Anděl mezi zdravotníky pracuje v třebíčské nemocnici

TřebíčVítězkou celorepublikové soutěže Anděl mezi zdravotníky se stala sestřička z třebíčské nemocnice ze společné interní a neurologické JIP paní Jana Hladíková! Finálový večer se konal v sobotu 26. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.

Soutěž Anděl mezi zdravotníky je určena pro lékaře, zdravotní sestry, záchranáře, ale i pro lékárníky. O umístění těch nejlepších „andělů“ rozhoduje nejen vzdělání, ale také sympatie, profesionalita, a hlavně láska k tak náročnému povolání – popisují charakter soutěže sami organizátoři.

Podporu za celou Nemocnici Třebíč jela do Náchodu, jako jeden z osmdesáti členné poroty, vyjádřit samotná ředitelka nemocnice Eva Tomášová. „Gratuluji paní Hladíkové k vítězství. Letošního kandidáta do soutěže vybíralo vedení nemocnice a velmi mě těší, že se nám volba vydařila. Porota, stejně jako my, u paní Hladíkové ocenila její profesionalitu, lidský přístup k pacientům, ke kolegům, rodině i celému jejímu životu,“ komentuje vítězství třebíčské sestřičky ředitelka nemocnice Eva Tomášová.

1. Jana Hladíková z Nemocnice Třebíč

2. Petr Pazour z Nemocnice Nové Město na Moravě

3. Romana Veltruská z Nemocnice Slaný

Záznam z finálového večera: zde.

Seznam členů poroty: zde.

Mgr. Jitka Mácová - tisková mluvčí, Nemocnice Třebíč, e-mail: jmacova02@nem-tr.cz, 8/2023