Benefiční koncert 2016

Na nákup zdravotnických prostředků vydělal Benefiční večer Nemocnici Třebíč 1.148.710 korun. Zisk tvoří dary velkých dárců, kteří v rámci programu předali ředitelce Nemocnice Třebíč Ing. Evě Tomášové symbolické dárkové šeky. Peníze jsou určené především k nákupu elektricky polohovatelných lůžek a pořízení rentgenového zesilovače na operační sály, tzv.

C-ramena. Dárci byli starosta města Třebíč a zástupci společností Mann Hummel, Fraenkische, TTS Energo, Tipa Telecom a Nadace ČEZ. V rámci Benefičního koncertu vystoupili Tomáš Klus se svojí skupinou Cílová skupina a klavírní virtuos Kamil El Ahmadie, kterého při několika skladbách v duu doplnil Pham Hoang Anh.
„Velké poděkování za pochopení a vstřícnost patří jak dárcům, tak vystupujícím, bez jejichž ochoty by nebyl sál zaplněn do posledního místa a efekt akce by jistě nebyl takový. Všem proto moc děkujeme,“ uzavřela akci Eva Tomášová.

Partnery Benefičního koncertu Nemocnice Třebíč byli Kraj Vysočina, město Třebíč, MKS Třebíč a společnosti ČEZ, ICZ a ZIMMER BIOMET.

Druhá fotogalerie z koncertu.


                           
 
 

Partneři Nemocnice Třebíč

Kraj Vysočina - zřizovatel organizace
Město Třebíč
Skupina ČEZ
Zdravotní klaun
E-ambulance