O nás | Dotace EU / IROP

Dotace EU / IROP
Projekty spojené s výstavbou Pavilonu PCHO

• Zdravotnické technologie a vybavení

Náměstkyně pro lékařskou péči Nemocnice Třebíč Edita Richterová popisuje vybavení v rámci projektu IROP.

Video k projektu ZDE.

• Projekt RTG ZOBRAZOVACÍ MODALITY, NMR A PŘÍSTROJE DO NMR je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení kvality, dostupnosti a bezpečnosti návazné péče poskytované Nemocnicí Třebíč prostřednictvím pořízení a modernizace přístrojového vybavení, zdravotnických prostředků a dalšího vybavení.

Video k projektu ZDE.

• Projekt ZDRAVOTNICKÉ TECHNOLOGIE A VYBAVENÍ je spolufinancován Evropskou unií.