V současné době hledáme do svého týmu: Recepční na úvazek 0,5 v nepřetržitém provozu

U nás Vás čekají zajímavé pracovní úkoly, jistota pracovního místa, nabídka pracovní smlouvy na dobu neurčitou a možnost aktivně rozvíjet své pracovní schopnosti a dovednosti. Staňte se i Vy součástí našeho týmu.
•    výdej a přijetí poštovních zásilek,
•    zajišťování chodu elektronické podatelny (spisová služba),
•    poskytování základních informací o nemocnici,
•    práce s interní databází,
•    pokladní činnost (výběr poplatků a manipulace s peněžní hotovostí),
•    služby spojovatelky, registrace a objednávání pacientů do e-ambulance,
•    výdej a evidence služebních automobilů a klíčů od zasedacích místností.

•    práci na poloviční úvazek v nepřetržitém provozu
•    pravidelně se opakující směny, každý pátek noční od 18:00 do 6:00 hod., pondělí denní od 6:00 do 18:00 hod.,
•    možnost odpracování více směn (zástupy za dovolené a nemocenskou atd.),
•    platové rozmezí 9.230 – 11.076 Kč za 0,5 úvazek,
•    příplatek za práci ve směnném provozu, nočních a víkendových směnách,
•    po zapracování osobní ohodnocení,
•    benefity:
•    příspěvek na závodní stravování,
•    příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč/měsíc,
•    5 týdnů dovolené,
•    finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),
•    nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
•    příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
•    příspěvek na sportovní aktivity (poukázky na rehabilitační oddělení nemocnice, příspěvek na pronájem tělocvičen, poukazy do bazénu…),
•    zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
•    možnost zvýhodněné ceny na rekreační chatě zaměstnavatele.

Purkyňovo nám. 133/2, 67401 Třebíč

dohodou

•    SŠ vzdělání,
•    znalost práce na PC (internet, MS Office - Word, Excel),
•    samostatnost a spolehlivost při práci,
•    dochvilnost a pečlivost,
•    příjemné a reprezentativní vystupování,
•    dobré komunikační dovednosti,
•    zdravotní způsobilost,
•    trestní bezúhonnost.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Recepční na úvazek 0,5 v nepřetržitém provozu".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 454.