Odběrové místo COVID-19 (PCR)

PO 8:00 - 9:30
ÚT 8:00 - 9:30
ST 8:00 - 9:30
ČT 8:00 - 9:30

Nemocnice Třebíč

ZA BUDOVOU N - BÍLÁ STAVEBNÍ BUŇKA

Na základě opatření Ministerstva zdravotnictví ČR platí od 1.6.2021 nové podmínky umožňující 2 PCR testy v jednom kalendářním měsíci zdarma.

UPOZORŇUJEME, ŽE K PROVEDENÍ TESTU

JE NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT

PŘES APLIKACI COVID VYSOČINA

↓↓↓

Objednat se na PCR test

DRŽTE SE ZNAČENÍ NA CEDULÍCH,

NEVSTUPUJTE ZBYTEČNĚ DO BUDOV.

ZVYŠUJETE RIZIKO NÁKAZY

PERSONÁLU I PACIENTŮ.

HLASTE PERSONÁLU NÁVRAT

Z RIZIKOVÉ OBLASTI/ZEMĚ.

Od 4. července 2021 ukončeno sobotní PCR testování.

Soboty, neděle, státní svátky - zavřeno.

ODBĚROVÉ MÍSTO Z AUTA

Od středy 1. dubna funguje odběrové místo v naší nemocnici - mapa níže ke stažení.

Pro pacienty, které doporučí krajská hygienická stanice nebo praktický lékař a pro samoplátce (K vyšetření na COVID-19 pro samoplátce je možné se objednat pouze přes webovou stránku odbery.kr-vysocina.cz, kde si zájemci vyberou čas a místo odběru a zvolí si způsob platby). Testování samoplátců provádíme v pondělí a ve čtvrtek.

• Odběr pro indikované pacienty i samoplátce je možný jen pro předem objednané pacienty.
  • Pokud Vám lékař vystavil eŽádanku a nemáte rezervovaný termín odběru, volejte prosím infolinku 564 602 602.
  • Samoplátci si termín registrují sami na https://odbery.kr-vysocina.cz. V případě dotazů volejte prosím 564 602 604.
  • Pokud potřebujete termín odběru změnit, volejte prosím výše uvedená čísla.
  • Rychlotesty neprovádíme.

Pokyny:

• ODBĚR SE PROVÁDÍ Z AUTA
  • VJEZD I VÝJEZD ZADNÍ BRÁNOU (Z ULICE SPORTOVNÍ)
  • PŘIPRAVTE SI 1 DOKLAD TOTOŽNOSTI (PRŮKAZ ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ NEBO JINÝ DOKLAD TOTOŽNOSTI)
  • HLASTE PERSONÁLU NÁVRAT Z RIZIKOVÉ OBLASTI/ZEMĚ
  • NUTNÁ ROUŠKA
  • VÝSLEDKY DOSTUPNÉ DO DVOU DNŮ

TELEFONICKÉ KONTAKTY ☎️

Covid linka Kraje Vysočina                  564 602 602

Linka 1221 slouží pro dotazy veřejnosti související s pandemií onemocnění COVID-19. V provozu je každý všední den od 8:00 do 19:00 hodin, o víkendech pak od 9:00 do 16:30 hodin. Dotazy veřejnosti zodpoví proškolení medici a medičky. V pravidelných směnách se jich na lince střídá téměř stovka.