Třebíčská sbírka pro Nemocnici Třebíč

Děkujeme dárcům za finanční příspěvky na sbírkový transparentní účet

SBÍRKOVÝ TRANSPARENTNÍ ÚČET

123-1910080227/0100

Nemocnice Třebíč navzdory této náročné době musí fungovat i pro jiné pacienty, nejen pro ty covidové. Náklady na provoz nemocnice a současně očkovacího centra Fórum jsou velmi vysoké a nezbývá příliš finančních prostředků na nákup nové přístrojové techniky. Avšak vedení nemocnice musí myslet i na budoucnost. Třebíčská nemocnice musí pro své pacienty fungovat dál i po covidu. „Velmi akutně potřebujeme zakoupit pro dětské oddělení nový přístroj fototerapie, který slouží k léčbě novorozenecké žloutenky. Přístroj lze využít i přímo na inkubátor. S jeho pomocí se zvýší kvalita péče o novorozence a zkrátí se doba nutná k léčení a samotné hospitalizace,“ vysvětluje ředitelka nemocnice Eva Tomášová. Dalším přístrojem, který nemocnice potřebuje, je perimetr pro oční oddělení. „Slouží k základnímu vyšetření ambulantních i hospitalizovaných pacientů, kterých k nám dochází opravdu hodně, a to nejen z Třebíče, ale i z regionu,“ dodává ředitelka.

Město Třebíč pro nemocnici založilo v loňském roce veřejnou sbírku, na kterou je možné stále přispívat. Peníze budou použity na pořízení fototerapie a perimetru.

Podpořte naši nemocnici, která pomáhá nám všem. Každá částka je důležitá. Peníze můžete poslat na transparentní účet 123-1910080227/0100.  Nebo použijte tento QR kód pro jednodušší cestu. Děkujeme!

Děkujeme zaměstnancům města Třebíč, Krajského úřadu Kraje Vysočina a Komerční banky za bleskovou pomoc při zajištění tohoto účtu.