Na vyšetření v Nemocnici Třebíč není nutné dlouho čekat

Čas v čekárnách si mohou pacient výrazně zkrátit využitím elektronické objednání. Služba eambulance nabízí domluvu přesného času vyšetření v devíti ordinacích Nemocnice Třebíč. V brzké době se jejich počet výrazně rozšíří. Ambulance navíc prodlouží čas vyhrazený takto objednaným klientům.   

   Systém objednání po internetu, nebo telefonu funguje od června 2011. Před prvním objednáním si každý musí v kontaktním centru nemocnice vyzvednout osobní čtyřmístný kód - pin. Ten spolu s rodným číslem pak využívá jako identifikaci při každém objednání. „V Třebíči využilo zatím této možnosti přes 3.500 pacientů. “ : dodává ředitelka Nemocnice Eva Tomášová.

   Blokace termínu vyšetření je možná s pomocí internetu, nebo telefonicky. Na stránce www.eambulance.cz vyplníte krátký formulář a po objednání přijde na zadaný telefon, nebo email  zpráva s potvrzením. Pro telefonické objednání použijte číslo 568 809 111 každý všední den od 6:30 do 17 hodin. Vedení kraje chystá navíc propojení systému s možnostmi praktických lékařů. Následně bude možné objednání pacienta přímo od jeho lékaře.         

   V tuto chvíli je možné využít systém při domluvě vyšetření v ordinacích: gynekologické, hematologické, chirurgie cévní i traumatologie, infekční, kožní, neurologické, ORL a plicní. Od září přibydou i interní, oční, ortopedické, rehabilitační i urologické oddělení a centrální laboratoř.

   „Některé ambulance přijímají i akutní pacienty a proto mají mimořádná ošetření přednost. Přesto, že přesné pořadí určuje z těchto důvodů lékař, je eambulance jednoznačně cesta, jak ušetřit čas.“: dodává ředitelka nemocnice Tomášová.

   Úplné informace najdete na webových stránkách nemocnice Třebíč v sekci pacient – eambulance.
 
 
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance