Lékař/ka na rehabilitační oddělení s náborovým příspěvkem

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace je moderní, akreditované pracoviště zabývající se poskytováním komplexní zdravotní péče, a to akutní lůžkové, ambulantní, diagnostické, lékárenské, dlouhodobé a následné lůžkové péče.

• preventivní, diagnostická a léčebná péče v obor rehabilitace a fyzikální medicíny.

• perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
• náborový příspěvek 100.000 Kč až 500.000 Kč,
• zajímavé a motivační platové ohodnocení,
• dovolená 25 dnů,
• možnost ubytování,
• benefity:
- příspěvek na penzijní připojištění,
- příspěvek na závodní stravování,
- sociální výpomoc,
- finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

Místo výkonu práce:  Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč

Možný nástup:               dohodou

• specializovanou způsobilost lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb., zařazení do oboru rehabilitační a fyzikální medicíny, nebo lékaře absolventa se zájmem o tento obor,
• zdravotní způsobilost,
• týmová spolupráce,
• komunikační schopnosti.

Pošlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis a ostatní případně požadované dokumenty e-mailem: personalni@nem-tr.cz nebo na adresu: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, personální oddělení, Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Lékař/ka rehabilitačního oddělení".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 455.

Pozn.: Zasláním svého životopisu na uvedenou emailovou adresu, v souladu se zákonem č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji organizaci Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.