Pacienti Nemocnice Třebíč se mohou vyhnout vysedávání v čekárnách

    Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, od 1. 9. 2014 zjednodušila možnost využití elektronické objednání pacientů. Dostupnost vyšetřením zjednodušila i posunutím ordinačních dob do odpoledních a podvečerních hodin. Klienti se tak mohou vyhnout dlouhému čekání i komplikacím v zaměstnání.  

   „Cílem současného vedení je v rámci možností co nejvíce zpříjemnit pacientovi pobyt v nemocnici, a to ať se jedná o hospitalizaci, nebo vyšetření“ komentuje nová opatření ředitelka Nemocnice Třebíč Eva Tomášová a dodává: „pokud bude o využití eAmbulance a prodloužené doby zájem, nemusí to být rozhodně změny poslední.“ Aktuálně byly prodloužené ordinační doby na chirurgii a odděleních infekčním, interním, kožním, neurologickém, očním, ORL a na rehabilitaci (přesný výpis je níže). U každého z těchto oddělení došlo i k rozšíření hodin určených pro objednání pacientů pomocí eAmbulance.
 
    Systém objednání po internetu, nebo telefonu funguje od června 2011. Před prvním objednáním si každý musí v kontaktním centru nemocnice (na recepci) vyzvednout osobní čtyřmístný kód - pin. Ten spolu s rodným číslem pak využívá jako identifikaci při každém objednání. V Třebíči využilo zatím této možnosti přes 3.500 pacientů.

    Blokace termínu vyšetření v rámci využití tohoto systému je možná s pomocí internetu, nebo telefonicky. Na stránce www.eambulance.cz vyplníte krátký formulář a po objednání přijde na zadaný telefon, nebo email zpráva s potvrzením. Pro telefonické objednání použijte číslo 568 809 111 každý všední den od 6:30 do 17 hodin. Vedení kraje připravuje navíc propojení systému s možnostmi praktických lékařů. Následně bude možné objednání pacienta přímo od jeho lékaře.

Úplné informace najdete na webových stránkách Nemocnice Třebíč v sekci pacient – eambulance.

Příklady úpravy ordinačních dob a rozšíření možnost využití eAmbulance vlevo v přiloženém souboru.


 
 
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance