Setkání bývalých zaměstnanců Nemocnice Třebíč

Na čtvrtek 22. září na jednu hodinu pozvalo vedení třebíčské nemocnice své bývalé zaměstnance v důchodu. Připravilo drobné pohoštění a naplánovalo trasu prohlídky nemocnicí. Dorazilo téměř 70 lidí.

„Do poslední chvíle jsme netušili, kolik se nás sejde. Pozvánky jsme dali do tisku a na sociální sítě. Čekalo nás příjemné překvapení, v jednu hodinu byla zasedací místnost v budově O2 plná,“ s úsměvem komentovala setkání ředitelka třebíčské nemocnice Eva Tomášová.

Záměrem nemocnice bylo představit svým bývalým zaměstnancům stavební novinky v areálu. Součástí prohlídky byla nově zrekonstruovaná vila, ve které se vystřídalo mnoho – byty lékařů, elektrodílna, šicí dílna, právní oddělení, personální a mzdové oddělení, sídlo různých ambulancí, ultrazvuk, dialýza. V současné době zde sídlí Pedagogicko-psychologická poradna Třebíč.

Prohlídka budov však byla jen nedůležitou součástí celého setkání. Vidět se, popovídat si, zavzpomínat, obejmout se. To bylo nejvíc. Dvě kolegyně držíc se za ruce: My se vidíme po dvaceti letech…“