O nás | Dotace EU / IROP

IROP projekty
Projekty spojené s výstavbou Pavilonu PCHO

Projekt RTG ZOBRAZOVACÍ MODALITY, NMR A PŘÍSTROJE DO NMR je spolufinancován Evropskou unií.

• Cílem projektu je zvýšení kvality, dostupnosti a bezpečnosti návazné péče poskytované Nemocnicí Třebíč prostřednictvím pořízení a modernizace přístrojového vybavení, zdravotnických prostředků a dalšího vybavení.
  •  Video k projektu ZDE.

Projekt ZDRAVOTNICKÉ TECHNOLOGIE A VYBAVENÍ je spolufinancován Evropskou unií.

• Náměstkyně pro lékařskou péči Nemocnice Třebíč Edita Richterová popisuje vybavení v rámci projektu IROP. Video k projektu ZDE.
  •  Další video k projektu ZDE.

Projekt MODERNIZACE SYSTÉMU PACS V NEMOCNICI TŘEBÍČ je spolufinancován Evropskou unií.
  • Cílem projektu je dosáhnout vysoké kvality zdravotnických služeb koordinovaným propojením, sdílením informací a zdravotnických dat a zvýšit tak efektivitu a transparentnost veřejné správy, konkrétně poskytovaných veřejných zdravotnických služeb.