Odborná veřejnost | Vzdělávání zdravotníků

KURZ PSYCHOLOGIE A KOMUNIKACE V PALIATIVNÍ PÉČI
Ve dnech 7. - 9. 11. 2018 a následně v lednu 2019 se bude v Nemocnici Třebíč konat výběrový kurz Psychologie a Komunikace v paliativní péči , který je připraven ve spolupráci Krajského úřadu Kraje Vysočina s Českou společností paliativní medicíny ČLS JEP v rámci projektu Paliatr Vysočina.

 

Vzdělávací kurz pracuje s osobní zkušeností a prožitkem účastníků kurzu v paliativní péči. Cílem komunikační části je věnovat se nácviku a rozboru konkrétních komunikačních situací v paliativní péči. V psychologické části může kurz pomoci blíže poznat a pochopit prožívání umírajících pacientů, jejich příbuzných a následně pozůstalých.

 

 Cílem kurzu je konstituovat skupinu/platformu lékařů a sester (tandemové, multidisciplinární vzdělávání - vždy lékař a sestra z jednoho pracoviště), kteří představují zástupce svých regionů v profesionalitě ke křehké geriatrii, komplexní péči o chronicky nemocné a paliativní medicíně. Pro zájemce bude nabídnuto pokračování v lektorském kurzu v průběhu roku 2019.

 

Více na: https://www.paliatr-vysocina.cz/akce/?id=16Nemocnice Třebíč při vzdělávání zdravotnických pracovníků zajišťuje vlastní školící a aktivity "cyklus seminářů a přednášek Purkyňky" a spolupracuje s Krajské edukační centrum - Profesní a odborová unie zdravotnických pracovníků (Třebíč) a Krajské edukační centrum - Profesní a odborová unie zdravotnických pracovníků (Brno).

Purkyňky

Cyklus přednášek a seminářů s názvem „Purkyňky“ zajišťuje vzdělávání lékařů Nemocnice Třebíč i externích odborníků. Jednou měsíčně Spolek lékařů v Třebíči a OS ČLK Třebíč připravuje seminář, kde jsou přednášejícími zaměstnanci nemocnice i vybraní odborníci z jiných nemocnic. Cílem je především zvýšení vzdělání lékařů a informování o novinkách v oborech.

 

  
Vzdělávací centrum pro fyzioterapeuty Nemocnice Třebíč

Aktuálně se můžete přihlásit na kurz "Terapie funkčních poruch osového orgánu", který povede paní lektorka Jarmila Čápová ve dnech 26. - 27. 4. 2019. 
Přihlašovat se můžete pod tímto odkazem: https://nemocnicetrebic.reenio.cz/cs/#/terms/2019-04-26;viewMode=day


Důležitý odkaz: Institut postgraduální vzdělávání ve zdravotnictví
Ve fotogalerii snímky z Urologických dnů 2016 pořádaných Nemocnicí Třebíč ve Valči.

 

Fotogalerie

             
 

Ke stažení

program_Komunikace_5_2017_Trebic.pdf [428,8kB]
Program semináře KOMUNIKACE V PALIATIVNÍ PÉČI
Tymova prace a rozhodovani_program Trebic_6_2017.pdf [595,3kB]
Program semináře Týmová práce a rozhodování
1-Pozvánka_seminářeTRN2.pdf [220,6kB]
seminář Idiopatická plicní fibróza
 
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance