Lékař/ka interní oddělení s náborovým příspěvkem až 300.000 Kč

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace je moderní, akreditované pracoviště zabývající se poskytováním komplexní a kvalitní zdravotní péče, a to akutní lůžkové, ambulantní, diagnostické, lékárenské a dlouhodobé následné lůžkové péče.

V současné době hledáme do svého týmu: Lékař/ka interní oddělení s náborovým příspěvkem až 300.000 Kč

• preventivní, diagnostická a léčebná péče v oboru interního lékařství,
• lékařská činnost v ochraně a podpoře veřejného zdraví.

• perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
• náborový příspěvek až 300.000 Kč,
• zajímavé a motivační platové ohodnocení,
• 25 dnů dovolené,
• možnost ubytování,
• benefity:
o příspěvek na závodní stravování,
o příspěvek na penzijní připojištění,
o sociální výpomoc,
o finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),
o příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč

dohodou

• specializovanou způsobilost lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění, nebo zařazení do oboru interního lékařství,
• komunikační schopnosti,
• zdravotní způsobilost.

Pošlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis a ostatní případně požadované dokumenty na adresu: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, personální oddělení, Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč nebo e-mailem: personalni@nem-tr.cz.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Lékař/ka interní oddělení s náborovým příspěvkem až 300.000 Kč".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 455 v pracovní dny 8 - 12 hod.

Pozn.: Zasláním svého životopisu na uvedenou emailovou adresu, v souladu se zákonem č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji organizaci Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.