V současné době hledáme do svého týmu: Manažer/ka kvality

•    udržování a zvyšování úrovně systému řízení kvality,
•    koordinace procesů v systému řízení kvality a bezpečí,
•    zpracování podkladů a koordinace činností při přípravě nemocnice k externímu hodnocení kvality dle akreditačních standardů,
•    metodické vedení zaměstnanců odpovědných za udržování a zlepšování systému řízení kvality na jednotlivých pracovištích, rady pro kvalitu a interních auditorů,
•    ověřování efektivity a funkčnosti systému řízení kvality měření, monitorování a analyzování procesů;
•    plánování a vyhodnocování interních auditů,
•    sběr a analýza dat, jejich prezentace,
•    identifikace a řízení rizik – proaktivní a retroaktivní,
•    vedení stížnostní agendy,
•    garance řízené dokumentace,
•    orientace v legislativě.

•    perspektivní a stabilní zaměstnán s úvazkem 1,0,
•    odpovídající mzdové zařazení, po zapracování platová třída 12,
•    dovolená 25 dnů,
•    možnost ubytování,
•    benefity:
-    příspěvek na závodní stravování,
-    příspěvek na penzijní připojištění 650 Kč/měsíc,
-    finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),
-    nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
-    příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
-    příspěvek na sportovní aktivity (poukázky na rehabilitační oddělení nemocnice, příspěvek na pronájem tělocvičen, poukazy do bazénu…),
-    zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

Purkyňovo nám. 133/2, Třebíč

1.10.2019

•    VŠ vzdělání zdravotnického směru,
•    znalost obecných zásad řízení kvality,
•    orientace v systému řízení kvality ve zdravotnictví,
•    analytické schopnosti,
•    velmi dobré organizační, komunikační, argumentační a vyjednávací schopnosti,
•    schopnost týmové spolupráce,
•    obecná znalost zásad řízené dokumentace,
•    vyšší uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook).

Termín pro zasílání přihlášek:  do 17. 6. 2019

Možný nástup:  1. 10. 2019

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:
•    strukturovaný životopis,
•    motivační dopis,
•    doklady o vzdělání,
•    trestní bezúhonnost,
•    zdravotní způsobilost.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Manažer/ka kvality".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 454 v pracovní dny 8 - 12 hod.