Nové investice Nemocnice Třebíč

Nemocnice Třebíč nakoupila 16 ks transportních vozíků pro pacienty k zajištění bezpečného a pohodlného transportu pacientů v rámci nemocnice. Pořízené vozíky mají systém brzd, které může ovládat jak pacient, tak i doprovod včetně parkovací brzdy a vozíky jsou osazeny bezpečnostními popruhy, které chrání pacienty před možným pádem. Ke zvýšení komfortu pacientů přispějí nastavitelné područky, odnímatelné a nastavitelné stupačky. Nákup byl financován z daru ze zisku aukce uměleckých děl pořádané Okresní hospodářskou komorou Třebíč v Náměšti nad Oslavou v listopadu 2015.
Vozíky byly umístěny na oddělení chirurgie II a III, chirurgickou ambulanci, chirurgickou JIP, ortopedii, urologii, interní oddělení A i B, interní příjmovou ambulanci a porodní sály. (foto řádek 1)

V rámci investičního plánu Nemocnice Třebíč pořídila mycí a dezinfekční automat podložních mís, který doposud na společné JIP chyběl. Nový přístroj zajistí dokonalou termickou a chemickou dezinfekci, což zvýší hygienický standard a sníží zátěž personálu. (foto řádek 2)

Pro plicní oddělení Nemocnice Třebíč byl v rámci investičního plánu pořízen nový bodypletysmograf, který nahradil stávající přístroj z roku 2000. Jedná se o jeden z klíčových přístrojů plicní ambulance. (foto řádek 3) 

V rámci investičního plánu Nemocnice Třebíč pořídila pro plicní oddělení přístroj NIOX Vera, který bude sloužit k vyhodnocení zánětu dýchacích cest  u pacientů s respiračními problémy např. astma. (foto řádek 4)                     
 
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance