Nemocnice opět otevře svoje dveře návštěvníkům

Třebíč - Druhou zářijovou sobotu zvedne třebíčská nemocnice svoje závory a po dlouhé době přivítá návštěvníky při Dni otevřených dveří a prevence Nemocnice Třebíč. Zajímavostí bude komentovaná prohlídka nově postaveného Energocentra. Chybět nebude již tradiční kontrola tlaku, cholesterolu, glykemie a saturace krve. Zkontrolovat si můžete nechat magistrální tepny mozku nebo přeměřit nitrooční tlak.

Představíme vám naše poradny. Při trampotách s obezitou nesmíte minout bariatrickou či nutriční. Maminky dětí jistě ocení logopedickou a laktační. Rehabilitační oddělení si připravilo ukázku handlingu, tedy správného nošení a manipulaci s novorozenými dětmi.

Mastí a lámou se vám vlasy? Na diagnostiku vlasů můžete zavítat do nemocniční lékárny, kde také získáte 10% slevu na veškerý sortiment z volného prodeje.

Myslíme i na pány, mohou se zastavit na krevní test k posouzení rizika rakoviny prostaty.

A že také nevíte, jakou máte krevní skupinu? Váháte, zda se nechat vyšetřit na protilátky HIV? To všechno u nás 11. září najdete!

Dobrou náladu zajistí nemocniční klauni a těšit se můžete na prezentaci techniky třebíčských profesionálních hasičů, Policie ČR, městské policie, zdravotnické záchranné služby i české armády z 22. základny vrtulníkového letectva Náměšť nad Oslavou.

Těšíme se na Vás!

Foto: Jakub Mertl