V současné době hledáme do svého týmu: Klinický bioanalytik pro mikrobiologii

• provádění specializovaných laboratorních diagnostických vyšetření v oboru mikrobiologie,
• hodnocení výsledků laboratorních analýz, odzkoušení a zavádění metod speciálních analýz,
• spolupráce na tvorbě a udržování systému jakosti laboratoře.

• perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
• 11. platovou třídu,
• dovolená 25 dnů + 5 dnů dodatkové,
• další zaměstnanecké benefity:
o příspěvek na závodní stravování,
o příspěvek na penzijní připojištění 650 Kč/měsíc,
o příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

dohodou

• magisterský studijní obor přírodovědného zaměření (chemického, biologického) s akreditací pro zdravotnictví nebo akreditovaný kvalifikační kurz  „Odborné zdravotnické laboratorní metody“,
• zdravotní způsobilost,
• trestní bezúhonnost.

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Klinický bioanalytik pro mikrobiologii".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 454 v pracovní dny 8 - 12 hod.