Antigenní test COVID-19

PO - SO    8:00 - 12:00

Nemocnice Třebíč

ODBĚROVÉ MÍSTO V BUDOVĚ L

(vstup je ze zadní části budovy)

ZDARMA

Objednat se na antigenní test

Mapa níže k nahlédnutí.

UPOZORNĚNÍ: V areálu Nemocnice Třebíč je velmi omezená kapacita parkovacích míst, doporučujeme přicházet pěšky.

Antigenní testy pomáhají při včasné detekci vysoce infekčních případů a lze tak účinně předcházet dalšímu šíření onemocnění COVID-19 způsobeným virem SARS-CoV-2 v populaci.

Testy se provádí výtěrem z nosohltanu a výsledek je znám během 15-20 minut.

V případě pozitivity je posouzeno zdravotnickým pracovníkem na odběrovém místě, zda bude následně nutné provést potvrzující PCR test.

Občané mohou registraci na antigenní test provést v aplikaci Kraje Vysočina pro odběry https://odbery.kr-vysocina.cz.

Od 16.12. se mohou na antigenní testy registrovat VŠICHNI ZDARMA. Antigenní test je možné opakovat jedenkrát za 3 dny.

Test si lze objednat kliknutím na políčko „Objednat se na antigenní test“ a následně postupovat dle uvedených instrukcí.

Test lze absolvovat na odběrových místech všech krajských nemocnic a na dalších místech, uvedených v aplikaci pro registraci.

Vždy je nutná předchozí registrace na odběr - konkrétní čas a místo.

V případě potřeby (například pro účely návštěvy sociálního zařízení) si lze v aplikaci po přihlášení vyzvednout i potvrzení o výsledku vyšetření v elektronické formě.

Pro více informací lze volat krajskou COVIDlinku -  564 602 602. COVIDlinka Třebíč - 604 208 458.