Bufetové snídaně v třebíčské porodnici. Maminky po porodu si mohou vybírat

Třebíč, 13. 10. 2023 – Porodnice třebíčské nemocnice v rámci rozšiřování služeb a zvyšování komfortu pacientů zavádí pro maminky po porodu bufetové snídaně. V ranní nabídce potravin maminky naleznou sladké i slané varianty, pečivo, ovoce, cereálie, nápoje. Skladba jídelníčku je konzultována s nutriční terapeutkou.

Bufetové snídaně jsou ze strany maminek vnímány velmi pozitivně. „Reagovali jsme na časté žádosti maminek o zavedení bufetových snídaní. Maminky si nyní mohou vybrat takovou snídani, na kterou jsou zvyklé a současně ji přizpůsobit s ohledem na laktaci a potřeby miminka,“ komentuje snídaňové novinky porodnice ředitelka třebíčské nemocnice Eva Tomášová.

Mgr. Jitka Mácová - tisková mluvčí, Nemocnice Třebíč, e-mail: jmacova02@nem-tr.cz, 10/2023