Kontakty na vedení


 

 

Vedení nemocnice - budova N

Eva Tomášová Ing. Eva Tomášová Ředitelka nemocnice etomasova@nem-tr.cz+420 568 809 376 Jiří Jeřábek MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D. Náměstek pro léčebnou péči jjerabek@nem-tr.cz+420 568 809 392 Alena Hošková Mgr. Alena Hošková Náměstkyně pro ošetřovatelskou péči ahoskova@nem-tr.cz+420 568 809 305 Luděk Šedivý Ing. Luděk Šedivý Ekonomický náměstek lsedivy@nem-tr.cz+420 568 809 645 Helena Jašová Mgr. Helena Jašová Manažerka kvality hjasova@nem-tr.cz+420 568 809 490 František Kalina, BA (Hons), MSc František Kalina, BA (Hons), MSc Technický náměstek fkalina@nem-tr.cz+420 568 809 330

Ředitelství - budova N

Ing. Eva Tomášová Ředitelka nemocnice
MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D. Náměstek pro léčebnou péči
Mgr. Alena Hošková Náměstkyně pro ošetřovatelskou péči
Ing. Luděk Šedivý Ekonomický náměstek
František Kalina, BA (Hons), MSc Technický náměstek
Mgr. Helena Jašová Manažerka kvality
JUDr. Jana Plotová Právník
 
Mgr. Jitka Mácová Pracovník vztahů k veřejnosti - tisková mluvčí
Bc. Iva Krčálová Asistentka ředitele
Pavla Svobodová Asistentka
František Svoboda Nemocniční kaplan – jáhen

ARO

MUDr. Edita Langrová Primář
MUDr. Ivana Březnová Zástupce primáře
MUDr. Lucie Auerová Staniční lékařka
MUDr. Simona Brázdová Lékařka
MUDr. Daniel Dziuban Lékař
MUDr. Milan Korsa Lékař
MUDr. Michaela Kotačková Lékařka
MUDr. Peter Mažgút Lékař
MUDr. Petr Novotný Lékař
MUDr. et Ing. Štěpán Svoboda, DiS. Lékař
MUDr. Hana Sovová Lékařka
MUDr. Erik Šajnar Lékař
MUDr. Lenka Špačková Lékařka
MUDr. Barbora Odehnalová Lékařka
MUDr. Markéta Veselá Lékařka
MUDr. Olga Voroshylova Lékařka
MUDr. Jana Votypková Lékařka
MUDr. František Zedníček Lékař
Marie Holánková, DiS. Vrchní sestra

Dětské a novorozenecké

MUDr. Alena Holubová Primář
MUDr. Klára Grígelová Lékařka
MUDr. Edita Švecová Lékařka
MUDr. Vendula Holomková Lékařka
MUDr. Magdaléna Gabrielová Lékařka
MUDr. Jaroslav Belvončík Lékař
PhDr. Karel Halačka
MUDr. Markéta Hambálková Lékařka
MUDr. Michal Hrádocký Lékař
MUDr. Zuzana Janoštíková Vedoucí lékařka novorozeneckého oddělení
MUDr. Jana Radvanová Zástupce primáře
MUDr. Lucie Richterová Lékařka
Kamila Čiháková Vrchní sestra
Lucie Doležalová Staniční sestra
Lucie Doležalová Staniční sestra dětské JIP
Bc. Jitka Syslová Staniční sestra novorozenecké JIP

Gynekologicko porodnické odddělení

MUDr. Michal Málek Primář
MUDr. Václav Žižlavský Staniční lékař
MUDr. Peter Bisták Lékař
MUDr. Karel Janíček Lékař
MUDr. Karel Šula Lékař
MUDr. Štěpán Janíček Lékař
MUDr. Jan Říčánek Lékař
MUDr. Filip Lenert Lékař
MUDr. Jana Buršíková Lékařka
MUDr. Lea Lašová Lékařka
MUDr. Ladislava Kopřivová Lékařka
MUDr. Zuzana Koudelková Lékařka
MUDr. Markéta Mařáková Lékařka
MUDr. Jana Matoušková Lékařka
MUDr. Xenie Preiningerová Lékařka
MUDr. Ivana Ryšanová Lékařka
MUDr. Veronika Šulová Lékařka
MUDr. Petra Tlustošová Lékařka
Jarmila Dočkalová Vrchní sestra
Jitka Kučerová, DiS. Staniční sestra šestinedělí

Chirurgie

MUDr. Jan Cagaš Primář
MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D. Lékař - zástupce primáře
MUDr. Pavel Jedlička Staniční lékař
MUDr. Ondrej Priečko Staniční lékař
MUDr. Jiří Špaček Staniční lékař
MUDr. Hana Polnická Lékařka
MUDr. Anton Berdnikov Lékař
MUDr. Milan Březina Lékař
MUDr. Martin Ebert Lékař
MUDr. Jakub Došek, et MDDr. Lékař
MUDr. Hana Jedličková Lékařka
MUDr. Přemysl Kohout Lékař
MUDr. Tomáš Madrý Lékař
MUDr. Tomáš Micenko Lékař
MUDr. Ladislav Nováček Lékař
MUDr. Volodymyr Patij Lékař
MUDr. Tomáš Svoboda Lékař
Mgr. Pavlína Mašková Vrchní sestra
Libuše Horká Staniční sestra chirurgie II
Petra Prachařová Staniční sestra chirurgie III
Alena Tittlerová, DiS. Staniční sestra chirurgické ambulance
Ivana Smejkalová Dokumentační sestra
Zdeňka Palátová Referentka

Infekční

MUDr. Zbyšek Pospíšil Primář
MUDr. Hana Plocková Lékařka
MUDr. Marie Bradáčová Lékařka
MUDr. Petra Pyrochtová Lékařka
MUDr. Valentyna Mertl Lékařka
MUDr. Adéla Lavičková Lékařka
MUDr. Iva Vacková Lékařka
Bc. Ludmila Pospíšilová Vrchní sestra

Interna

MUDr. Lenka Mrázová Primář
MUDr. Zuzana Hodanová Lékařka
MUDr. Lucie Komárková Lékařka
MUDr. Marek Hodějovský Lékař
MUDr. Markéta Hašová Lékařka
MUDr. Petra Hejlová Staniční lékařka
MUDr. Hana Chmelíčková Staniční lékařka
MUDr. Petr Konečný Staniční lékař
MUDr. Veronika Šujanová Staniční lékařka
MUDr. Lubomír Fedorko Lékař
MUDr. Martin Tesák, Ph.D. Lékař
MUDr. Alena Floriánová Lékařka
MUDr. Chamola Gebre Selassie Lékař
MUDr. Monika Puchalová Lékařka
MUDr. Eva Maděrová Lékařka
MUDr. Magdaléna Málková Lékařka
MUDr. Světlana Pavlíčková Fedincová Lékařka
MUDr. Eva Pleskačová Lékařka
MUDr. Martin Porteš Lékař
MUDr. Martin Radvan, Ph.D. Lékař
MUDr. Josef Štumar Lékař
MUDr. Daniel Šulc Lékař
MUDr. Richard Vančura Lékař
Mgr. Zdislava Dostálová Vrchní sestra
Bc. Darina Čaňková Staniční sestra JIP
Jana Valíčková, DiS. Staniční sestra interna A
Jana Hobzová Staniční sestra interna B
Libuše Večeřová Staniční sestra interní ambulance
Bc. Dagmar Horká Staniční sestra hemodialýza
Jana Hlinková Dokumentační pracovnice
Jana Blažková Referentka

Kožní

MUDr. Věra Pavlasová Primář
MUDr. Klára Benešová Lékařka
MUDr. Sandra Bogorová Lékařka
MUDr. Soňa Ondráčková Lékařka
MUDr. Drahomíra Schreiberová Lékařka
Edita Sýkorová Vrchní sestra

LDN (léčebna dlouhodobě nemocných)

MUDr. Nabil Ahmadie Primář
MUDr. Eva Turková Lékařka
MUDr. Věra Rymešová Zástupce primáře, LDN 1 Třebíč, DIOP
MUDr. Šárka Křížová Lékařka, LDN 2 Třebíč
Bc. Helena Peštálová Vrchní sestra Třebíč
Iva Drbálková Staniční sestra LDN 1 Třebíč
Bc. Pavla Sklenářová Staniční sestra LDN2 Třebíč
Bc. Jana Uchytilová Staniční sestra DIOP Třebíč
Bc. Markéta Dvořáková, DiS. Staniční sestra LDN Moravské Budějovice 2. patro
MUDr. Katarína Plačková Lékařka
MUDr. Zuzana Wawrzyczková Lékařka Moravské Budějovice
MUDr. Hana Prokešová Lékařka Moravské Budějovice

Neurologie

MUDr. Jiřina Vošmerová Primář
MUDr. Michal Neveselý Lékař
MUDr. Martina Cahová Lékařka
MUDr. Irina Ozerová Lékařka
MUDr. Adel Shudeiwa Lékař
Dagmar Picmausová, DiS. Vrchní sestra
Darina Čaňková Staniční sestra JIP

Oční

MUDr. Jitka Jourová Šalomounová Primář
MUDr. Jaroslava Helmanová Lékařka
MUDr. Soňa Kaňková Lékařka
MUDr. Marcela Kopuletá Lékařka
MUDr. Simona Matulová Lékařka
MUDr. Tomáš Preininger Lékař
MUDr. Dagmar Školařová Lékařka
MUDr. Kamila Trnková Lékařka
Maria Špačková Vrchní sestra

ORL (ušní nosní krční)

MUDr. Přemysl Mráz Lékař
Radovana Sobotková Vedoucí sestra

Ortopedie

MUDr. Jiří Šajnar Primář
MUDr. Leoš Novotný Zástupce primáře
MUDr. Tomáš Perdoch Lékař
MUDr. Štefan Čollák Lékař
MUDr. Dušan Pipek Lékař
MUDr. Vladimír Hájek Lékař
MUDr. Zdeněk Kovář Lékař
MUDr. Miroslav Lisý Lékař
MUDr. Alena Matějková Lékařka
MUDr. Aleš Pařízek Lékař
MUDr. Roman Sedláček Lékař
MUDr. Petr Směřička Lékař
MUDr. Lucie Vyroubalová Lékařka
Bc. Hana Nováčková Vrchní sestra

Plicní

MUDr. Vladimír Hanák Primář
MUDr. Jiří Schreiber Lékař
MUDr. Zdeněk Beránek Lékař
Dr. Anastasiia Pietukhova Lékařka
MUDr. Dana Brázdová Lékařka
Bc. Radmila Černá Vrchní sestra

Rehabilitace

komerční informace INFO
MUDr. Alena Váňová Primář
MUDr. Pavla Pokorná Lékařka
MUDr. Eva Turková Lékařka
Markéta Zahrádková, Cert. MDT Vedoucí fyzioterapeut
Jana Rabová Staniční sestra RHB lůžková

Urologie

MUDr. Ivo Šabacký Primář
MUDr. Petr Kumstát Lékař - zástupce primáře
MUDr. Václav Peňáz Lékař
MUDr. MVDr Jana Kubátová Lékařka
MUDr. Michal Soška Lékař
MUDr. Andrea Málková Lékařka
Vladimíra Široká, DiS. Vrchní sestra SLF

Centrální laboratoř

MUDr. Eliška Míšková Staniční lékařka
Ing. Jarmila Králová Vedoucí centrální laboratoře
Bc. Marta Nováčková Vedoucí laborantka

Centrální operační sály, sterilizace

MUDr. Simona Brázdová Koordinátor COS
Renáta Hanzalová Vrchní sestra

Lékárna

PharmDr. Věra Jarolímková Vedoucí lékárny
Mgr. Jindřiška Chocholoušová Lékárník asistent
Mgr. David Krška Lékárník asistent
Mgr. Michaela Kazdová Lékárník asistent
Mgr. Hana Mašková Lékárník asistent
Mgr. Marie Štrbáňová Lékárník asistent
Hana Krejsková Spec. pro dezinfekce
Naděžda Toufarová Vedoucí farmaceutický asistent

Klinická farmacie

PharmDr. Vojtěška Farsová, Ph.D. Vedoucí klinický farmaceut
PharmDr. Jakub Sivý Klinický farmaceut
Mgr. Kateřina Filipská Klinický farmaceut

Patologie

MUDr. Iva Svobodová Vedoucí lékař
doc. Josef Feit,, CSc. Lékař
MUDr. Eva Jandáková Lékařka
MUDr. Iva Zambo,, Ph.D. Lékařka
Jana Svobodová Vedoucí laborantka
Hana Bartošíková Laborantka
Monika Bařinová, DiS. Laborantka
Eva Kochová Laborantka
Radomíra Lišková Laborantka

Radiodiagnostika

MUDr. Jolana Bobálová Primář
MUDr. Hana Dokulilová Zástupce primáře
Mgr. Tetyana Royik Vedoucí radiologický asistent
MUDr. Zdeněk Komínek Lékař
MUDr. Eva Lisá Lékařka
MUDr. Markéta Svobodová Lékařka
MUDr. Ondřej Tichý Lékař

Centrální dispečink sanitářů

Ekonomický úsek - budova N

Ing. Luděk Šedivý Ekonomický náměstek

Obchodní oddělení - budova N

Bc. Monika Trnková Vedoucí obchodního oddělení
Ing. Monika Maule Obchodní oddělení
Jana Jelínková Středisko skladové hospodářství - Zásobovač
Iveta Jetelová Středisko skladové hospodářství - Skladník
Lenka Štefanová, DiS. Středisko: skladové hospodářství - Vedoucí skladů

Oddělení účetnictví - Budova N

Blanka Holoubková Vedoucí účetnictví a daní
Andrea Bobková Účetní
Alena Dokulilová Účetní
Věra Hekrlová Pokladník
Lucie Jandová Účetní
Mgr. Tereza Hrušková Účetní
Hana Píšová Specialista účetnictví
Jaroslava Vojtěchová Účetní

Personální úsek - budova N

Bc. Kateřina Chlubnová Vedoucí personálního odd.
Mgr. Nikola Dusíková Personalistka
Mgr. Kateřina Mašková Specialista vzdělávání
Eva Kašparová Mzdová účetní
Ing. Jitka Lysáková Mzdová účetní
Ivana Papírníková Mzdová účetní
Hana Urbanová Mzdová účetní
Monika Vaníčková Mzdová účetní
Dana Závišková Mzdová účetní

Technický úsek - budova N

František Kalina, BA (Hons), MSc Technický náměstek

Oddělení bezpečnosti - budova N

Jana Chládková Manažer kybernetické bezpečnosti
Soňa Dvořáková Bezpečnostní analytik IT

IT - budova N

Ing. Jaroslav Bohutínský Vedoucí ICT
Tamara Dvořáková Správce NIS
Ing. Antonín Fučík Technik ICT
Tomáš Kočíř Správce ICT
Ing. František Paulas Technik ICT
Miloslav Plot Technik ICT
Bc. Tomáš Prokop Správce sítě

Léčebná výživa a stravování

Mgr. Jana Zimolová Vedoucí oddělení léčebné výživy
David Špinka Vedoucí kuchař
Mgr. Zdeňka Bartošová Vedoucí nutriční terapeutka
Iva Stoklasová Skladník
 

Oddělení údržby a správy realit - Budova N

Eva Truhlářová Vedoucí oddělení údržby a správy realit
Bc. Leoš Vlček Vedoucí údržby
Martin Koníček Technik správy realit
Jitka Kotrbová Vedoucí provozu
Karla Novotná Knihovna, centrální spisovna
Karel Papoušek Správce technologií budov

Oddělení vykazování zdravotní péče - Budova N

Ing. Lenka Svobodová Vedoucí oddělení vykazování zdravotní péče a controllingu
Denisa Krčálová Hlavní kodér
Bc. Katarína Kuníková Referent vykazování zdravotní péče
Ing. Zdeňka Říhová Specialista vykazování zdravotní péče
Miroslava Zejdová Referent vykazování zdravotní péče

Oddělení zdravotnické techniky - Budova N

Ing. Marek Handl Vedoucí oddělení zdravotní techniky
Jarmila Cabáková Referentka oddělení zdravotní techniky

Ostatní - budova N

Mgr. Ilona Tomanová Sestra pro nemocniční hygienu
Bc. Martina Zimolová Zdravotně sociální pracovník
Mgr. Zdeňka Bartošová Nutriční terapeut

Recepce

Hana Vampolová Recepční
Eva Schwarzová Recepční
Nikola Švecová Recepční
Renata Krčálová Recepční
Ludmila Boušová Recepční