. 5. 2018 – chirurgie 3)

Profesionální přístup jak od lékařů, tak od zdravotnického personálu v mnoha ohledech by se to dalo nazvat „jako od maminky“. Byl jsem nad míru spokojen a touto formou bych chtěl infekčnímu oddělení poděkovat.
MN (6. 5. 2018 – infekční)

Děkujme za péči na dětské  JIP o syna. Lékaři vyšetřují s ohledem na věk syna. Navazují přátelskou atmosféru, kamarádský přístup k dítěti a přitom mají profesionální přístup.
Zvláštní poděkování sestřičkám za ochotu, vstřícnost, laskavu péči. Sestřičky jsou usměvavé, na dítě laskavé. Pokud bylo cokoliv potřeba, ochotně to zařídili.  DĚKUJEME.
JK (2. 5. 2018 – dětská JIP)

Ráda bych touto cestou poslala obrovské DÍKY a velikou pochvalu. Nejprve posílám obrovské poděkování ošetřující lékařce na ORL za ochotu a profesionální přístup. Moje dcera dne 3é. 4. absolvovala operaci krčních mandlí. Tuto nemocnici jsem si vybrala, protože loni touto dobou jsem tu byla na operaci nosních mandlí a byl zde velice ochotný a vstřícný personál nemocnice -  ORL, dětské a pěkné prostředí na dětském odd. Dále bych velice ráda poděkovala a velice pochválila personál oddělení, kde se o dceru před a po operaci starali. Dětské odd. a dětské odd. – JIP. Lékaři, zdravotní sestry (uklízečky, sanitáři, všichni) byli velice příjemní, ochotní, ohleduplní a citlivý.
Ráda nemocnic doporučím svým nejbližším a i já pokud bude do budoucna potřeba, budu ráda navštěvovat vaši nemocnici.  
LZ (2. 5. 2018 – dětské oddělení, JP, ORL)

Měl jsem úraz páteře, ale zároveň to velké štěstí, že jsem se léčil na neurologickém oddělení Nemocnice Třebíč a přál bych každému pacientovi zažít při léčení takový kolektiv jaký je právě zde, pod vedením paní primářky. Když jsem řekl kolektivu, mám na mysli jak lékaře, zdravotní sestry, ale i další pracovníky tohoto oddělení a v neposlední řadě i „sestřičky -  žákyně“. Zde léčí nejen léky, ale i dobrou náladou, ochotou, vzorným přístupem k pacientům. Zkrátka, kdybych je měl klasifikovat, tak velkou jedničkou s mnoha hvězdičkami.
Přeji vám všem hodně úspěchů v práci, ale i osobním životě, protože si to zasloužíte.  Škoda, že nelze mnohdy použít takovéto hodnocení …
AJ (10. 4. 2018 -  Neurologie)

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu porodnice, obzvláště panu primáři, který mě převzal při kontrakcích v porodnici do své péče a i vedl můj porod. Mé díky patří i dalším lékařům a porodním asistentkám přítomným u mého porodu, kde mi byli nápomocni svou péčí, radou, ale i milým úsměvem.  
Zároveň mé velké poděkování patří ženským i dětským sestřičkám a lékařům z oddělení šestinedělí, kteří se o mě a mé miminko po celou dobu starali.  Díky jejich pozorné péči, vstřícnosti a úsměvu ve kteroukoliv denní i noční hodinu byly chvíle, zde strávené, ještě příjemnější.
Toto byl již můj druhý porod v Nemocnici Třebíč a nedokážu si představit, že by se mi jinde dostalo tak profesionální a milé péče jako tady. Přeji všem maminkám, aby zde byly spokojené tak jako já.
LM (10. 4. 2018 – gynekologicko-porodnické oddělení)

Děkuji personálu za jeho profesionální přístup k pacientům. Personál dokázal vždy během hospitalizace pěkně a profesionálně zareagovat i na nepříjemné situace a hned je vyřešil sám, nebo s pomocí dalšího neodborného personálů (úklid apod.). Velice vstřícný a ochotný byl také neodborný a pomocný personál (sanitářky a úklid).
AZ (9. 4. 2018 -  Chirurgie II)

Ráda bych srdečně poděkovala za výbornou péči. Byla jsem hospitalizována na gynekologickém oddělení z důvodů provedení operace. Během celého procesu -  jak přípravy, tak předoperační a pooperační péče jsem se setkala jen s velmi vstřícným, odborným a empatickým personálem. Děkuji velmi lékařům, zdravotním sestrám, pečovatelkám. Oceňuji i vysoký standard úklidu.
Cítila jsem se tu velmi dobře.  Moc vám všem děkuji.
EV (5 4. 2018 - gynekologicko-porodnické oddělení )

Chtěla bych moc poděkovat celému týmu, který se stará o nastávající maminky v této porodnici.  Od porodních asistentek (paní V. je bohyně díky ní asi nebudu mít strach mít další děti, DĚKUJI), sestřiček, doktorů, paní, které vydávají jídlo, uklízí atd. … Jste skvělý kolektiv, který dělá mnohdy nelehké období ženám snesitelnější a krásné!
S manželem jsme se shodli, že máme velké štěstí, že se A rozhodl přijít o týden dříve a mohl se narodit během návštěvy rodičů tady v Třebíči.
Děkuji moc a přeji spousty spokojených maminek a miminek.  
M a A M(5. 4. 2018 – gynekologicko-porodnické oddělení)

Děkuji všem za péči. Cítil jsem se zcela bezpečně v rukou odborníků a bylo o mě účinně postaráno. Stav, ve kterém jsem byl na oddělení přijat, byl pro mě dost zoufalý. Nyní se cítím výborně a za to bych rád poděkoval lékařům, zdravotním sestrám a vlastně celému personálu, který se o mě staral.
PM (31. 3. 2018 – Chirurgie II)

Za velmi vstřícné a ochotné chování po mám nástupu na oddělení