Odběrové místo COVID-19 (PCR)

PO 7:30 - 10:00
ÚT 7:30 - 10:00
ST 7:30 - 10:00
ČT 7:30 - 10:00

Nemocnice Třebíč

ZA BUDOVOU N - BÍLÁ STAVEBNÍ BUŇKA

UPOZORŇUJEME, ŽE K PROVEDENÍ TESTU

JE NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT

PŘES APLIKACI COVID VYSOČINA

↓↓↓

Objednat se na PCR test

DRŽTE SE ZNAČENÍ NA CEDULÍCH,

NEVSTUPUJTE ZBYTEČNĚ DO BUDOV.

ZVYŠUJETE RIZIKO NÁKAZY

PERSONÁLU I PACIENTŮ.

HLASTE PERSONÁLU NÁVRAT

Z RIZIKOVÉ OBLASTI/ZEMĚ.

***

Kdo má na test hrazený z veřejného zdravotního pojištění nárok (od 1. 11. 2021):

1. Osoby, kterým není 18 let věku
  2. Osoby, které se nemohou očkování proti onemocnění COVID-19 podrobit pro kontraindikaci
  3. Osoby očkované proti onemocnění COVID-19 alespoň jednou dávkou očkovací látky

***

ODBĚROVÉ MÍSTO Z AUTA

Od středy 1. dubna funguje odběrové místo v naší nemocnici - mapa níže ke stažení.

Pro pacienty, které doporučí krajská hygienická stanice nebo praktický lékař a pro samoplátce (K vyšetření na COVID-19 pro samoplátce je možné se objednat pouze přes webovou stránku odbery.kr-vysocina.cz, kde si zájemci vyberou čas a místo odběru a zvolí si způsob platby). Testování samoplátců provádíme v pondělí a ve čtvrtek.

• Odběr pro indikované pacienty i samoplátce je možný jen pro předem objednané pacienty.
  • Pokud Vám lékař vystavil eŽádanku a nemáte rezervovaný termín odběru, volejte prosím infolinku 564 602 602.
  • Samoplátci si termín registrují sami na https://odbery.kr-vysocina.cz. V případě dotazů volejte prosím 564 602 604.
  • Pokud potřebujete termín odběru změnit, volejte prosím výše uvedená čísla.
  • Rychlotesty neprovádíme.

Pokyny:

• ODBĚR SE PROVÁDÍ Z AUTA
  • VJEZD I VÝJEZD ZADNÍ BRÁNOU (Z ULICE SPORTOVNÍ)
  • PŘIPRAVTE SI 1 DOKLAD TOTOŽNOSTI (PRŮKAZ ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ NEBO JINÝ DOKLAD TOTOŽNOSTI)
  • HLASTE PERSONÁLU NÁVRAT Z RIZIKOVÉ OBLASTI/ZEMĚ
  • NUTNÁ ROUŠKA
  • VÝSLEDKY DOSTUPNÉ DO DVOU DNŮ

TELEFONICKÉ KONTAKTY ☎️

Covid linka Kraje Vysočina                  564 602 602

Linka 1221 slouží pro dotazy veřejnosti související s pandemií onemocnění COVID-19. V provozu je každý všední den od 8:00 do 19:00 hodin, o víkendech pak od 9:00 do 16:30 hodin. Dotazy veřejnosti zodpoví proškolení medici a medičky. V pravidelných směnách se jich na lince střídá téměř stovka.