PCR test COVID-19

↓↓↓

Objednat se na PCR test

DRŽTE SE ZNAČENÍ NA CEDULÍCH,

NEVSTUPUJTE ZBYTEČNĚ DO BUDOV.

ZVYŠUJETE RIZIKO NÁKAZY

PERSONÁLU I PACIENTŮ.

HLASTE PERSONÁLU NÁVRAT

Z RIZIKOVÉ OBLASTI/ZEMĚ.

UPOZORNĚNÍ: V areálu Nemocnice Třebíč je velmi omezená kapacita parkovacích míst, doporučujeme přicházet pěšky.

***

Pro pacienty, které doporučí krajská hygienická stanice nebo praktický lékař a pro samoplátce (K vyšetření na COVID-19 pro samoplátce je možné se objednat pouze přes webovou stránku odbery.kr-vysocina.cz, kde si zájemci vyberou čas a místo odběru a zvolí si způsob platby).

• Odběr pro indikované pacienty i samoplátce je možný jen pro předem objednané pacienty.
  • Pokud Vám lékař vystavil eŽádanku a nemáte rezervovaný termín odběru, volejte prosím infolinku 564 602 602.
  • Samoplátci si termín registrují sami na https://odbery.kr-vysocina.cz. V případě dotazů volejte prosím 564 602 604.
  • Pokud potřebujete termín odběru změnit, volejte prosím výše uvedená čísla.
  • Rychlotesty neprovádíme.

Pokyny:

• ODBĚROVÉ MÍSTO SE NACHÁZÍ V BUDOVĚ M1 - INFEKČNÍ AMBULANCE (OD 2. 8. 2022 V BUDOVĚ N, 1. PODZEMNÍ PODLAŽÍ) - PŘICHÁZEJTE PĚŠKY!
  • PŘIPRAVTE SI 1 DOKLAD TOTOŽNOSTI (PRŮKAZ ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ NEBO JINÝ DOKLAD TOTOŽNOSTI)
  • HLASTE PERSONÁLU NÁVRAT Z RIZIKOVÉ OBLASTI/ZEMĚ
  • NUTNÁ ROUŠKA/RESPIRÁTOR
  • VÝSLEDKY DOSTUPNÉ DO DVOU DNŮ
  • RESPEKTUJTE POKYNY ZDRAVOTNICKÉHO PERSONÁLU ODBĚROVÉHO MÍSTA

TELEFONICKÉ KONTAKTY ☎️

Linka 1221 slouží pro dotazy veřejnosti související s pandemií onemocnění COVID-19.

Odběrové místo NemocniceTřebíč: +420 604 208 417.