Ivana Zemanová darovala Nemocnici Třebíč speciální rehabilitační křeslo

Manželka prezidenta České republiky Ivana Zemanová dnes LDN v Moravských Budějovicích darovala speciální křeslo. To umožní hospitalizovaným každodenní masáže celého těla; od lýtek až po krční páteř. Dar předala osobně dnes 27. 1. 2015 v odpoledních hodinách. Ve smlouvě je uveden Nadační fond Ivany Zemanové. 

Luxusní, polohovací křeslo sloužící k rehabilitačním účelům přivezla krátce před příjezdem první dámy ČR dodavatelská firma. Po příjezdu jej před očima Ivany Zemanové pověření zaměstnanci poprvé zapojili a vedení LDN i vyzkoušelo na vlastní kůži. Následovalo krátké neformálního setkání, kterého se účastnili zástupci vedení Nemocnice Třebíč a oddělení dlouhodobě nemocných. Během tohoto setkání zaměstnanci dodavatelské firmy proškolili zaměstnance LDN a přepravili křeslo do místnosti rehabilitace.

Už během zítřka mohou klienti oddělení využívat speciálních nastavených masážních programů, tak možnosti individuálních nastavení. Tyto hospitalizovaným pacientům umožní rychlejší léčení po operacích a relaxaci po rehabilitačních cvičeních, dále zlepší průtok krve tělem a celkově zpříjemní pobyt na oddělení LDN v Moravských Budějovicích.                                      
 
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance