V současné době hledáme do svého týmu: Vedoucí radiologický asistent/ka

•    řídí a koordinuje činnost nelékařských zdravotnických pracovníků, působí jako konzultant na úseku léčebné a diagnostické péče v rámci organizační jednotky radiodiagnostiky,
•    zodpovídá za přípravu standardů specializovaných postupů,
•    spolupracuje na implementaci nových vyšetřovacích a diagnostických metod do praxe,
•    úzce spolupracuje s lékařským a nelékařským personálem klinických pracovišť,
•    hodnotí kvalitu poskytované zdravotní péče.
•    perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
•    práce v moderní budově,
•    11. platová třída, příplatek za vedení,
•    dovolená 25 dnů,
•    možnost ubytování,
•    benefity:
-    příspěvek na závodní stravování,
-    příspěvek na penzijní připojištění 650 Kč/měsíc,
-    finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),
-    nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
-    příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
-    příspěvek na sportovní aktivity (poukázky na rehabilitační oddělení nemocnice, příspěvek na pronájem tělocvičen, poukazy do bazénu…),
-    zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

01.06.2019

•    VŠ vzdělání 1. stupně,
•    specializovanou způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních výhodou,
•    dobré komunikační schopnosti,
•    zkušenost s vedením týmu výhodou,
•    trestní bezúhonnost,
•    zdravotní způsobilost.

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:
•    strukturovaný profesní životopis,
•    doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
•    strategický materiál, jehož obsahem bude návrh na:
1.    současné řešení personálního zabezpečení pracoviště radiologickými asistenty s ohledem na nedostatek zdravotnického personálu,
2.    koncepci výchovy a vzdělání radiologických asistentů související s rozšířením poskytované péče o diagnostickou metodu magnetické rezonance v rámci pavilonu chirurgických oborů.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Vedoucí radiologický asistent/ka".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 454 v pracovní dny 8 - 12 hod.