Rychlé vyhledávání na stránkách 

AKTUÁLNĚ

Jedničkáři si v Nemocnici Třebíč osladili start prázdnin

Ústavní lékárna Nemocnice Třebíč dnes odměnila žáky se samými jedničkami. Ti, kteří přišli s vysvědčením se samými jedničkami a nakoupili za více jak 500 korun, dostali sladký dort.  Odměna byla připravená pro „nejrychlejší“ jedničkáře ve třech věkových kategoriích - pro děti z prvního stupně (1. až 5. třída), žáky na druhém stupni (6. až 9. třída) a pro studenta ze středních škol. Ke zvýraznění samých jedniček byla soutěž odstartována v 11 hodin a 11 minut.
První si dort vyzvedla hned v 11:11 hod. nejmladší jedničkářka Michaela, která s babičkou už delší čas čekala před lékárnou. Druhý byl gymnazista Karel. Toho doprovázela maminka, která vybírala nákup v lékárně a těšila se na sladkou odměnu. Třetí dort byl vydán už v 11:20. Z Hrotovic si pro něj přijela „sedmačka“ Terezka. Odměny skvělým studentům předávala vedoucí farmaceutka lékárny Nemocnice Třebíč PharmDr. Věra Jarolímková.

Přejeme všem bezpečné prázdniny.


Urologická ambulance v Náměšti nad Oslavou

Provoz urologické  ambulance v Náměšti nad Oslavou je dočasně pozastaven z důvodu nedostatku personálu Nemocnice Třebíč.
Děkujeme za pochopení.