Zdravotnický záchranář a všeobecná sestra pro oddělení urgentního příjmu

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace je moderní, akreditované pracoviště zabývající se poskytováním komplexní a kvalitní zdravotní péče, a to akutní lůžkové, ambulantní, diagnostické, lékárenské a dlouhodobé následné lůžkové péče.

V současné době hledáme do svého týmu: Všeobecná sestra a zdravotnický záchranář pro oddělení urgentního příjmu

•    poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu.

•    perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
•    výkon práce v moderní budově nového pavilonu C,
•    10. platová třída,
•    25 dnů dovolené,
•    možnost ubytování,
•    benefity:
o    příspěvek na závodní stravování,
o    příspěvek na penzijní připojištění,
o    zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
o    příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
o    příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
o    nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
o    finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve).

Purkyňovo nám. 133/2, Třebíč

dohodou

•    odborná způsobilost k výkonu povolání (osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu),
•    smysl pro týmovou práci,
•    komunikační schopnosti,
•    zdravotní způsobilost.

Pošlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis a ostatní případně požadované dokumenty na adresu: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, personální oddělení, Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč nebo e-mailem: personalni@nem-tr.cz.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Zdravotnický záchranář a všeobecná sestra pro oddělení urgentního příjmu".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 455 v pracovní dny 8 - 12 hod.

Pozn.: Zasláním svého životopisu na uvedenou emailovou adresu, v souladu se zákonem č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji organizaci Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.