Sanitář/ka na plicní oddělení

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace je moderní, akreditované pracoviště zabývající se poskytováním komplexní zdravotní péče, a to akutní lůžkové, ambulantní, diagnostické, lékárenské, dlouhodobé a následné lůžkové péče.

• pod odborným dohledem všeobecné sestry nebo jiného zdravotnického pracovníka způsobilého k poskytování ošetřovatelské péče bez odborného dohledu provádí pomocné a obslužné činnosti nutné pro poskytování ošetřovatelské péče, preventivní, léčebné a diagnostické péče.

• perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
• 4. platová třída,
• dovolená 25 dnů,
• benefity:
- příspěvek na závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
- nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
- finanční odměny (dárci krve, odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku – nutnost trvání pracovního poměru min. 5 let).

Místo výkonu práce:   Purkyňovo nám. 133/2, Třebíč

Možný nástup:               dohodou

• akreditovaný kvalifikační kurz sanitář (certifikovaný kurz),
• zdravotní způsobilost k výkonu práce a fyzickou zdatnost,
• smysl pro týmovou práci,
• trestní bezúhonnost.

Pošlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis a ostatní případně požadované dokumenty na email personalni@nem-tr.cz.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: „Sanitář/ka plicní oddělení“.

Pokud budete vyhovovat našim požadavkům, spojíme se s Vámi a dohodneme se na termínu pracovního pohovoru.

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 455.

Pozn.: Zasláním svého životopisu na uvedenou emailovou adresu, v souladu se zákonem č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji organizaci Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.