V současné době hledáme do svého týmu: PERSONALISTA s polovičním úvazkem zajišťující nábor zaměstnanců

•    zajištění kompletního procesu náboru nových zaměstnanců,
•    příprava podkladů pro inzerci volných pracovních míst, zajišťování inzerce,
•    přijímání, zpracování a evidence žádostí o zaměstnání,
•    organizace a zajištění výběrových řízení,
•    příprava pracovně-právních dokumentů,
•    denní komunikace s uchazeči a zaměstnanci organizace a příprava vstupního školení pro  nové zaměstnance,
•    práce se spisovou službou,
•    rozvoj a udržování vztahů se zaměstnanci.

V současné době hledáme do týmu personálního oddělení sympatickou komunikativní osobu, která zpříjemní nástup každého zaměstnance a bude mu oporou po celou dobu jeho adaptace. Čeká Vás příjemná spolupráce v kolektivu dvou personalistek, čtyř mzdových účetních a  vedoucí personálního oddělení.

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa:
+ 420 568 809 643 vedoucí personálního oddělení - Bc. Andrea Břízová,
+ 420 568 809 454 personalista - Ing. Lenka Zorálková.

•    práce na poloviční úvazek v jednosměnném provozu s pracovní dobou 7:00 – 11:00 hod. (případná úprava dle domluvy),
•    10. platová třída, po zapracování možnost osobního příplatku,
•    pracovní smlouva dobu určitou,
•    25 dnů dovolené,
•    benefity:
-    příspěvek na závodní stravování,
-    příspěvek na penzijní připojištění,
-    zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
-    příspěvek na sportovní aktivity (příspěvek na pronájem tělocvičen, poukázky FOKUS PASS),
-    příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
-    nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
-    finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),
-    sociální výpomoc.

Purkyňovo nám. 133/2, Třebíč

nejpozději 1. 5. 2019

•    minimálně SŠ vzdělání, výhodou VŠ vzdělání - nejlépe humanitní nebo ekonomický obor,
•    dobré organizační schopnosti, samostatnost, flexibilitu,
•    příjemné a trpělivé vystupování (častý kontakt s uchazeči a zaměstnanci),
•    proaktivní přístup, chuť učit se novým věcem,
•    dobrá znalost MS Office – Word, Excel, Power Point.

Výhodou:
•    praxe v oblasti mzdové problematiky, personalistiky a lidských zdrojů,
•    znalost Zákoníku práce a dalších souvisejících zákonů.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "PERSONALISTA s polovičním úvazkem zajišťující nábor zaměstnanců".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 454 v pracovní dny 8 - 12 hod.