Paprsek pomůže LDN Nemocnice Třebíč v Moravských Budějovicích

Občanské sdružení Paprsek radostného žití z Moravských Budějovic pořádá akci, která má potěšit děti i dospělé a její výtěžek pomůže LDN Nemocnice Třebíč. V prospěch oddělení vystoupí mimo jiné Stanislav Hložek, Michaela Nosková, Zbyněk Drda a Felix Slováček.

Ve čtvrtek 11. 9. 2014 pořádá Paprsek II. Charitativní koncert. První ročník byl věnován Domu sv. Antonína. Letos výtěžek koncertu s podtitulem „Pomáháme druhým“ podpoří činnost Léčebny dlouhodobě nemocných v Moravských Budějovicích, odloučeného pracoviště Nemocnice Třebíč. Občanské sdružení pořádá akci ve spolupráci s MKS Beseda. Už v dopoledních hodinách nádvoří zámku oživí soutěž v umělecké činnosti dětí z dětských domovů. Od 14 hodin budou pro nejmenší připraveny nejrůznější soutěže, skákací hrad a skluzavka. Atrakce doplní jarmark a malí i velcí si budou moci odnést vlastnoručně vyrobený suvenýr z výtvarných dílniček. Patrony těchto aktivit budou třebíčská Vrátka, o.s., moravskobudějovičtí skauti a Orli, WSPK a poradenská kancelář My Plans.
 Hlavní program vypukne v 18 hodin a každý si přijde na své. Domácí „barvy“ budou hájit děvčata z oddílu Dance&Aerobic Moravské Budějovice. O hudební zážitky se pak postarají Stanislav Hložek, Michaela Nosková, Zbyněk Drda a Felix Slováček. Večer moderuje Michal Malý z Českého rozhlasu a zkrášlí jej šarm a autogramiáda české topmodelky Pavlíny Němcové.
„Budeme rádi, když akci podpoříte svojí účastí“ komentuje snahu Paprsku ředitelka Nemocnice Třebíč Eva Tomášová a dodává: „Snahy o pomoc si vážíme. Je o to vzácnější, že je určená seniorům na oddělení LDN, na které se často zapomíná.“


 
 
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance