Lékař/ka oddělení urgentního příjmu s náborovým příspěvkem až 300.000 Kč

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace je moderní, akreditované pracoviště zabývající se poskytováním komplexní a kvalitní zdravotní péče, a to akutní lůžkové, ambulantní, diagnostické, lékárenské a dlouhodobé následné lůžkové péče.

V současné době hledáme do svého týmu: Lékař/ka oddělení urgentního příjmu s náborovým příspěvkem až 300.000 Kč

•    preventivní, diagnostická a léčebná péče v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny,
•    lékařská činnost v ochraně a podpoře veřejného zdraví,
•    práce v nepřetržitém provozu oddělení urgentního příjmu.

•    perspektivní a stabilní zaměstnání na zcela novém moderním pracovišti,
•    nadstandardní platové ohodnocení,
•    náborový příspěvek až 300.000 Kč,
•    dovolená 25 dnů,
•    možnost ubytování,
•    benefity :
o    příspěvek na závodní stravování,
o    příspěvek na penzijní připojištění,
o    zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
o    příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
o    příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
o    nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
o    finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve).

Purkyňovo nám. 133/2, Třebíč

dohodou

•    lékař se specializovanou způsobilostí nebo se zvláštní odbornou způsobilostí (L3), případně lékař v atestační přípravě,
•    zdravotní způsobilost,
•    trestní bezúhonnost.

Pošlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis a ostatní případně požadované dokumenty na adresu: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, personální oddělení, Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč nebo e-mailem: personalni@nem-tr.cz.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Lékař/ka oddělení urgentního příjmu s náborovým příspěvkem až 300.000 Kč".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 455 v pracovní dny 8 - 12 hod.

Pozn.: Zasláním svého životopisu na uvedenou emailovou adresu, v souladu se zákonem č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji organizaci Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání..