Informace pro uchazeče o zaměstnání - absolventi škol

Jste budoucím absolventem lékařských či nelékařských oborů? Hledáte získání specializované způsobilosti bez průtahů? Máte zájem o plný nebo částečný pracovní úvazek? Chcete práci v nemocnici, která má dobré jméno?

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, hledá do svého týmu absolventy lékařských a nelékařských oborů. Jsme moderní, akreditované pracoviště zabývající se poskytováním komplexní a kvalitní zdravotní péče, a to lůžkové, ambulantní, diagnostické, lékárenské, následné lůžkové péče a dlouhodobé lůžkové péče.

 

Vizí naší nemocnice je poskytování kvalitní a komplexní zdravotní péče. Staňte se součástí našeho týmu!

 

Naši zaměstnanci se aktivně podílí i na vědecké a vzdělávací činnosti ve zdravotnictví. Spolupracujeme na předatestační přípravě lékařů a specializačním vzdělávání např. s UK Praha, FN Hradec Králové, FN Olomouc a FN Brno. Vědecko-výzkumná činnost, pregraduální a  kontinuální vzdělávání zaměstnanců ve zdravotnictví je podpořena i činností vlastní odborné knihovny.


Naše organizace také nabízí studentům stipendia. Podmínkou k získání stipendia je uzavření budoucí pracovní smlouvy. Student se tak zavazuje, že nastoupí u poskytovatele stipendia po ukončení studia do  pracovního poměru. Studentovi lékařské fakulty může být poskytnuto stipendium ve výši 80 000,- Kč / akademický rok.


Pokud uchazeč o zaměstnání úspěšně projdete výběrovým řízením a nastoupí na některou z  volných pozic podle jeho vzdělání anebo zkušeností, má šanci získat náborový příspěvek. V případě lékařských oborů činí příspěvek až 100 000 Kč, lékař se specializací i 500 000 Kč. V případě nelékařských oborů až 90 000 Kč, všeobecná sestra se specializací i 150 000,- Kč.

 

Sledujte naši aktuální nabídku volných pracovních míst na našich internetových stránkách nebo na tomto odkazu, kde naleznete i podrobnější informace o čerpání náborových příspěvků.

Pokud jste nenašli vhodnou pozici, pošlete nám svůj životopis. Personalista jej vyhodnotí v souvislosti s aktuální nabídkou, očekávanými volnými místy. Váš požadavek o zaměstnání projednáme s primáři či jinými vedoucími pracovníky a budeme se snažit vytvořit podmínky, které Vám budou co nejvíce vyhovovat. Zohledňujeme individualitu každého uchazeče a snažíme se dosáhnout spokojenosti na obou stranách.


V případě, že nebudeme mít pro Vás vhodné volné místo, uložíme Vás do databáze uchazečů o  zaměstnání. V případě, že se uvolní adekvátní volné místo, budeme Vás kontaktovat.


Kontaktní údaje:  
      
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
Personální oddělení
Purkyňovo náměstí 133/2
674 01 Třebíč
E-mail: personalni@nem-tr.cz
Telefonní kontakt: 568 809 455

Mgr. Nikola Dusíková
Personální oddělení
Telefon: 568 809 455
E-mail: ndusikova@nem-tr.cz

Těšíme se na případnou spolupráci.
 
Pozn.: Zasláním svého životopisu na uvedenou emailovou adresu, v souladu se zákonem č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji organizaci Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.