Dopravní komplikace v okolí Nemocnice Třebíč

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,

s platností od 1. dubna 2015 dochází k uzavírce silnice před nemocnicí Třebíč Purkyňovo nám 133/2, 67401 Třebíč (dále jen nemocnice) v důsledku komplexní rekonstrukce ulice Sportovní, včetně nájezdových ramp na ulici Hrotovická.

I.     etapa od 01. 04. 2015 - 05:00 hod do 15. 05. 2015 - 24:00 hod.
II.     etapa od 16. 05. 2015 - 00:01 hod do 15. 06. 2015 - 24:00 hod.


V podstatě lze ve stručnosti říci, že budou pro přijíždějící motoristy následující omezení:
•    Uzavřen bude celý úsek státní silnice ulice Bráfova - Sportovní, tedy od od Pizzerie Harlekýn až po křižovatku výjezd Vladislav - Velké  Meziříčí. Tato silnice bude po celou dobu uzavírky průjezdná jen ve směru Bráfova ulice směrem na Vladislav (Brno, Velké Meziříčí).
•    Příjezd z ul. Hrotovická ve směru jízdy na Brno bude zachován.
•    Areál nemocnice bude z pohledu dopravy celý plně funkční včetně přední vrátnice i parkovacího systému, tedy bez jakéhokoli omezení.

Do nemocnice bude možné se dostat následovně:
•    Od Vladislavi (od Brna) - přes křižovatku Velkomeziříčská, kolem Kauflandu, přes Novodvorský most, dále (nově jednosměrnou ulicí Kateřiny z Valdštejna) nad zimním stadiónem, vlevo směrem na ulici Bráfova a dále pak hlavní vrátnicí do nemocnice.
•    Od Hrotovic z ulice Hrotovická objízdnou trasou ulicí Spojovací kolem benzinky Shell dále na křižovatce s Hypermarketem Albert vpravo po ulici Znojemská (příjezd od Znojma), pod železničním mostem a dále na světlech vpravo po ulici Bráfova hlavní vrátnicí do nemocnice.
•    Ve směru od Jihlavy, Velkého Meziříčí (z Boroviny, z Týna, z Hájku, z Nových Dvorů, Horka Domků,  a pod.), klasicky Bráfovou ulicí směr od Jihlavy příjezd a průjezd hlavní vrátnicí do nemocnice.

Z nemocnice bude možné se dostat následovně:
•    Jen VLEVO z HLAVNÍ vrátnice na ulici  Bráfova - Sportovní, vždy jen přikázaným směrem doleva, tedy jen dvěma směry na Vladislav (Brno, Velké Meziříčí) anebo druhý směr VLEVO z hlavní vrátnice výjezdem na most a dále na ulici Hrotovickou (Hrotovice, Znojmo). Řidiči jedoucí směr Jihlava objedou jednosměrnou ulici Bráfova v protisměru trasou směr Hrotovice, tedy trasou Hrotovická - Březinova - Znojemská - Nádražní a zpět ul. Bráfova (nájezd křižovatka pod nádražím).

Fungování MHD
•    Fungování MHD bude v důsledku uzavření zastávky před nemocnicí omezeno v první etapě a měla by být dostupná pouze zastávka Bráfova - bližší informace na níže uvedeném odkazu.

Aktuálně prosím sledujte informace o uzavírce ulice Sportovní na:
•    http://www.uzavirkytrebic.cz/prehled/rekonstrukce-ulice-sportovni/
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance