Staňte se součástí Nemocnice Třebíč, příspěvkové organizace

Ať už jste zkušení pracovníci nebo čerství absolventi, podívejte se, jaká volná pracovní místa právě nabízíme. Třeba hledáme do týmu právě Vás.

Naše nemocnice nabízí možnost trvalého pracovního uplatnění v moderním prostředí, umožňuje vzdělávání zaměstnanců na akreditovaném pracovišti, kariérní růst
i systém atraktivních zaměstnaneckých benefitů. Nemocnice Třebíč nabízí 17 primariátů včetně komplementárních oddělení. Provádíme vědeckou, vzdělávací a informační činnost, a to včetně využití vlastní odborné knihovny.

Dejte nám o sobě vědět.

Studujete a hledáte stáž, nebo jste absolvent a poohlížíte se po první práci? Zašlete nám písemnou žádost na: personalni@nem-tr.cz

Těšíme se na kontakt z Vaší strany.

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace je moderní, akreditované pracoviště zabývající se poskytováním komplexní a kvalitní zdravotní péče, a to akutní lůžkové, ambulantní, diagnostické, lékárenské a dlouhodobé následné lůžkové péče.

V současné době hledáme do svého týmu: Lékař/ka LDN s náborovým příspěvkem 100.000 - 300.000 Kč

U nás Vás čekají zajímavé pracovní úkoly, jistota pracovního místa, nabídka pracovní smlouvy na dobu neurčitou a možnost aktivně rozvíjet své pracovní schopnosti a dovednosti. Staňte se i Vy součástí našeho týmu.
Pracovní náplň:
•    preventivní, diagnostická a léčebná péče,
•    lékařská činnost v ochraně a podpoře veřejného zdraví.

Nabízíme:
•    perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
•    náborový příspěvek 100.000 - 300.000 Kč (dle získané kvalifikace),
•    nadstandardní platové ohodnocení,
•    dovolená 25 dnů,
•    možnost ubytování, do budoucna možnost nájemního bytu,
•    benefity :
o    příspěvek na závodní stravování,
o    příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč/měsíc,
o    zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
o    příspěvek na sportovní aktivity (poukázky na rehabilitační oddělení nemocnice – bazén, masáže, cvičení; příspěvek na pronájem tělocvičen, poukazy do sportovního areálu…),
o    příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
o    nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
o    finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve).

Místo výkonu práce:
Purkyňovo nám. 133/2, Třebíč

Možný nástup:
dohodou

Požadujeme:
•    lékař se specializovanou způsobilostí nebo se zvláštní odbornou způsobilostí (L3), případně lékař v atestační přípravě,
•    zdravotní způsobilost,
•    schopnost vedení týmu.

Pošlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis a ostatní případně požadované dokumenty na adresu: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, personální oddělení, Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč nebo e-mailem: personalni@nem-tr.cz.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Lékař/ka LDN s náborovým příspěvkem 100.000 - 300.000 Kč".

Jestliže budete vyhovovat našim požadavkům, spojíme se s Vámi a dohodneme se na termínu pracovního pohovoru.

Vaše materiály budou považovány za důvěrné.

Těšíme se na spolupráci!

Kontaktní údaje:
Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 454.

Pozn.: Zasláním svého životopisu na uvedenou emailovou adresu, v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.nem-tr.cz Tyto údaje poskytuji organizaci Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance