V současné době hledáme do svého týmu: Lékař/ka LDN s náborovým příspěvkem 100.000 - 300.000 Kč

U nás Vás čekají zajímavé pracovní úkoly, jistota pracovního místa, nabídka pracovní smlouvy na dobu neurčitou a možnost aktivně rozvíjet své pracovní schopnosti a dovednosti. Staňte se i Vy součástí našeho týmu.
•    preventivní, diagnostická a léčebná péče,
•    lékařská činnost v ochraně a podpoře veřejného zdraví.

•    perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
•    náborový příspěvek 100.000 - 300.000 Kč (dle získané kvalifikace),
•    nadstandardní platové ohodnocení,
•    dovolená 25 dnů,
•    možnost ubytování, do budoucna možnost nájemního bytu,
•    benefity :
o    příspěvek na závodní stravování,
o    příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč/měsíc,
o    zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
o    příspěvek na sportovní aktivity (poukázky na rehabilitační oddělení nemocnice – bazén, masáže, cvičení; příspěvek na pronájem tělocvičen, poukazy do sportovního areálu…),
o    příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
o    nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
o    finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve).

Purkyňovo nám. 133/2, Třebíč

dohodou

•    lékař se specializovanou způsobilostí nebo se zvláštní odbornou způsobilostí (L3), případně lékař v atestační přípravě,
•    zdravotní způsobilost,
•    schopnost vedení týmu.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Lékař/ka LDN s náborovým příspěvkem 100.000 - 300.000 Kč".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 454.