Nemocnice poděkovala starostům třebíčského regionu

Třebíč - Ve středu 23. června navštívili Nemocnici Třebíč starostové třebíčského okresu. Vedení Nemocnice Třebíč poděkovalo starostkám a starostům za dlouhodobou finanční podporu, které si nemocnice velmi váží. Finanční příspěvky, přicházející od obcí, pravidelně putují na obnovu přístrojového vybavení nemocnice.

Setkání bylo spojené s prohlídkou nového pavilonu operačních sálů a drobným pohoštěním. Ředitelka nemocnice Eva Tomášová informovala starosty o chodu, struktuře a hospodaření nemocnice: "Podpora dárců je pro nemocnici velmi důležitá. Přístrojové vybavení ve zdravotnictví vyžaduje pravidelnou obnovu. Všichni si uvědomujeme, že léčebnou i ošetřovatelskou péči využijí právě občané tohoto regionu."

Všem starostům obcí děkujeme za jejich finanční podporu!

Zakoupeno s finanční podporou obcí:

Laparoskopická věž pro urologii

Vrtačka a oscilační pila pro ortopedické operace

Ventilátor Airvo

Laparoskopické síto – instrumentárium

Ultrazvuk a cystoskop pro urologii

Fototerapie pro novorozenecké oddělení

7 kusů lůžek pro LDN Moravské Budějovice

91 kusů matrací pro LDN, plicní a rehabilitační oddělení

Mgr. Jitka Mácová - tisková mluvčí, Nemocnice Třebíč, e-mail: jmacova02@nem-tr.cz