Nemocnice Třebíč vydala Informační příručku

Aktuální seznam kontaktů, ordinačních dob a služeb nabízí Nemocnice Třebíč v ucelené brožuře.  Na padesáti dvou stranách formátu A5 představuje kompletní nabídku vyšetření i další doplňkové služby. K vyzvednutí je zdarma na recepci Nemocnice Třebíč a v některých čekárnách odborných ordinací.

Každé oddělení Nemocnice Třebíč je představeno krátkým informativním textem a v přehledné tabulce je upřesněno umístění, základní kontakty, rozpis ordinačních dob a v některých případech i popis vyšetření a jména odpovědných zdravotníků. „Hned na začátku je přehledný obsah a mapka, aby se každý rychle zorientoval“, doplňuje informace ředitelka Nemocnice Třebíč Eva Tomášová: „na závěr jsou představena oddělení komplementární jako nutriční poradenství, sociální sestra, laboratoře, sterilizace a další.“

Součástí jsou i informace o službách nehrazených pojišťovnami. Za každým z oddělení jsou zvýrazněny červenou barvou. Jde o služby jako je aplikace náušnic, záznam dítěte v děloze na DVD, či odstranění prvků stárnutí z kůže. „Nejvíce služeb v sekci hrazených klientem nabízí rehabilitace“, doplňuje Eva Tomášová: „upozorňujeme na cvičení v rehabilitačním bazénu pro seniory, či těhotné, ale i na masáže proti migréně, lávovými kameny a pro sportovce atraktivní tejpování.         

Informačních příruček Nemocnice Třebíč nechala vyrobit 6000 kusů a všechny jsou určeny k rozdání klientům.     

Uživatelé internetu najdou náhledovou velikost příručky ke stažení na webu Nemocnice Třebíč: http://www.nem-tr.cz/cze/o-nas/zakladni-udaje/.     
 
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance