ARO

Hlavní telefon+420 568 809 238, +420 568 809 241Kde nás najdeteBudova C
Podlaží +I
kompletní ordinační hodiny
ARO

Umístění: Purkyňovo nám. 133/2 / budova C – poschodí 1

ANESTEZIOLOGICKÁ AMBULANCE a DOSPÁVACÍ POKOJ - DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENO.
ANESTEZIOLOGICKÁ AMBULANCE se nachází v pavilonu G - v prostorách stanice jednodenní chirurgie. Telefon 731 441 147.
Anesteziologicko resuscitační oddělení vzniklo v roce 1972 a dělí se na 2 části – anesteziologickou a resuscitační. Anesteziologickou část tvoří týmy ve složení anesteziolog a anesteziologická sestra,  kteří podávají celkové i regionální anestezie při operačních výkonech chirurgie, ortopedie, gynekologie, urologie a ORL a to jak u dětí od jednoho roku věku tak u dospělých.

Anesteziologický tým rovněž podává analgosedaci  či anestezií u různých vyšetření endoskopickými či zobrazovacími metodami.

Anesteziologicko resuscitační oddělení  také disponuje anesteziologickou ambulancí, kam přicházejí  pacienti před plánovanými operačními zákroky v anestezii. Anesteziolog  zhodnotí jejich zdravotní stav dle výsledků předoperačních vyšetření a odběrů, zhodnotí anesteziologické riziko a probere  s pacienty možnosti anestezie pro daný operační výkon.

Po anestezii  či analgosedaci při operačních a diagnostických výkonech jsou pacienti většinou sledováni několik hodin na zotavovacím ( dospávacím) pokoji, kde jsou monitorováni a anesteziolog navazuje přiměřenou analgetickou léčbou. Trvale jsou přítomny 2 všeobecné sestry.

Resuscitační lůžková část oddělení  disponuje pěti plně vybavenými resuscitačními lůžky, která jsou určena pro pacienty s akutním ohrožením životních funkcí.  Jsou to pacienti po kardiopulmonální resuscitaci v terénu i nemocnici, pacienti po rozsáhlých operačních výkonech, pacienti s těžkými infekcemi se selháváním základních životních funkcí a pacienti se zhoršením závažných základních onemocnění dýchacího, oběhového a vylučovacího systému.

Oddělení je vybaveno moderní technikou – monitory na sledování životních funkcí, přístrojem k monitorování srdeční výkonnosti, dýchacími  přístroji s  režimy, umožňujícími postupné odpojování pacienta a přechod ke spontánní ventilaci, přístroji na kontinuální očišťování krve (umělá ledvina),  přístroje pro podávání léků, roztoků a výživy a přístrojem pro obtížné zajištění dýchacích cest, případně jejich toaletu.

Na ARO Nemocnice Třebíč provádíme ročně kolem 7 000 anestezií a na lůžkové části ošetříme kolem 270 pacientů.


Anesteziologická ambulance - ordinační hodiny

PO - ČT 8:00 – 15:00
Tel. 568 809 218  


Nutriční ambulance - ordinační hodiny

ČTVRTEK 8:00 – 15:00
Tel. 568 809 218 je nutné telefonické objednání pacientů

Kontakty na oddělení

  • Lůžková část
    568 809 238, 241
  • Anestezie
    568 809 243
zobrazit celý text skrýt celý text
Telefonní kontakty Fotogalerie
Telefonní kontakty

Telefonní kontakty

Primář

Nemocnice Třebíč MUDr. Edita Langrová elangrova@nem-tr.cz

Lékařka

Nemocnice Třebíč MUDr. Simona Brázdová sbrazdova@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. Michaela Kotačková mkotackova@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. Lenka Špačková lspackova@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. Barbora Trhlíková btrhlikova@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. Markéta Veselá mvesela@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. Olga Voroshylova ovoroshylova@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. Jana Votypková jvotypkova@nem-tr.cz

Lékař

Nemocnice Třebíč MUDr. Daniel Dziuban ddziuban@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. Milan Korsa mkorsa@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. Peter Mažgút pmazgut@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. Petr Novotný pnovotny@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. Leonard Smrček lsmrcek@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. et Ing. Štěpán Svoboda ,DiS. ssvoboda@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. Hana Sovová hsovova@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. Erik Šajnar esajnar@nem-tr.cz Nemocnice Třebíč MUDr. František Zedníček fzednicek@nem-tr.cz

Zástupce primáře

Nemocnice Třebíč MUDr. Ivana Březnová ibreznova@nem-tr.cz

Vrchní sestra

Nemocnice Třebíč Marie Holánková ,DiS. mholankova@nem-tr.cz+420 568 809 916

Staniční lékařka

Nemocnice Třebíč MUDr. Lucie Auerová lauerova@nem-tr.cz
Fotogalerie