Jedničkářům Nemocnice Třebíč osladí život

Ústavní lékárna Nemocnice Třebíč odmění žáky se samými jedničkami. Ti, kteří v poslední školní den přijdou s rodiči do lékárny, nakoupí za více jak 500 korun a ukážou vysvědčení plné jedniček, dostanou sladký dárek. Akce startuje v čase samých jedniček, v 11 hodin a 11 minut dne 30. 6. 2016. Odměna bude připravená pro první tři příchozí jedničkáře ve třech věkových kategoriích - pro děti z prvního stupně (1. až 5. třída), žáky na druhém stupni (6. až 9. třída) a také pro studenty středních škol a učilišť, z každé věkové kategorie pro jednoho nebo jednu.
„S ohledem na konec školního roku a „krásu“ jedniček jsme čas nastavili tak, aby těch „jedniček“ bylo skutečně co nejvíc,“ komentuje začátek soutěže ředitelka Nemocnice Třebíč Eva Tomášová.

„Radost si mohou „dárkem“ a cíleným nákupem udělat i dospělí,“ vybízí vedoucí lékárny Nemocnice Třebíč PharmDr. Věra Jarolímková: „celý rok nabízíme klientské karty kosmetických firem Vichy, La Roche a dalších a v den vysvědčení se tak může kdokoliv přiblížit věrnostním dárkům, nebo se dopředu nechat inspirovat na našem facebooku výhodnými slevovými akcemi.“      

Těšíme se na Vás, bezpečné prázdniny začínají v lékárně Nemocnice Třebíč.

Vedení Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace


 
 
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance