Odběrové místo COVID-19

ODBĚROVÉ MÍSTO Z AUTA 1:

Od středy 1. dubna funguje odběrové místo v naší nemocnici - mapa níže ke stažení.

Pro pacienty, které doporučí krajská hygienická stanice nebo praktický lékař a pro samoplátce (K vyšetření na COVID-19 pro samoplátce je možné se objednat pouze přes webovou stránku odbery.kr-vysocina.cz, kde si zájemci vyberou čas a místo odběru a zvolí si způsob platby). Testování samoplátců provádíme v pondělí a ve čtvrtek.

• Odběr pro indikované pacienty i samoplátce je možný jen pro předem objednané pacienty.
  • Pokud Vám lékař vystavil eŽádanku a nemáte rezervovaný termín odběru, volejte prosím infolinku 564 602 602.
  • Pokud potřebujete termín odběru změnit, volejte prosím výše uvedená čísla.

Rychlotesty neprovádíme.

ODBĚROVÉ MÍSTO SE NACHÁZÍ ZA BUDOVOU N - BÍLÁ STAVEBNÍ BUŇKA

DRŽTE SE ZNAČENÍ NA CEDULÍCH, NEVSTUPUJTE ZBYTEČNĚ DO BUDOV

ZVYŠUJETE RIZIKO NÁKAZY PERSONÁLU I PACIENTŮ

Pokyny:

• ODBĚR SE PROVÁDÍ Z AUTA
  • VJEZD I VÝJEZD ZADNÍ BRÁNOU (Z ULICE SPORTOVNÍ)
  • PŘIPRAVTE SI 1 DOKLAD TOTOŽNOSTI (PRŮKAZ ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ NEBO JINÝ DOKLAD TOTOŽNOSTI)
  • NUTNÁ ROUŠKA
  • VÝSLEDKY DOSTUPNÉ DO DVOU DNŮ

PROVOZNÍ DOBA

PO

ÚT

ST

ČT

9.00 - 12.00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODBĚROVÉ MÍSTO 2 PRO TESTOVÁNÍ PEDADOGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ:

V souvislosti s mimořádným opatřením MZ ČR (MZDR53806/2020-1/MIN/KAN)  provádí Nemocnice Třebíč od 4. 12. 2020 do 18. 12. 2020 antigenní testovaní pedagogických pracovníků.

Odběry zajišťuje mobilní tým Nemocnice Třebíč v jednotlivých obcích s rozšířenou působností.

Telefon: 604 208 458

Provozní doba: 8.00 - 12.00

Pouze pro objednané.

Objednat se na antigenní test

TELEFONICKÉ KONTAKTY ☎️

Covid linka Kraje Vysočina                  564 602 602

Linka 1221 slouží pro dotazy veřejnosti související s pandemií onemocnění COVID-19. V provozu je každý všední den od 8:00 do 19:00 hodin, o víkendech pak od 9:00 do 16:30 hodin. Dotazy veřejnosti zodpoví proškolení medici a medičky. V pravidelných směnách se jich na lince střídá téměř stovka.