V současné době hledáme do svého týmu: Lékař/lékařka hematolog

U nás Vás čekají zajímavé pracovní úkoly, jistota pracovního místa, nabídka pracovní smlouvy na dobu neurčitou a možnost aktivně rozvíjet své pracovní schopnosti a dovednosti. Staňte se i Vy součástí našeho týmu.

preventivní, diagnostická a léčebná péče v oboru hematologie a transfúzního lékařství,
lékařská činnost v ochraně a podpoře veřejného zdraví.

• perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
• náborový příspěvek,
• zajímavé a motivační platové ohodnocení,
• dovolená 25 dnů + 5 dnů dodatkové dovolené,
• možnost ubytování,
• benefity:
o příspěvek na penzijní připojištění 600 kč/měsíc,
o příspěvek na závodní stravování,
o sociální výpomoc,
o finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),
o nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
o příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
o příspěvek na sportovní aktivity (poukázky na rehabilitační oddělení nemocnice, příspěvek na pronájem tělocvičen, poukazy do bazénu…),
o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč

dohodou

specializovanou způsobilost lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb., zařazení do oboru hematologie a transfúzního lékařství, nebo lékaře absolventa se zájmem o tento obor,
komunikační schopnosti,
• zdravotní způsobilost.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Lékař/lékařka hematolog".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 454.