Antigenní test COVID-19

JE NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT

PŘES APLIKACI COVID VYSOČINA

↓↓↓

Objednat se na antigenní test

Soboty, neděle, státní svátky - zavřeno.

UPOZORNĚNÍ: V areálu Nemocnice Třebíč je velmi omezená kapacita parkovacích míst, doporučujeme přicházet pěšky.

Antigenní testy pomáhají při včasné detekci vysoce infekčních případů a lze tak účinně předcházet dalšímu šíření onemocnění COVID-19 způsobeným virem SARS-CoV-2 v populaci.

Testy se provádí výtěrem z nosohltanu a výsledek je znám během 15-20 minut.

V případě pozitivity je nutné kontaktovat obvodního lékaře, který následně objedná na potvrzující PCR test.

Občané mohou registraci na antigenní test provést v aplikaci Kraje Vysočina pro odběry https://odbery.kr-vysocina.cz.

Test si lze objednat kliknutím na políčko „Objednat se na antigenní test“ a následně postupovat dle uvedených instrukcí.

Test lze absolvovat na odběrových místech všech krajských nemocnic a na dalších místech, uvedených v aplikaci pro registraci.

Vždy je nutná předchozí registrace na odběr - konkrétní čas a místo.

V případě potřeby (například pro účely návštěvy sociálního zařízení) si lze v aplikaci po přihlášení vyzvednout i potvrzení o výsledku vyšetření v elektronické formě.

TELEFONICKÉ KONTAKTY ☎️

Linka 1221 slouží pro dotazy veřejnosti související s pandemií onemocnění COVID-19.

Odběrové místo NemocniceTřebíč: +420 604 208 417.