Všeobecná sestra pro centrální operační sály s náborovým příspěvkem

V současné době hledáme do svého týmu: VŠEOBECNÁ SESTRA PRO CENTRÁLNÍ OPERAČNÍ SÁLY s náborovým příspěvkem

• příprava instrumentaria, zdravotnických prostředků a jiného potřebného materiálu a pomůcek před, v průběhu a po operačním výkonu,
• provádění specializovaných sterilizačních a dezinfekčních postupů,
• zajišťování manipulace s operačními stoly, přístroji a tlakovými nádobami,
• provádění antisepse operačního pole u pacientů,
• provádění početní kontroly nástrojů a použitého materiálu ve spolupráci s lékařem -operatérem,
• zajišťování stálé připravenosti pracoviště ke standardním a speciálním operačním výkonům,
• zajišťování polohy a fixace pacientů na operačním stole před, v průběhu a po operačním výkonu, včetně prevence komplikací z imobilizace,
• provádění zarouškování pacientů,
• instrumentace při operačních výkonech.

• 10. platovou třídu,
• náborový příspěvek až 80.000 Kč,
• dovolená 25 dnů,
• možnost ubytování,
• benefity:
- příspěvek na závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění do výše 700 Kč,
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
- finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve).

Místo výkonu práce:   Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč

Možný nástup:            dohodou

• odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry,
• specializovaná způsobilost všeobecné sestry v  perioperační péči výhodou,
• zdravotní způsobilost,
• komunikační schopnosti,
• samostatnost a spolehlivost.

Pošlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis emailem na personalni@nem-tr.cz nebo na adresu: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, personální oddělení, Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: „Všeobecná sestra centrální operační sály“

Pokud budete vyhovovat našim požadavkům, spojíme se s Vámi a dohodneme se na termínu pracovního pohovoru.

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 455.

Pozn.: Zasláním svého životopisu na uvedenou emailovou adresu, v souladu se zákonem č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji organizaci Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.