Rychlé vyhledávání na stránkách 

AKTUÁLNĚ

Nové masáže v nabídce rehabilitačního oddělení

Rehabilitační oddělení Nemocnice Třebíč nabízí nové masáže – nechte se od nás rozmazlovat!

ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ
Anticelulitidní masáž působí na podkožní vazivo, pokožku a tukové buňky, čímž viditelně vypíná pokožku. Tato speciální masáž má za účel působit na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus.

Před masáží je nutné prohřát masírovaná místa pomocí lávových kamenů. Po anticelulitidní masáži se provede zeštíhlující ozónový zábal, který má na celulitidu a kvalitu pokožky pozitivní účinek.

První výsledky lze rozpoznat již po 3  masážích, kdy je vidět pozitivní vliv na pokožku a celulitidu. Pokožka je hladší a viditelně vypnutější.

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI – LOMI

Je označována za perlu mezi masáženi a někdy také jako ,,MILUJÍCÍ RUCE".

Při této masáži dochází k hluboké relaxaci a regeneraci tkání. Stimuluje krevní a lymfatický oběh, odstraňuje svalové napětí, bolest a únavu, pomáhá při detoxikaci organismu. Masáž využívá velmi plynulých, měkkých i hlubokých technik a je prováděná hlavně předloktím a lokty s využitím váhy a těžiště těla.


Odstávka teplé vody

Dne 16. 8. (úterý) od 14:00 hodin do 17. 8. 2016 (středa) do 06:00 hodin bude přerušena dodávka teplé vody do budov K (stravovací provoz), O (operační sály), G (gynekologické oddělení, LDN, ambulance ORL, UROLOGIE, gynekologické zákrokové sálky, gynekologická ambulance) a CHIRURGIE (týká se celé budovy).

Dodávka teplé vody bude přerušena z důvodů přeložky horkovodu v rámci výstavby PCHO.