Den otevřených dveří 2018 se vydařil

Velký zájem projevili o prohlídku nově zrekonstruované budovy G, ale také o preventivní vyšetření. Novými prostory, kde bude dialýza, léčebna dlouhodobě nemocných, jednodenních chirurgie a také lékařské pokoje, prováděla návštěvníky ředitelka nemocnice Eva Tomášová, technický náměstek František Kalina, náměstkyně pro ošetřovatelkou péči Alena Hošková, manažerka kvality Marie Veselá a také další pracovníci nemocnice. Podívat se přišlo vedení města Třebíč a také krajští radní i poslankyně. Mezi návštěvníky byli Třebíčáci i lidé z celého regionu.


            Obrovský zájem měli lidé o vyšetření krčních tepen, zjištění míry cholesterolu, ale i o kontrolu znamének a nitroočního tlaku. „Zašli jsme si změřit tlak a také zjistit krevní skupinu,“ prozradila paní Helena s manželem. Děti si zkusily čištění zubů s dinosaury a také pod vedením učitelek ze Základní umělecké školy v Třebíči vyzkoušely malování krajiny. Dveře si podávali návštěvníci také v nemocniční lékárně. Ta připravila na tento den 10% slevu na volně prodejný sortiment.


            Před 16 hodinou se areál nemocnice začal postupně vyprazdňovat. Zůstali zde už jen lékaři, sestry a také hospitalizovaní pacienti. Návštěvníci, se kterými jsme se bavili, oceňovali, jak se v nemocnici buduje a opravuje a jak to tu je hezké. A druhým dechem přiznávali, že by byli rádi, kdyby sem jako pacienti nemuseli. Přejme si hodně zdraví, to je to nejdůležitější. A mysleme také na prevenci.                       
 
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance