V současné době hledáme do svého týmu: Zdravotní laborant oddělení biochemie

U nás Vás čekají zajímavé pracovní úkoly, jistota pracovního místa, nabídka pracovní smlouvy na dobu neurčitou a možnost aktivně rozvíjet své pracovní schopnosti a dovednosti. Staňte se i Vy součástí našeho týmu.

•    provádění laboratorních vyšetření, identifikace vzorků biologického materiálu a příprava materiálů pro laboratorní činnost,
•    zajišťování běžné údržby laboratorní techniky,
•    vedení příslušné dokumentace,
•    samostatné provádění specializovaných laboratorních vyšetření pod odborným dohledem,
•    provádění standardních operačních postupů na svém úseku práce,
•    kontrola uložení laboratorních chemikálií a setů a kontrola jejich exspirace,
•    zajišťování zpracování vzorků biologického materiálu a jejich likvidaci,
•    provádění a analýza laboratorních metod.

•    perspektivní a stabilní zaměstnání v akreditovaném zdravotnickém zařízení,
•    pracovní smlouva na 1 rok,
•    9. platovou třídu,
•    5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené,
•    benefity:
•    příspěvek na závodní stravování,
•    příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč/měsíc,
•    finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),
•    nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
•    příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
•    příspěvek na sportovní aktivity (poukázky na rehabilitační oddělení nemocnice, příspěvek na pronájem tělocvičen, poukazy do bazénu…),
•    zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
•    možnost zvýhodněné ceny na rekreační chatě zaměstnavatele.

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

01.04.2019

•    odbornou způsobilost k výkonu povolání odborného pracovníka,
•    smysl pro týmovou spolupráci,
•    trestní bezúhonnost,
•    velmi dobré uživatelské znalosti MS Office a internet.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Zdravotní laborant oddělení biochemie".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 454.