Počítačové tablety už mají své uživatele

Už více než měsíc si ke zpříjemnění pobytu v naší nemocnici mohou pacienti za 50 korun na den půjčovat počítačové tablety  iPad. Nejčastěji pro ně na recepci chodí maminky dětí hospitalizovaných na dětském oddělení. O surfování na internetu a další možnosti, které tablety skrývají,  však mají zájem pacienti všech věkových skupin, tedy i ti, kteří si pro něj na recepci sami dojít nemohou. Těm nabízíme pomoc ošetřovatelského personálu, který na požádání vše související pomůže vyřídit.

Zájem je zatím trochu nesmělý. Dosud registrujeme pouhých 11 výpůjček. Průměrná doba užívání tabletu jsou tři dny. Nejdéle jej využíval dvanáctiletý chlapec, a to pět dní.

Pro lepší využití jsme zároveň rozšířili a zkvalitnili pokrytí Wi-Fi. Nyní si mohou pacienti užívat volné bezdrátové sítě již v celém areálu na Purkyňově náměstí. Zdarma se mohou samozřejmě připojit i ti, kteří si přinesou svůj vlastní tablet, notebook nebo smartphone.

Přejeme si, aby pohodlné připojení k internetu přispělo co nejširšímu počtu našich pacientů ke zpříjemnění nuceného pobytu v nemocnici.

 

 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance