Město Jaroměřice nad Rokytnou zaplatilo zdravotníkům ochranné pláště a roušky

Třebíč - Nemocnice Třebíč díky dotačnímu projektu města Jaroměřice nad Rokytnou Osobní ochranné prostředky pro Nemocnici Třebíč, příspěvkovou organizaci, nakoupila od společnosti ALTREVA spol. s r. o. klíčové osobní ochranné prostředky pro zdravotníky. Z dotačního příspěvku ve výši 50 000,- Kč bylo nakoupeno 500 ks jednorázových plášťů a 1000 ks ústních roušek. Zajištění dostatečného množství ochranných pracovních prostředků pro ochranu personálu, především zdravotnických pracovníků, napomáhá k výraznému snížení rizika přenosu nákazy.Ochranné prostředky zajišťují ochranu zdraví a bezpečnost, brání přenosu onemocnění mezi pacienty a zaměstnanci a umožňují personálu poskytovat potřebné zdravotnické služby.

Městu Jaroměřice nad Rokytnou děkujeme!