Lékař/ka na ortopedické oddělení

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace je moderní, akreditované pracoviště zabývající se poskytováním komplexní a kvalitní zdravotní péče, a to lůžkové, ambulantní, diagnostické, lékárenské, následné lůžkové péče a dlouhodobé lůžkové péče.

V současné době hledáme do svého týmu: LÉKAŘ/KA NA ORTOPEDICKÉ ODDĚLENÍ

• preventivní, diagnostická a léčebná péče v oboru ortopedie,
• lékařská činnost v ochraně a podpoře veřejného zdraví.

• specializovanou způsobilost lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb., nebo zařazení do oboru ortopedie, popřípadě lékaře absolventa se zájmem o tento obor,
• komunikační schopnosti,
• zdravotní způsobilost.

• perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
• možnost náborového příspěvku,
• zajímavé a motivační platové ohodnocení,
• dovolená 25 dnů,
• možnost ubytování,
• benefity :
o příspěvek na závodní stravování,
o příspěvek na penzijní připojištění do výše 700 Kč/měsíc,
o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
o příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
o finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve).

Místo výkonu práce:   Purkyňovo nám. 133/2, Třebíč

Možný nástup:   dohodou

Pošlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis a ostatní případně požadované dokumenty na adresu: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, personální oddělení, Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč nebo e:mailem: personalni@nem-tr.cz.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: „Lékař ortopedie“.

Telefonní kontakt pro případné konzultace daného pracovního místa: + 420 568 809 455.

Pozn.: Zasláním svého životopisu na uvedenou emailovou adresu, v souladu se zákonem
č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.nem-tr.cz Tyto údaje poskytuji organizaci Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.