V současné době hledáme do svého týmu: Dělník/dělnice stravovacího zařízení

•    dohotovování jídel,
•    výdej připravených jídel, umývání nádobí,
•    další práce v kuchyni spojené s výrobou části jídel.

•    stabilní zaměstnání v moderně vybavené kuchyni,
•    3. platovou třídu, platové ohodnocení v rozsahu od 14.030 – 16.320,- Kč měsíčně,
•    pracovní doba 5:45 – 13:45 hodin, možnost přesčasové práce
•    po zapracování osobní ohodnocení,
•    dovolená 25 dnů,
•    benefity:
•    příspěvek na závodní stravování,
•    finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),
•    nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
•    příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
•    příspěvek na penzijní připojištění 650 Kč/měsíc,
•    příspěvek na sportovní aktivity (poukázky na rehabilitační oddělení nemocnice, příspěvek na pronájem tělocvičen, poukazy do bazénu…),
•    zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

•    základní vzdělání
•    zájem o práci ve směnném provozu
•    morální a občanská bezúhonnost

Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Dělník/dělnice stravovacího zařízení".

Telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 454 v pracovní dny 8 - 12 hod.