Dar rehabilitaci od TTS

Speciální posilovací stroj předal dnes zástupcům Nemocnice Třebíč za společnost TTS energo Ing. Richard Horký. Tzv. Vibrogym využívají často pro posilování a doplnění rehabilitačních tréninků špičkoví sportovci, ale od dnešního dne je k dispozici i pacientům na rehabilitačním oddělení.  

„Společnost TTS v čele s Richardem Horkým je tradiční podporovatel Nemocnice Třebíč. Přičemž se nejedná výhradně o účelové finanční dary na nákup vybavení, ale i o takto specifické dary. Velice si důvěry vážíme a děkujeme za ni,“ komentovala dar ředitelka Nemocnice Třebíč Ing. Eva Tomášová.  


„Od roku 2011 jsme celkem věnovali Nemocnici Třebíč dary v hodnotě 1,095 milionu korun. Šlo o finanční dary, inkubátor, technické zajištění v rámci projektu Ostrovy života a další. Věřím, že tato podpora je smysluplná, protože pomáhá širokému spektru lidí z nejen z našeho blízkého okolí, ale z celého okresu,“ komentuje štědrost Richard Horký, ředitel TTS energo.           


„Vibrogym funguje na principu efektivních 3D+ vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů, čímž dochází k jejich intenzivnímu posilování. Při vibraci se zvyšuje účinnost cvičení, zlepšuje krevní oběh, koordinace a regeneruje svalstvo po zátěži,“ přiblížila využití přístroje za cca 30 tisíc korun primářka rehabilitačního oddělení MUDr. Alena Váňová.


           
 
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance