Lékař/ka neurologické oddělení s náborovým příspěvkem až 300.000 Kč

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace je moderní, akreditované pracoviště zabývající se poskytováním komplexní a kvalitní zdravotní péče, a to akutní lůžkové, ambulantní, diagnostické, lékárenské a dlouhodobé následné lůžkové péče.

V současné době hledáme do svého týmu: Lékař/ka neurologické oddělení s náborovým příspěvkem až 300.000 Kč

•    preventivní, diagnostická a léčebná péče v oboru neurologie,
•    lékařská činnost v ochraně a podpoře veřejného zdraví.

•    perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
•    náborový příspěvek 100.000 – 300.000 Kč dle kvalifikace,
•    25 dnů dovolené,
•    možnost ubytování,
benefity:
•    příspěvek na závodní stravování,
•    příspěvek na penzijní připojištění,
•    finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),
•    příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
•    příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
•    zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

Purkyňovo nám. 133/2, Třebíč

ihned

•    specializovanou způsobilost lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů, nebo zařazení do oboru neurologie, nebo lékaře absolventa se zájmem o tento obor,
•    komunikační schopnosti,
•    trestní bezúhonnost,
•    zdravotní způsobilost.

Pošlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis a ostatní případně požadované dokumenty na adresu: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, personální oddělení, Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč nebo e-mailem: personalni@nem-tr.cz.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Lékař/ka neurologické oddělení s náborovým příspěvkem až 300.000 Kč ".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 455 v pracovní dny 8 - 12 hod.

Pozn.: Zasláním svého životopisu na uvedenou emailovou adresu, v souladu se zákonem č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji organizaci Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.