Rychlé vyhledávání na stránkách 

AKTUÁLNĚ

Okresní hospodářská komora dražila v prospěch Nemocnice Třebíč

Slavnostní večer Okresní hospodářské komory Třebíč měl mimořádný závěrečný bod v podobě dobročinné aukce. Ve čtvrtek 26. 11. 2015 krátce před osmou hodinou začal boj o umělecká díla a archivní vína, který ve výsledku přinesl Nemocnici Třebíč výdělek 85.500 Kč. Z výtěžku akce konané v Náměšti nad Oslavou nemocnice pořídí transportní sedačky a transportní lehátka pro převoz imobilních pacientů.

Dražební menu nabízelo díla Vladimíra Netoličky, Lubomíra Kerndla, Petra Kopla, Michaely Krátké alias LaPapuly a Zdeňka Šplíchala. Archivní vína věnovala ve prospěch Nemocnice Třebíč vinotéka Ganymed. „Vážíme si podpory jak dárců uměleckých děl tak těch, kteří je vydražili,“ hodnotí akci ředitelka Nemocnice Třebíč Eva Tomášová: „takový projev důvěry je pro nás znamením, že se lidé ztotožňují s tím, jak se o nemocnici staráme a mají pochopení pro naši snahu o její zvelebení.“ Dražbě přitom přihlížel i náměstek hejtmana Kraje Vysočina Libor Joukl.

Nejcennějším položkou večera se stal obraz Zdeňka Šplíchala, který do aukce věnoval Vladimír Pisk, majitel bazaru Indy v Židovské čtvrti. Ranná práce respektovaného třebíčského umělce byla vydražena za 20.000,- Kč. Z archivních vín nejvíce zaujal Ryzlink vlašský z vinice Šobes z roku 2001 vydražený za 11.000,-  Kč.  

Na začátku setkání Libor Joukl za Kraj Vysočina i starosta Třebíče Pavel Janata pochválili třebíčskou hospodářskou komoru za její aktivitu a prospěšnou činnost a to nejen pro členy tohoto společenství. „Velice milý výdělek a skvělý přístup podnikatelů tuto skutečnost jen podtrhuje“, uzavřela akci Eva Tomášová.


Vánoční soutěž lékárny NemocniceTřebíč

Start Vánoční soutěže lékárny Nemocnice Třebíč se blíží. Při nákupu léčiv i dárků můžete vyhrát „zdravou cenu“. Přijďte si nakoupit a vyhrajte! Lékárna nabízí už nyní velké množství vánočních dárkových balení zdravotní kosmetiky, vitamínů a doplňků.

Informace k soutěži najdete na letáku po otevření této zprávy.

Každý, kdo nakoupí od 1. do 20. 12. 2015 v lékárně Nemocnice Třebíč za více jak 100 Kč a vyplní krátký kontaktní lístek, má šanci vyhrát dárkový balíček. O bronzovém, stříbrném a zlatém víkendu vylosujeme vždy tři výherce. Tyto výherce budeme v následujícím týdnu kontaktovat a odměníme je. Nakupte a vyhrajte!