PRAVIDLA PROVOZU AMBULANCÍ A OPERAČNÍHO PROGRAMU

V návaznosti na mimořádná opatření vlády dochází v Nemocnici Třebíč k rozšíření ambulantních provozů a plánované operativy – v případě nezhoršení epidemiologické situace v ČR

Provoz ambulancí – pozvolné rozšiřování provozu za těchto podmínek:

• v kompetenci lékaře je určení počtu pacientů na ordinační dobu,
  • doprovod - pokud možno maximálně jedna osoba,
  • dodržení rozestupů v čekárnách,
  • respektování objednacích časů,
  • použití ochranných prostředků – roušky.

Operační výkony: v plánu je postupné rozšiřování operativy od akutních výkonů až k dlouhodobě plánovaným operacím. Plánovaný termín operace a předcházející termín předoperačního vyšetření Vám sdělí telefonicky zaměstnanci příslušného operačního oboru.

Současně žádáme, aby pacienti v karanténě či s COVID+ nechodili do nemocnice bez předchozí telefonické komunikace.

Děkujeme za respektování a dodržování vládních předpisů, mimořádných opatření ministerstva zdravotnictví a stanovených pravidel Nemocnice Třebíč souvisejících s epidemií COVID-19.