Omezení vjezdu a parkování v areálu nemocnice pro veřejnost

Omlouváme se tímto za komplikace, které vznikají našim pacientům a návštěvníkům přijíždějícím do areálu nemocnice motorovými vozidly. Výstavba pavilonu Matka a dítě (MaD) si vyžádala s platností od 20.10.2009 zhruba měsíční omezení provozu v podobě uzavírky silnice mezi interním pavilónem (U) a infekčním pavilonem (M), kdy probíhá napojování nové  kanalizace dodavatelem stavebních prací - firmou Outulný a.s. a IMOS Brno.

Vzhledem ke komplikacím, které způsobují svým bezohledným parkováním někteří řidiči, jsme byli nuceni uzavřít pro veřejnost komunikace v přední části areálu nemocnice, abychom zajistili bezproblémový vjezd sanitním vozům, zásobování a naléhavým případům. Přední část nemocnice tak zůstává  přístupná pouze veřejnosti, po dohodě se službou na vrátnici,  jen pro průjezd a nezbytné naložení a vyložení pacientů.

Chtěli bychom Vás tímto požádat, aby jste v nutných případech využili přednostně vjezd a parkování v zadní části nemocnice, jež je po dobu uzavírky volně přístupný (vjezd z ulice Sportovní). Dbejte prosím zvýšené opatrnosti a dodržujte dopravní značení.

František Kalina


         
 
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance