Nemocnice Třebíč rozšiřuje provoz ambulancí a plánované operativy

Třebíč - V návaznosti na mimořádná opatření vlády dochází od 22. 4. 2020 v Nemocnici Třebíč k rozšíření ambulantních provozů a plánované operativy – v případě nezhoršení epidemiologické situace v ČR.

K rozšíření provozu ambulancí dochází za daných podmínek. Určení počtu pacientů na ordinační dobu je v kompetenci lékaře. Doprovod je pokud možno maximálně jedna osoba. Nutné dodržení rozestupů v čekárnách. Respektování objednacích časů. Použití ochranných prostředků – roušky.

V plánu je postupné rozšiřování operativy od akutních výkonů až k dlouhodobě plánovaným operacím. Plánovaný termín operace a předcházející termín předoperačního vyšetření sdělí telefonicky zaměstnanci příslušného operačního oboru.

Pacienti v karanténě či s COVID+  mohou vstupovat do nemocnice pouze po předchozí telefonické komunikaci.