Odběrové místo z auta COVID-19

Od středy 1. dubna funguje odběrové místo v naší nemocnici - mapa níže ke stažení.

Pro pacienty, které doporučí krajská hygienická stanice nebo praktický lékař a pro samoplátce (K vyšetření na COVID-19 pro samoplátce je možné se objednat pouze přes webovou stránku odbery.kr-vysocina.cz, kde si zájemci vyberou čas a místo odběru a zvolí si způsob platby). Testování samoplátců provádíme v pondělí a ve čtvrtek.

Rychlotesty neprovádíme.

ODBĚROVÉ MÍSTO SE NACHÁZÍ ZA BUDOVOU N - BÍLÁ STAVEBNÍ BUŇKA

DRŽTE SE ZNAČENÍ NA CEDULÍCH, NEVSTUPUJTE ZBYTEČNĚ DO BUDOV

ZVYŠUJETE RIZIKO NÁKAZY PERSONÁLU I PACIENTŮ

Pokyny:

• ODBĚR SE PROVÁDÍ Z AUTA
  • VJEZD I VÝJEZD ZADNÍ BRÁNOU (Z ULICE SPORTOVNÍ)
  • PŘIPRAVTE SI 1 DOKLAD TOTOŽNOSTI (PRŮKAZ ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ NEBO JINÝ DOKLAD TOTOŽNOSTI)
  • NUTNÁ ROUŠKA
  • VÝSLEDKY DOSTUPNÉ DO DVOU DNŮ

PROVOZNÍ DOBA

PO 12-14
ÚT 12-14
ST 12-14
ČT 12-14

Informace pro firmy - Skupinové testování zaměstnanců

Pokud potřebujete zajistit pro své zaměstnance potvrzení o výsledku vyšetření na COVID 19, využijte nabídku Nemocnice Třebíč.
Umožňujeme provedení skupinového testování (na fakturu).
Máte-li zájem o zajištění odběrů, kontaktujte Mgr. Helenu Jašovou na telefonním čísle 568 809 490 nebo na e-mailu hjasova@nem-tr.cz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TELEFONICKÉ KONTAKTY ☎️

Covid linka Kraje Vysočina                  564 602 602

Celostátní linka ke koronaviru          1212

Linka 1221 slouží pro dotazy veřejnosti související s pandemií onemocnění COVID-19. V provozu je každý všední den od 8:00 do 19:00 hodin, o víkendech pak od 9:00 do 16:30 hodin. Dotazy veřejnosti zodpoví proškolení medici a medičky. V pravidelných směnách se jich na lince střídá téměř stovka.