Nemocnice Třebíč chce rozšířit doplňkové služby

    Doplňkové služby pro pacienty hospitalizované v Nemocnice Třebíč v brzké budoucnosti rozšíří i prodej novin a časopisů, základních hygienických potřeb, dárkových předmětů a květin. Umístěn bude v pavilonu pro matku a dítě v blízkosti recepce a občerstvení.

   Vedení nemocnice Třebíč vypsalo výběrové řízení na provozovatele obchodu. Vítěz získá smlouvu na tři roky a prostory o celkové rozloze přes 70 m2. Nemusí mít přitom strach z nedostatku zákazníků.  Počet hospitalizovaných za rok je přes 22.000, odborné ambulance navštíví za stejnou dobu přes 290.000. V lékárně umístěné na dohled od obchodních prostor si vloni nakoupilo přes 70.000 zákazníků. „Obchod už dříve v areálu fungoval. Věříme ale, že nové prostory ve vstupní hale v blízkosti bufetu NIKA budou pro všechny dostupnější a poskytnou velký komfort“ komentuje záměr ředitelka nemocnice Ing. Eva Tomášová a dodává: „věříme, že pestrá nabídka zajistí dostatečný příjem pronajímateli i potěší hospitalizované pacienty a jejich návštěvy“. Doplňkový prodej hygienických prostředků zajišťuje v tuto chvíli lékárna. Prodej novin a časopisů formou rozvozu po jednotlivých odděleních smluvní partner, který ale plánuje ukončení činnosti.

 
  Pronájmem obchodních prostor naplní původní záměr projektu financovaných z Evropských fondů, jehož cílem bylo a je soustředit pacienty a návštěvníky v důstojném společném prostoru.  Ten je navíc dostupný „suchou nohou“ ze všech lůžkových oddělení i naprosté většiny ordinací. Na dosah tak budou služby lékárny, bufetu, prodeje smíšeného zboží, informací a dalších služeb (pronájem tabletů, kopírování, objednávání do eAmbulance atd.).  „Věříme, že návštěvníci nemocnice ocení zvyšující komfort služeb“, uzavírá Eva Tomášová.


   Uzávěrka příjmu nabídek je 4. 3. 2015. Kompletní informace o podmínkách ve výběrovém řízení získáte na obchodním oddělení Nemocnice Třebíč - Ing. Jana Fidlerová (Tel: +420 568 809 332; E-mail: jfidlerova@nem-tr.cz     
 
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance